28 листопада відзначає ювілейний день народження керівник народного аматорського ансамблю українських народних інструментів «Вечорниці» Шполянського міського будинку культури, Сергій Мельник

    50 років звучить промовисто! Це п’ятірка ювілярові за високий авторитет і повагу серед представників міської влади, керівництва, колег та шанувальників творчості, яку популяризує Сергій Миколайович.
    Він  неабияк віддається своїй справі, а з високим професіоналізмом, винятковою працелюбністю та відповідальністю, з глибоким відчуттям національної культури, незламною вірою у велике майбутнє України.
    Життєвий шлях Сергія Мельника сповнений сумлінним служінням українським традиціям, розвитку та примноженню народної музики у міській громаді, Шполяншині та Черкащині.

Шановний Сергію Миколайовичу!

Вами вже зроблено багато, проте попереду ще великі звершення, грандіозні перспективи і щасливі повороти долі.
У день славного ювілею ми бажаємо Вам, щоб Ваш досвід, талант, мудрість і далекоглядність й надалі сприяли розквіту народного музичного мистецтва у Шполянській громаді та поза її межами.
Хай нива Вашого життя щедро колоситься щастям, а тепло наших
сердець наповнює Вас невичерпною енергією й оптимізмом!
Нехай Ваше самовіддане і бездоганне служіння своїй справі наближає
світле майбутнє рідної країни!

Вітаємо з ювілеєм!

 

З повагою,
міський голова об’єднаної територіальної громади, Сергій Кравченко та колектив виконавчого комітету Шполянської міської ради, директор Шполянського міського будинку культури, Леся Осадчук та трудовий колектив МБК.

Народний аматорський ансамбль українських народних інструментів „Вечорниці" Шполянського МБК

      В 1982 році за кошти колгоспу імені Жданова, дякуючи голові господарства Борису Семеновичу Шемету, директор Будинку культури Павло Петрович Поліщук придбав комплект українських народних інструментів і створив етнографічний ансамбль «Вечорниці», керівником якого став Дермель Петро Андрійович.

    З перших виступів ансамбль зацікавив глядачів незвичними інструментами, дивовижним виконанням українських народних пісень та мелодій. Коли ансамбль «Вечорниці» давав свій перший концерт, один з глядачів, не повіривши, говорив своєму сусіду: «Та хіба це вони грають? На магнітофон записали і крутять».

Подробнее...

Оголошується конкурс!

   Шполянська міська рада відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження контрактної форми роботи у сфері культури та конкурсної процедури призначення керівників державних та комунальних закладів культури» від 28.01.2016 №955-VІІІ, оголошує конкурс на вакантну посаду директора Скотарівського сільського будинку культури.
    Особа, яка бере участь у конкурсі, упродовж 30 днів з дня оголошення конкурсу подає такі документи:
- заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
- автобіографію, що містить прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості;
- копію документа, що посвідчує особу,
- копії документів про вищу освіту за відповідною спеціальністю;
- рекомендаційні листи довільної форми;
- мотиваційний лист довільної форми.
    Зазначені документи у встановлений законом строк приймаються або надсилаються на поштову чи електронну адресу Шполянської міської ради: вул. Лозуватська, 59, м. Шпола, Черкаська область, 20603; Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра..
Особа, яка подала документи, відповідає за достовірність поданої інформації.
   Документи приймаються упродовж 30 календарних днів з дня публікації оголошення про проведення конкурсу, також в цей період формується конкурсна комісія.
   Телефон для довідок: 5-25-56

 

 

 

Народні аматорські колективи міського Будинку культури взяли участь в обласному святі

16 вересня колективи Шполянського міського Будинку культури виступали з концертними програмами в м.Сміла.

   Учасником обласного свята народної інструментальної музики був народний аматорський ансамбль українських народних інструментів «Вечорниці» (художній керівник Сергій Мельник).

Подробнее...

Вдячні за підтримку в організації заходів до Дня міста

    Керівник студії танцю «Еліт», Леся Осадчук, висловлює щиру вдячність Шполянській станції юних техніків, а також директору СЮТ, Лілії Усик та її сім’ї за допомогу у виготовленні власноруч світодіодних віял для учасниць танцювального колективу «Еліт» та керівнику приватного швейного цеху Анатолію Рябоконю за пошиття сценічних костюмів.

Оголошення

Шполянський міський будинок культури  відповідно до ст.21 Закону України «Про культуру»,  наказу Міністерства культури України «Про затвердження Порядку формування на конкурсній основі кадрового складу художнього та артистичного персоналу державних та комунальних закладів культури» оголошує конкурс на вакантну посаду художнього керівника міського будинку культури.

Особа, яка бере участь у конкурсі, до 14 липня 2017 року  подає такі документи:

  • заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України "Про захист персональних даних";
  • автобіографію, що містить прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості;
  • копію документа, що посвідчує особу,
  • копії документів про вищу освіту за відповідною спеціальністю;
  • рекомендаційні листи довільної форми;
  • мотиваційний лист довільної форми.

