Обласний фольклорний фестиваль «Монастирищенські закаблуки»

 

 Народні аматорські колективи міського Будинку культури щороку приймають участь в конкурсах та обласних фольклорних фестивалях. Цьогоріч народний аматорський ансамбль «Берегиня», керівник Лідія Поліщук, та троїсті музики, керівник Сергій Мельник, прийняли участь в обласному фольклорному фестивалі народного та побутового танцю «Монастирищенські закаблуки», який проходив у місті Монастирище, що на Черкащині.

    Учасників свята привітали - голова Монастирищенської районної державної адміністрації М.О.Орендарчук та директор «ОЦНТ та КОР» Черкаської обласної ради
Т.В.Іванова. Аматорським колективам було вручено «Подяки» від Монастирищенської районної ради та цінні подарунки. У святі прийняли участь 35 аматорських колективів Черкаської області.


   Свій виступ жіночий ансамбль «Берегиня» пов’язав з українською народною піснею та народним танцем, колектив ансамблю старається відроджувати стародавні народні танці в поєднанні з піснею. У виконанні троїстих музик прозвучали запальні польки.

Учасники аматорських колективіс міського Будинку культури вважають, що народ існує, поки існує його мова, звичаї, традиції, а світ українських традицій нескінченно багатий. В усіх народів світу існує повір’я, що той, хто забув звичаї своїх батьків, карається людьми і Богом.

  Аматорські колективи Будинку культури дякують голові міста Сергію Кравченку за підтримку в організації поїздки колективів.

За інформацією, керівника народного аматорського ансамблю "Берегиня" Лідії Поліщук