Директором Шполянського міського будинку культури обрано Лесю Осадчук

   Вчора відбулась співбесіда з кандидатами на посаду директора міського будинку культури. Комісія заслухала презентації проектів програм розвитку місцевого закладу терміном на 1-5 років.

 

    Нагадаємо, що до участі в конкурсі було допущено троє претендентів: Наталію Коваль, Лідію Поліщук та Лесю Осадчук.

   Керуючись Законом України «Про культуру», комісія з  проведення конкурсного відбору на посаду директора Шполянського міського будинку культури за більшістю голосів визначила Лесю Осадчук.

  Леся Анатоліївна працювала на посаді методиста хореографічного жанру у Шполянському районному Будинку культури. У 2004 році створила ансамбль сучасного танцю “Еліт”, який  очолює до цього часу.
  За високі професійні досягнення в мистецькій галузі неодноразово нагороджена грамотами і подяками управління культури та туризму, обласною і районною державними адміністраціями, міською радою, районним відділом культури. Також у 2014 році голова обласної ради як кращого спеціаліста року відзначив Лесю Осадчук нагородою державного зразка.
  - За час своєї роботи я усвідомила, що в своїй професії найважливіше для мене - це нести людям радість від зустрічі з мистецтвом, - сказала новообраний директор міського Будинку культури Леся Осадчук. - Моя головна мета працювати над собою і покращувати культурно-освітню сферу міста. Я прикладу максимум зусиль, щоб на посаді директора МБК не підвести довіри міської влади і громади.