28 листопада відзначає ювілейний день народження керівник народного аматорського ансамблю українських народних інструментів «Вечорниці» Шполянського міського будинку культури, Сергій Мельник

    50 років звучить промовисто! Це п’ятірка ювілярові за високий авторитет і повагу серед представників міської влади, керівництва, колег та шанувальників творчості, яку популяризує Сергій Миколайович.
    Він  неабияк віддається своїй справі, а з високим професіоналізмом, винятковою працелюбністю та відповідальністю, з глибоким відчуттям національної культури, незламною вірою у велике майбутнє України.
    Життєвий шлях Сергія Мельника сповнений сумлінним служінням українським традиціям, розвитку та примноженню народної музики у міській громаді, Шполяншині та Черкащині.

Шановний Сергію Миколайовичу!

Вами вже зроблено багато, проте попереду ще великі звершення, грандіозні перспективи і щасливі повороти долі.
У день славного ювілею ми бажаємо Вам, щоб Ваш досвід, талант, мудрість і далекоглядність й надалі сприяли розквіту народного музичного мистецтва у Шполянській громаді та поза її межами.
Хай нива Вашого життя щедро колоситься щастям, а тепло наших
сердець наповнює Вас невичерпною енергією й оптимізмом!
Нехай Ваше самовіддане і бездоганне служіння своїй справі наближає
світле майбутнє рідної країни!

Вітаємо з ювілеєм!

 

З повагою,
міський голова об’єднаної територіальної громади, Сергій Кравченко та колектив виконавчого комітету Шполянської міської ради, директор Шполянського міського будинку культури, Леся Осадчук та трудовий колектив МБК.