Колектив сучасного танцю «Еліт» став учасником Всеукраїнського чемпіонату з хореографічного мистецтва «Art Dance 2017»

28 січня у м. Київ пройшов IV відбірковий тур Всеукраїнського чемпіонату з хореографічного мистецтва «Art Dance 2017». В ньому взяли участь чотири області України: Київська, Чернігівська, Черкаська і Кіровоградська. Суддівську колегію представляли: голова колегії – Влад Яма, судді – Андрій Дикий, Олександр Лещенко, Ілля Мирошниченко. «Золотим чемпіоном» відзначили і танцювальний колектив Шполянщини «Еліт» (керівник Леся Осадчук, директор Шполянського міського будинку культури).


    Всеукраїнський чемпіонат з хореографічного мистецтва «Art Dance» збирає талановитих танцюристів України для того, щоб визначити кращих. Як запевняють організатори чемпіонату, у них немає стильових обмежень і вони цінують талант кожного колективу.
Високо оцінили члени журі і виступ наших шполянок. Колектив «Еліт» повернувся до рідного міста з перемогою, танцівниці отримали кубок «Золотого чемпіона», призовий фонд якого становить 10 тис. грн..


    - За умовами конкурсу нашій поїздці передувало проходження відбіркового туру,- розповідає керівник танцювального колективу «Еліт» Леся Осадчук. – Я з своїми вихованками записали відеозапис з танцювальним номером і відправили його на перегляд. Чесно признатися, навіть і не сподівалась, що отримаєм запрошення на IV чемпіонат, який проходитиме в Києві. Тож зволікати не стали, добре підготувались з дівчатами і відправились у поїздку.
    - Вперше побувала на чемпіонаті такого масштабу, - з неймовірними враженнями зазначає учасниця колективу «Еліт» Ліна Ельтіфі, - як наш колектив оголосили золотими призерами, ми спочатку не зрозуміли. Подумали – ніби не до нас! А вже потім коли запросили вийти представників і отримати винагороду, ми з дівчатами почали підстрибувати від щастя!У нас був мабуть такий сплеск емоцій, що разом з нами почав підстрибувати і сам Влад Яма.


     Серед танцювальних колективів Черкащини було багато учасників. Зокрема з Монастерищенського району, Золотонішського, Черкаського, міста Черкас та інші. Але звання «Золотий чемпіон» отримав не кожен. Адже за умовами конкурсу лише золоті призери зможуть змагатись у фінальному турі Art Dance 2017, який проходитиме в травні у місті Києві, за призовий фонд 100 тис. грн..
    Зазначимо, що можливість поїхати на IV відбірковий тур Всеукраїнського чемпіонату  і показати свої таланти, колектив «Еліт» отримав завдяки підтримці міського голови Сергія Кравченка та соціальному партнеру групі компаній «ЛНЗ».