Протокол 17-ї сесії міської ради VIIІ скликання

Порядок денний

17 чергової сесії

VIII скликання 05.04.2018

Загальні питання

 1. Про виконання бюджету об’єднаної територіальної громади за 1 квартал 2018 року.
 2. Про внесення змін до рішення міської ради від 20.12.2017 року № 11-3/VIII «Про бюджет Шполянської об’єднаної територіальної громади на 2018 рік». =
 3. Про внесення змін до Статуту дошкільного навчального закладу №1 «Ялинка» Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області.
 4. Про внесення змін до Статуту дошкільного навчального закладу №3 «Зірочка» Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області.
 5. Про внесення змін до Статуту дошкільного навчального закладу №4 «Сонечко» Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області.
 6. Про внесення змін до Статуту дошкільного навчального закладу №5 «Калинка» Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області.
 7. Про надання згоди на прийняття у комунальну власність Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Матусівської дитячо-юнацької спортивної школи та її майна.
 8. Про затвердження Каталогу проектних карток заходів з реалізації у 2018 − 2020 роках Стратегічного плану розвитку Шполянської міської об’єднаної територіальної громади на період 2018-2020 рр. 
 9. Про затвердження Плану заходів з розвитку малого та середнього підприємництва на 2018- 2020 рр.
 10. Про затвердження Переліку адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг у Шполянській міській раді об’єднаної територіальної громади.
 11. Про затвердження інформаційних і технологічних карток адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг у Шполянській міській раді об’єднаної територіальної громади.
 12. Про затвердження складу комісій виконавчого комітету Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади в новій редакції.
 13. Про утворення старостинських округів Шполянської міської об’єднаної територіальної громади.
 14. Про передачу майна КП «Комунальник-сервіс» Шполянської міської ради ОТГ на баланс Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади.
 15. Про надання дозволу на списання основних засобів КП «Благоустрій» Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади.
 16. Про створення комунального підприємства «Комунальник» Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади.
 17. Про звільнення Каракаша І.Г із посади директора Шполянського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-Ш ступенів                        № 2-ліцей» Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади в Черкаській області.
 18. Про внесення змін та доповнень до рішення Шполянської міської ради  об’єднаної територіальної громади від 26.01.2018 № 14-9/VIII «Про створення наглядової (піклувальної) ради закладів загальної середньої освіти Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області» та затвердження положення про наглядову (піклувальну) раду закладів освіти Шполянської міської ради об’єднаної терниторіальної громади.
 19. Про затвердження типової форми контракту з керівником (директором) закладу загальної середньої освіти.
 20. Про внесенння змін до рішення Шполянської міської ради від 06.12.2017 № 10-04/8 «Про затвердження інформаційних та технологічних карток адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг у Шполянській міській раді об’єднаної територіальної громади».
 21. Про затвердження Програми організації та фінансування громадських робіт для населення Шполянської міської ОТГ на 2018 рік. (Плетінь В.)
 22. Про зміни до штатного розпису та структури Шполянської міської ради ОТГ.
 23. Про призначення виконуючого обов’язки директора Шполянського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 – ліцей» Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області.
 24. Про кошторис доходів та видатків міського фонду охорони навколишнього природного середовища на 2018 рік.
 25. Про затвердження цільової Програми «Турбота» Шполянської міської об’єднаної територіальної громади на 2018 рік.

 

