Про скликання 17- ої чергової сесії міської ради VIІІ скликання

У К Р А Ї Н А

ШПОЛЯНСЬКА МІСЬКА РАДА ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

№ 27- р

05.03.2017

 

Про скликання 17- ої  чергової

сесії міської ради VIІІ скликання

 

           Відповідно до п.8 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

         Скликати  17-у  чергову  сесію VІIІ скликання  05.04.2018  о 14-00 годині в залі засідань міської ради.

Винести на розгляд сесії такі питання:  

 

Порядок денний

05.04.2018

Загальні питання

 1. Про внесення змін до рішення міської ради від 20.12.2017 року № 11-3/VIII «Про бюдже6т Шполянської об’єднаної територіальної громади на 2018 рік».
 2. Про внесення змін до Статуту дошкільного навчального закладу №1 «Ялинка» Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області.
 3. Про внесення змін до Статуту дошкільного навчального закладу №3 «Зірочка» Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області.
 4. Про внесення змін до Статуту дошкільного навчального закладу №4 «Сонечко» Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської областію
 5. Про внесення змін до Статуту дошкільного навчального закладу №5 «Калинка» Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області.
 6. Про прийняття частини майна Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг).
 7. Про надання згоди на прийняття у комунальну власність Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади майна Матусівської дитячо-юнатської спортивної школи.
 8. Про прийняття цілісного майнового комплексу кінотеатру «Космос», що розташований на території Шполянської ОТГ з комунальної власності Шполянської районної ради до комунальної власності Шполянської міської ради.
 9. Про затвердження Каталогу проектних карток заходів з реалізації у 2018 − 2020 роках Стратегічного плану розвитку Шполянської міської об’єднаної територіальної громади на період 2018-2020 рр. 
 10. Про затвердження Статуту комунального некомерційного підприємства «ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ» Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади
 11. Про затвердження Плану заходів з розвитку малого та середнього підприємництва на 2018 рік
 12. Про затвердження Положення про Конкурс відбору проектів розроблених організаціями громадянського суспільства для реалізації яких надається фінансова підтримка з бюджету громади.

Земельні питання

 1. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).
 2. Про надання громадянам згод на відновлення меж земельних ділянок.
 3. Про надання громадянам згод на відновлення меж земельних ділянок.
 4. Про надання дозволу громадянам на розробку технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).
 5. Про поновлення договорів оренди землі під існуючими тимчасовими металевими гаражами в районі багатоквартирних житлових будинків в м. Шпола.
 6. Про розгляд звернення місцевої організації «Екостав № 1».
 7. Про затвердження детального плану території земельної ділянки за адресою: вул. Соборна, 43а, м. Шпола.
 8. Про затвердження детального плану території земельної ділянки за адресою: вул. Соборна, 27, м. Шпола.
 9. Про надання дозволу на розроблення детального плану території земельної ділянки по вул. Низовій, 65, м. Шпола.

 

 

Міський голова                                                                          С. Кравченко