         Зазначені документи у встановлений законом строк приймаються або надсилаються на поштову  адресу Шполянського міського будинку культури:    вул. Шевченка,99,м. Шпола, Черкаська область, 20603;         

Особа, яка подала документи, відповідає за достовірність поданої інформації.

Обласний фольклорний фестиваль «Монастирищенські закаблуки»

 

 Народні аматорські колективи міського Будинку культури щороку приймають участь в конкурсах та обласних фольклорних фестивалях. Цьогоріч народний аматорський ансамбль «Берегиня», керівник Лідія Поліщук, та троїсті музики, керівник Сергій Мельник, прийняли участь в обласному фольклорному фестивалі народного та побутового танцю «Монастирищенські закаблуки», який проходив у місті Монастирище, що на Черкащині.

Подробнее...

Мистецькі скарби Черкащини

28 травня ансамбль українських народних інструментів «Вечорниці» міського будинку культури (керівник Сергій Мельник) взяв участь в обласному регіональному святі «Мистецькі скарби Черкащини» в місті Ватутіне.

  Свято, учасниками якого стали більше тридцяти колективів та виконавців з усіх районів області, було приурочене 70-річчю з часу заснування та Дню міста Ватутіне. Виступ шполянських артистів традиційно пройшов на високому рівні і був нагороджений гучними оваціями глядачів та грамотою відділу культури і туризму Ватутінської міської ради.

Поїздка на цей обласний захід стала можлива завдяки підтримці міського голови Сергія Кравченка.

 

 

25 квітня відзначає 60-річний ювілей керівник народного аматорського ансамблю «Берегиня» міського Будинку культури Лідія Поліщук

Вельмишановна Лідіє Степанівно!

Колектив Шполянського міського Будинку культури щиро вітає Вас з 60-річчям!
Ми знаємо Вас як талановитого керівника і організатора, яка усі свої сили віддає сьогодні розвитку культури і аматорського мистецтва.
Ваш високий професіоналізм, виняткова працелюбність та відповідальність, відданість своїй справі, глибоке відчуття національної культури, незламна віра у велике майбутнє України здобули Вам високий авторитет і повагу серед колег.
Ваш життєвий шлях сповнений сумлінним служінням українській пісні, розвитку та примноженню народних традицій у місті,
Шполянщині та Черкащині і гідно відзначена багатьма нагородами та відзнаками.
Вами вже зроблено немало, проте попереду ще великі звершення, грандіозні перспективи і щасливі повороти долі.
У день славного ювілею ми бажаємо Вам, вельмишановна Лідіє Степанівно, щоб Ваш досвід, талант, мудрість і далекоглядність і надалі сприяли розквіту аматорського мистецтва у міському Будинку культури.
Хай нива Вашого життя щедро колоситься щастям, а тепло наших
сердець наповнює Вас невичерпною енергією й оптимізмом!
Нехай Ваше самовіддане і бездоганне служіння своїй справі наближає
світле майбутнє рідної України!

Вітаємо з ювілеєм!

З повагою колектив Шполянської міської ради, директор міського Будинку культури Леся Осадчук, колектив міського Будинку культури

 

 

Народний аматорський фольклорний ансамбль «Берегиня» міського Будинку культури знову серед найкращих

4 лютого у місті Городище пройшов обласний огляд фольклорних колективів Черкащини. Із 60-ти народних ансамблів шполянська «Берегиня» знову підтвердила своє почесне звання «Народний аматорський».
  Вже понад 50 років цей народний колектив своїм чудовим співом чарує не лише шполян і жителів району, а й всю Черкащину. З 1999 року «Берегиню» очолює чарівна й талановита жінка – Лідія Поліщук.

Подробнее...

Директор Шполянського міського Будинку культури Леся Осадчук: «Корона в чотири метри прикрасить сцену конкурсу «Красуня Шполянщини»


Напередодні Дня закоханих, до якого присвячений конкурс, відбулася зустріч міського голови Сергія Кравченка з директором міського Будинку культури Лесею Осадчук. На ній Леся Анатоліївна розповіла про підготовку до конкурсу краси «Красуня Шполянщини-2017», який відбудеться 17 лютого в кіноконцертній залі «Космос».

Подробнее...

Колектив сучасного танцю «Еліт» став учасником Всеукраїнського чемпіонату з хореографічного мистецтва «Art Dance 2017»

28 січня у м. Київ пройшов IV відбірковий тур Всеукраїнського чемпіонату з хореографічного мистецтва «Art Dance 2017». В ньому взяли участь чотири області України: Київська, Чернігівська, Черкаська і Кіровоградська. Суддівську колегію представляли: голова колегії – Влад Яма, судді – Андрій Дикий, Олександр Лещенко, Ілля Мирошниченко. «Золотим чемпіоном» відзначили і танцювальний колектив Шполянщини «Еліт» (керівник Леся Осадчук, директор Шполянського міського будинку культури).

Подробнее...

Директором Шполянського міського будинку культури обрано Лесю Осадчук

   Вчора відбулась співбесіда з кандидатами на посаду директора міського будинку культури. Комісія заслухала презентації проектів програм розвитку місцевого закладу терміном на 1-5 років.

Подробнее...