 Земельні питання

 1. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).
 2. Про надання громадянам згод на відновлення меж земельних ділянок.
 3. Про надання громадянам згод на відновлення меж земельних ділянок.
 4. Про надання дозволу громадянам на розробку технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).
 5. Про поновлення договорів оренди землі під існуючими тимчасовими металевими гаражами в районі багатоквартирних житлових будинків в                       м. Шпола.
 6. Про розгляд звернення місцевої організації «Екостав № 1».
 7. Про відмову у наданні Шполянському управліннюпо експлуатації газового господарства-філія публічного акціонерного товариства «По  газопостачанню та газифікації «Черкасигаз» згоди на відновлення меж земельної ділянки, яка розташована за адресою вул. ім. героя Радянського Союзу Орлова В.Ф., 23,   м. Шпола.
 8. Про відмову у наданні дозволу Шполянському управлінню по експлуатації газового господарства-філія публічного акціонерного товариства «По газопостачанню та газифікації «Черкасигаз» на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).
 9. Про відмову у наданні Шполянському госпрозрахунковому міжрайонному магазину – складу Черкаської облспоживспілки згоди на відновлення меж земельної ділянки, яка розташована за адресою вул. Соборна, 47 м.Шпола.
 10. Про відмову у наданні дозволу Шполянському госпрозрахунковому міжрайонному магазину – складу Черкаської облспоживспілки на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)(Соборна, 47).
 11. Про відмову у наданні Шполянському госпрозрахунковому міжрайонному магазину – складу Черкаської облспоживспілки згоди на відновлення меж земельної ділянки, яка розташована за адресою пров. Сагайдачного, 8, м.Шпола.  
 12. Про відмову у наданні дозволу Шполянському госпрозрахунковому міжрайонному магазину – складу Черкаської облспоживспілки  на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).
 13. Про надання гр. Сагакян А.Н., дозволу на викуп земельної ділянки, яка розташована за адресою вул. Лозуватська,170-а, м.Шпола.
 14. Про погодження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право сервітуту площею 0,0268га в інтересах ФО-П Мальчика П.О.
 15. Про внесення змін до додаткової угоди № 2, яка зареєстрована 12.04.2012 за № 712570004000067.
 16. Про погодження надання у власність земельної ділянки гр. Марцевичу А.І.
 17. Про погодження надання у власність земельної ділянки гр. Запорожцю М.М.
 18. Про погодження надання у власність земельної ділянки гр. Савранському Є.В.
 19. Про погодження надання у власність земельної ділянки гр. Роєнку А.А.
 20. Про внесення змін в рішення міської ради від 06.12.2017 за  № 10-23.15/ VIII.
 21. Про ініціювання передачі земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади.
 22. Про затвердження детального плану території земельної ділянки за адресою: вул. Соборна, 43а, м. Шпола. (Плетінь В.)
 23. Про затвердження детального плану території земельної ділянки за адресою: вул. Соборна, 27, м. Шпола. (Плетінь В.)

 

Загальні  питання

1.Слухали: Про виконання бюджету об’єднаної територіальної громади за 1 квартал 2018 року.   

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про виконання бюджету об’єднаної територіальної громади за 1 квартал 2018 року» приймається, додається.

 

2.Слухали: Про внесення змін до рішення міської ради  від 20.12.2017 року                  № 11-3/VIII «Про бюджет Шполянської об’єднаної територіальної громади на 2018 рік».

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про внесення змін до рішення міської ради  від 20.12.2017 року № 11-3/VIII «Про бюджет Шполянської об’єднаної територіальної громади на 2018 рік»» приймається, додається.

 

3.Слухали: Про внесення змін до Статуту дошкільного навчального закладу №1 «Ялинка» Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області. 

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради  «Про внесення змін до Статуту дошкільного навчального закладу №1 «Ялинка» Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області» приймається,  додається.

 

4.Слухали: Про внесення змін до Статуту дошкільного навчального закладу №3 «Зірочка» Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення  міської  ради  «Про внесення змін до Статуту дошкільного навчального закладу №3 «Зірочка» Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області» приймається, додається.

 

5.Слухали: Про внесення змін до Статуту дошкільного навчального закладу №4 «Сонечко» Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про внесення змін до Статуту дошкільного навчального закладу №4 «Сонечко» Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області» приймається, додається.

 

6.Слухали: Про внесення змін до Статуту дошкільного навчального закладу №5 «Калинка» Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про внесення змін до Статуту дошкільного навчального закладу №5 «Калинка» Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області» приймається,  додається.

 

7.Слухали: Про надання згоди на прийняття у комунальну власність Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади  Матусівської дитячо-юнацької спортивної школи та її майна.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про надання згоди на прийняття у комунальну власність Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади  Матусівської дитячо-юнацької спортивної школи та її майна» приймається,  додається.

