Про скликання 15-ої сесії міської ради VIІІ скликання

У К Р А Ї Н А

ШПОЛЯНСЬКА МІСЬКА РАДА ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

№  15 - р

19.01.2018

 

Про скликання 15- ої  чергової

сесії міської ради VIІІ скликання

 

           Відповідно до п.8 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

         Скликати  15-у  чергову  сесію VІIІ скликання  15.02.2018  о 14-00 годині в залі засідань міської ради.

Винести на розгляд сесії такі питання:  

 

Порядок денний

15.02.2018

Загальні питання

 1. Про внесення змін до бюджету об’єднаної територіальної громади на 2018 рік.
 2. Про передачу в оренду майна.
 3. Про затвердження Стратегічного плану  розвитку Шполянської міської об’єднаної територіальної громади на період 2018-2020 рр.
 4. Про Програму соціально-економічного та культурного розвитку Шполянської міської об’єднаної територіальної громади  на 2018 рік.
 5. Про затвердження "Положення  про почесного громадянина Шполянської міської об’єднаної територіальної громади". 
 6. Про прийняття майна районної комунальної власності, що перебуває в користуванні Шполянського районного ЦПМСД до комунальної власності Шполянської міської ради об`єднаної територіальної громади.
 7. Програма регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами в Шполянській міській об’єднаній територіальній громаді на 2018-2020 роки.
 8. Про внесення змін до рішення Шполянської міської ради від 19 травня 2017 року № 1-21/VІІІ «Про затвердження складу тендерного комітету та Положення про  тендерний комітет Шполянської міської ради». 
 9. Про затвердження програми забезпечення учасників АТО та членів їх сімей житлом в Шполянській міській об’єднаній територіальній громаді на 2018-2020 роки.
 10. Про затвердження Програми забезпечення заходів щодо ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій природного та техногенного характеру та запобіганню їх виникненню на 2016-2020 роки.
 11. Про затвердження Програми з ремонту та утримання доріг комунальної власності Шполянської міської об’єднаної територіальної громади на 2018-2020 роки.
 12. Про затвердження Програми надання адміністративних послуг населенню Шполянської міської об’єднаної територіальної громади у сфері ветеринарної медицини на 2018-2020 роки.
 13. Про затвердження детального плану території земельної ділянки по вул. Лозуватській, 54, м. Шпола, Черкаської області.

 

 

Земельні питання

 1. Про надання дозволу гр. Мотричу О.М. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за адресою  вул. Соборній, 29, м. Шпола для викупу.
 2. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, яка розташована за адресою пров. Мар’янівський, 3, м. Шпола.
 3. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, яка розташована за адресою пров. Волонтерський,10, м. Шпола.
 4. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, яка розташована за адресою вул. Івана Гончара, 51-а, м. Шпола.
 5. Про внесення змін до договору оренди землі, який зареєстровано 21.09.2014 номер запису 7070133
 6. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості). 
 7. Про надання громадянам згод на відновлення меж земельних ділянок. (присадибні ділянки у власність)
 8. Про надання громадянам згод на відновлення меж земельних ділянок  (присадибні ділянки на кадастровий номер) 
 9. Про надання дозволу громадянам на розробку технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості). 
 10. Про поновлення договорів оренди землі під існуючими тимчасовими металевими гаражами в районі багатоквартирних житлових будинків в м. Шпола. 
 11. Про розгляд земельних спорів.
 12. Про надання ТОВ «Шполанасінтрав» дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, яка розташована за адресою пров. Сагайдачного, 46 а, м. Шпола.
 13. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

 

 

Міський голова                                                                          С. Кравченко

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Підготувала:

Каландирець Т.