Директор Шполянського міського Будинку культури Леся Осадчук: «Корона в чотири метри прикрасить сцену конкурсу «Красуня Шполянщини»


Напередодні Дня закоханих, до якого присвячений конкурс, відбулася зустріч міського голови Сергія Кравченка з директором міського Будинку культури Лесею Осадчук. На ній Леся Анатоліївна розповіла про підготовку до конкурсу краси «Красуня Шполянщини-2017», який відбудеться 17 лютого в кіноконцертній залі «Космос».


    Леся Осадчук переконана, що для молоді Шполянщини потрібні такі заходи, де учасниці можуть продемонструвати свій талант та свою красу.
- Я теж приймала участь у такому змаганні і розумію ці відчуття. Тому хочу відновити знову конкурс краси  «Красуня Шполянщини», - говорить Леся Осадчук. – В минулому році він пройшов «на ура»! А цьогоріч ми повинні провести його ще масштабнішим, цікавішим і більш видовищним.
  За умовами конкурсного відбору на інтернет-сторінку «Красуня Шполянщини» претендентки завантажили свої світлини і розповіли про себе. В результаті голосування користувачів соцмереж до фіналу дійшло 11 учасниць. Це дівчата віком 15-20 років з міських шкіл, Матусівської школи та багатопрофільного регіонального центру професійної освіти у Черкаській області.
  Дівчата продемонструють не лише свою зовнішність, а й свій талант – приміром, одним із конкурсів буде дефіле на тему «Молодь за мир», а оцінюватиме конкурсанток високоповажне журі.
   Тож доки шполянські красуні готуються до свята, організатор Леся Осадчук (і за сумісництвом автор чотириметрової корони) залучає своїх помічників до виготовлення нового логотипу «Красуня Шполянщини», що в надії стане брендом щорічного конкурсу краси.
    

    Цьогоріч і дівчат, і шоу побачити на власні очі запрошуємо 17 лютого до кіноконцертної зали «Космос» о 17.00 годині.

    Організаторами заходу є міський  та районний будинки культури за підтримки Шполянської міської ради.

На учасниць чекають цінні подарунки, а присутніх - маса позитивних вражень.