 

8.Слухали: Про затвердження Каталогу проектних карток заходів з реалізації у  2018 − 2020 роках Стратегічного плану розвитку Шполянської міської об’єднаної територіальної громади на період 2018-2020 рр.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження Каталогу проектних карток заходів з реалізації у  2018 − 2020 роках Стратегічного плану розвитку Шполянської  міської  об’єднаної  територіальної  громади  на  період           

2018-2020 рр.» приймається, додається.

 

9.Слухали: Про затвердження Плану заходів з розвитку малого та середнього підприємництва на 2018-2020 рр.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження Плану заходів з розвитку малого та середнього підприємництва на 2018-2020 рр.» приймається,  додається.

 

10.Слухали: Про затвердження Переліку адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг у Шполянській міській раді об’єднаної територіальної громади.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження Переліку адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг у Шполянській міській раді об’єднаної територіальної громади»  приймається,  додається.

 

11.Слухали: Про затвердження інформаційних і технологічних карток адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг у Шполянській міській раді об’єднаної територіальної громади.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження інформаційних і технологічних карток адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг у Шполянській міській раді об’єднаної територіальної громади»  приймається,  додається.

 

12.Слухали: Про затвердження складу комісій виконавчого комітету Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади в новій редакції.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження складу комісій виконавчого комітету Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади в новій редакції»  приймається,  додається.

 

13.Слухали: Про утворення старостинських округів Шполянської міської об’єднаної територіальної громади.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про утворення старостинських округів Шполянської міської об’єднаної територіальної громади»  приймається, додається.

 

14.Слухали: Про передачу майна КП «Комунальник-сервіс» Шполянської міської ради ОТГ на баланс Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про передачу майна КП «Комунальник-сервіс» Шполянської міської ради ОТГ на баланс Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади»  приймається, додається.

 

15.Слухали: Про надання дозволу на списання основних засобів КП «Благоустрій» Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади. Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про надання дозволу на списання основних засобів КП «Благоустрій» Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади»  приймається, додається.

 

16.Слухали: Про створення комунального підприємства «Комунальник» Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про створення комунального підприємства «Комунальник» Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади»  приймається, додається.

 

17.Слухали: Про дострокове припинення повноважень депутата Шполянської міської ради VIII скликання Каракаша І.Г.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про дострокове припинення повноважень депутата Шполянської міської ради VIII скликання Каракаша І.Г.»  не приймається.

 

18.Слухали: Про звільнення Каракаша І.Г із посади директора Шполянського навчально-виховного комплексу  «Загальноосвітня школа І-Ш ступенів                        № 2-ліцей» Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади в Черкаській області.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про звільнення Каракаша І.Г із посади директора Шполянського навчально-виховного комплексу  «Загальноосвітня школа І-Ш ступенів № 2-ліцей» Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади в Черкаській області»  приймається, додається.

 

19.Слухали: Про внесення змін та доповнень  до рішення Шполянської міської ради  об’єднаної територіальної громади від 26.01.2018 № 14-9/VIII «Про створення наглядової (піклувальної) ради закладів загальної середньої освіти Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області» та затвердження положення про наглядову (піклувальну) раду закладів освіти Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про внесення змін та доповнень  до рішення Шполянської міської ради  об’єднаної територіальної громади від 26.01.2018 № 14-9/VIII «Про створення наглядової (піклувальної) ради закладів загальної середньої освіти Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області» та затвердження положення про наглядову (піклувальну) раду закладів освіти Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади»  приймається, додається.

 

20.Слухали: Про затвердження типової форми контракту з керівником (директором) закладу загальної середньої освіти.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження типової форми контракту з керівником (директором) закладу загальної середньої освіти»  приймається, додається.

 

21.Слухали: Про внесення змін до рішення Шполянської міської ради від 06.12.2017 № 10-04/8 «Про затвердження інформаційних та технологічних карток адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг у Шполянській міській раді об’єднаної територіальної громади».

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про внесення змін до рішення Шполянської міської ради від 06.12.2017 № 10-04/8 «Про затвердження інформаційних та технологічних карток адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг у Шполянській міській раді об’єднаної територіальної громади»»  приймається, додається.

 

22.Слухали: Про затвердження Програми організації та фінансування громадських робіт для населення Шполянської міської ОТГ на 2018 рік.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження Програми організації та фінансування громадських робіт для населення Шполянської міської ОТГ на 2018 рік»  приймається, додається.

23.Слухали: Про зміни до штатного розпису та структури Шполянської міської                      ради ОТГ.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про зміни до штатного розпису та структури Шполянської міської   ради ОТГ»  приймається, додається.

 

24.Слухали: Про призначення виконуючого обов’язки директора Шполянського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 – ліцей» Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади  Черкаської області.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про призначення виконуючого обов’язки директора Шполянського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 – ліцей» Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади  Черкаської області»  приймається, додається.

 

25.Слухали: Про кошторис доходів та видатків міського фонду охорони навколишнього природного середовища на 2018 рік.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про кошторис доходів та видатків міського фонду охорони навколишнього природного середовища на 2018 рік»  приймається,  додається.

 

26.Слухали: Про затвердження цільової Програми «Турбота» Шполянської міської об’єднаної територіальної громади на 2018 рік.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження цільової Програми «Турбота» Шполянської міської об’єднаної територіальної громади                                  на 2018 рік»  приймається, додається.

 

 

 

 

Земельні питання

 

1.Слухали: Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості). 

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)» приймається, додається.

 

2.Слухали: Про надання громадянам згод на відновлення меж земельних ділянок.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про надання громадянам згод на відновлення меж земельних ділянок» приймається, додається.

 

 3.Слухали: Про надання громадянам згод на відновлення меж земельних ділянок.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про надання громадянам згод на відновлення меж земельних ділянок» приймається,  додається.

 

 4.Слухали: Про надання дозволу громадянам на розробку технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про надання дозволу громадянам на розробку технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)» приймається,  додається.

 

5.Слухали: Про поновлення договорів оренди землі під існуючими тимчасовими металевими гаражами в районі багатоквартирних житлових будинків в     м. Шпола.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про поновлення договорів оренди землі під існуючими тимчасовими металевими гаражами в районі багатоквартирних житлових будинків в   м. Шпола» приймається,  додається.

 

 6.Слухали: Про розгляд звернення місцевої організації «Екостав № 1».

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про розгляд звернення місцевої організації «Екостав № 1»» приймається, додається.

 

7.Слухали: Про відмову у наданні  Шполянському управлінню по експлуатації газового господарства-філія публічного акціонерного товариства «По  газопостачанню та газифікації «Черкасигаз» згоди на відновлення меж земельної ділянки, яка розташована за адресою  вул. ім. героя Радянського    Союзу Орлова В.Ф., 23,   м. Шпола.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про відмову у наданні  Шполянському управлінню по експлуатації газового господарства-філія публічного акціонерного товариства «По  газопостачанню та газифікації «Черкасигаз» згоди на відновлення меж земельної ділянки, яка розташована за адресою вул. ім. героя Радянського  Союзу Орлова В.Ф., 23,   м. Шпола» приймається, додається.

 

8.Слухали: Про відмову у наданні дозволу Шполянському управлінню по експлуатації газового господарства-філія публічного акціонерного товариства «По газопостачанню та газифікації «Черкасигаз» на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про відмову у наданні дозволу Шполянському управлінню по експлуатації газового господарства-філія публічного акціонерного товариства «По газопостачанню та газифікації «Черкасигаз» на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)» приймається, додається.

 

9.Слухали: Про  відмову у наданні Шполянському госпрозрахунковому міжрайонному магазину – складу Черкаської облспоживспілки згоди на відновлення меж земельної ділянки, яка розташована за адресою вул.Соборна, 47 м.Шпола.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради  «Про  відмову у наданні Шполянському госпрозрахунковому міжрайонному магазину – складу Черкаської облспоживспілки згоди на відновлення меж земельної ділянки, яка розташована за адресою вул.Соборна, 47 м.Шпола» приймається, додається.

 

10.Слухали: Про відмову у наданні дозволу Шполянському госпрозрахунковому міжрайонному магазину – складу Черкаської облспоживспілки   на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)(Соборна,47.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про відмову у наданні дозволу Шполянському госпрозрахунковому міжрайонному магазину – складу Черкаської облспоживспілки   на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)(Соборна,47»  приймається, додається.

 

11.Слухали: Про відмову у наданні  Шполянському госпрозрахунковому міжрайонному магазину – складу Черкаської облспоживспілки згоди на відновлення меж земельної ділянки, яка розташована за адресою пров. Сагайдачного, 8, м.Шпола.  

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про відмову у наданні  Шполянському госпрозрахунковому міжрайонному магазину – складу Черкаської облспоживспілки згоди на відновлення меж земельної ділянки, яка розташована за адресою пров. Сагайдачного, 8, м.Шпола»  приймається, додається.

 

12.Слухали: Про відмову у наданні дозволу Шполянському госпрозрахунковому міжрайонному  магазину – складу Черкаської облспоживспілки  на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки»  приймається, додається.

 

13.Слухали: Про надання гр. Сагакян А.Н., дозволу на викуп земельної ділянки, яка розташована за адресою вул. Лозуватська,170-а, м.Шпола.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про надання гр. Сагакян А.Н., дозволу на викуп земельної ділянки, яка розташована за адресою вул. Лозуватська,170-а, м.Шпола»  приймається, додається.

 

14.Слухали: Про погодження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право сервітуту площею 0,0268га в інтересах ФО-П Мальчика П.О.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про погодження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право сервітуту площею 0,0268га в інтересах ФО-П Мальчика П.О.»  приймається, додається.

 

15.Слухали: Про  внесення змін до додаткової угоди № 2, яка зареєстрована 12.04.2012 за     № 712570004000067.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про  внесення змін до додаткової угоди № 2, яка зареєстрована 12.04.2012 за № 712570004000067»  приймається, додається.

 

16.Слухали: Про погодження надання у власність земельної ділянки гр. Марцевичу А.І.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про погодження надання у власність земельної ділянки гр. Марцевичу А.І.»  приймається, додається.

 

17.Слухали: Про погодження надання у власність земельної ділянки  гр. Запорожцю М.М.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про погодження надання у власність земельної ділянки   гр. Запорожцю М.М.»  приймається, додається.

 

18.Слухали: Про погодження надання у власність земельної ділянки гр. Савранському Є.В.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про погодження надання у власність земельної ділянки   гр. Савранському Є.В.»  приймається, додається.

 

19.Слухали: Про погодження надання у власність земельної ділянки гр. Роєнку А.А.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про погодження надання у власність земельної ділянки гр. Роєнку А.А.»  приймається, додається.

 

20.Слухали: Про внесення змін в рішення міської ради від 06.12.2017 за   № 10-23.15/ VIII.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про внесення змін в рішення міської ради від 06.12.2017 за   № 10-23.15/ VIII»  приймається, додається.

 

21.Слухали: Про ініціювання передачі земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про ініціювання передачі земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади»  приймається, додається.

 

22.Слухали: Про затвердження детального плану території земельної ділянки за адресою: вул. Соборна, 43а, м. Шпола.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження детального плану території земельної ділянки за адресою: вул. Соборна, 43а, м. Шпола»  приймається, додається.

 

23.Слухали: Про затвердження детального плану території земельної ділянки за адресою: вул. Соборна, 27,  м. Шпола.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження детального плану території земельної ділянки за адресою: вул. Соборна, 27,  м. Шпола»  приймається, додається.

 

24.Слухали: Про звернення голови РР Всеукраїнського об’єднання ветеранів Віктора Слюсаря.

 

 

   Міський голова                                                                                  С. Кравченко