Протокол 11-ї сесії міської ради VIIІ скликанн

Порядок денний

11 (позачергова) сесія VІІІ скликання

20.12.2017

 

Загальні питання

 1. Про внесення змін до рішення міської ради № 18 – 5/VII від 23.12. 2016 року «Про міський бюджет на 2018 рік».
 2. Про внесення змін до рішення сесії Кримківської сільської ради «Про сільський бюджет на 2018 рік».
 3. Про міський бюджет на 2018 рік
 4. Про встановлення міському голові та заступникам міського голови надбавки за високі досягнення у праці, надання дозволу щодо виплати матеріальної допомоги та премії на 2018 рік.
 5. Про затвердження Програми підтримки військовослужбовців, зарахованих для проходження служби в Збройних силах України за контрактом, та членів їх сімей на 2018 рік.
 6. Про внесення змін до рішення від 02.11.2017 № 9-5/VIIІ «Про затвердження переліку адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг у Шполянській міській раді об’єднаної територіальної громади».
 7. Про затвердження інформаційних і технологічних карток адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг у Шполянській міській раді об’єднаної територіальної громади.
 8. Про затвердження Регламенту Центру надання адміністративних послуг у Шполянській міській об’єднаній територіальній громаді.
 9. Про затвердження календарного плану заходів з нагоди знаменних і пам’ятних дат,  професійних та народних свят на 2018 рік.
 10. Про затвердження цільової Програми «Призовна дільниця» на 2018 рік.
 11. Про внесення змін до Порядку призначення на посаду керівників дошкільних навчальних закладів Шполянської міської ради об’єднаної  територіальної громади, затвердженого рішенням міської ради  від  09. 2017  №6-8/VІІІ.
 12. Про внесення змін до Порядку призначення на посаду керівників загальноосвітніх навчальних закладів Шполянської міської ради об’єднаної  територіальної громади, затвердженого рішенням міської ради  від  09. 2017  №6-7/VІІІ.
 13. Про приведення найменування посади керівника закладу дошкільної освіти у відповідність до норм чинного законодавства.
 14. Про прийняття в комунальну власність Шполянської міської ради об’єднаної територіальної  громади  Шполянського району Черкаської області бюджетних установ-закладів загальної середньої освіти та їх цілісних майнових комплексів.
 15. Про прийняття в комунальну власність Шполянської міської ради об’єднаної територіальної  громади  Шполянського району Черкаської області бюджетних установ - закладів позашкільної освіти та їх цілісних майнових комплексів.
 16. Про прийняття в комунальну власність Шполянської міської ради об’єднаної територіальної  громади  Шполянського району Черкаської області бюджетної установи - Шполянської дитячої школи мистецтв та її цілісного майнового комплексу»
 17. Про погодження кандидатури Голос Л.О. для призначення на посаду директора дошкільного навчального закладу №4 «Сонечко» Шполянської міської ради.
 18. Про вступ до Асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціації об’єднаних територіальних громад».
 19. Про затвердження Програми фінансової підтримки комунальних підприємств Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області на 2018 -2020 роки.
 20. Про затвердження Програми благоустрою Шполянської міської об’єднаної територіальної громади на 2018 – 2020 роки.
 21. Про затвердження Програми «Соціальний захист населення Шполянської міської об’єднаної територіальної громади на 2018-2020 роки».

 

Земельні питання

 1. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, яка розташована за адресою вул. Європейська,3, м. Шпола.
 2. Про внесення змін до рішення міської ради від 06.12.2017 №10-23.3/VІІІ
 3. Про припинення, шляхом розірвання, договору оренди землі, який зареєстровано 03.01.2017 номер запису 18489545.
 4. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
 5. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).
 6. Про надання громадянам згод на відновлення меж земельних ділянок. 
 7. Про надання громадянам згод на відновлення меж земельних ділянок
 8. Про надання дозволу громадянам на розробку технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).
 9. Про поновлення договорів оренди землі під існуючими тимчасовими металевими гаражами в районі багатоквартирних житлових будинків в м. Шпола.  
 10. Про поновлення договору оренди на земельну ділянку.
 11. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
 12. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
 13. Про розгляд земельних спорів.
 14. Про надання дозволу на розробку детального плану території земельної ділянки.
 15. Про надання дозволу на розробку детального плану території земельної ділянки.
 16. Про відмову у наданні дозволу на розробку детального плану території земельної ділянки.
 17. Про надання дозволу ФО-П Мальчику С.П. на викуп земельної ділянки за адресою вул. Волонтерська, 34, м. Шпола.
 18. Про надання дозволу на розробку документації щодо встановлення сервітуту частини земельної ділянки.

  

 

 

 

 

Загальні  питання

1.Слухали: 1.Про внесення змін до рішення міської ради № 18 – 5/VII від 23.12. 2016 року «Про міський бюджет на 2018 рік».
Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «1.Про внесення змін до рішення міської ради № 18 – 5/VII від 23.12. 2016 року «Про міський бюджет на 2018 рік»» приймається, додається.

 

2.Слухали: Про внесення змін до рішення сесії Кримківської сільської ради «Про сільський бюджет на 2018 рік»

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про внесення змін до рішення сесії Кримківської сільської ради «Про сільський бюджет на 2018 рік»» приймається, додається.

 

3.Слухали: Про міський бюджет на 2018 рік. 

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про міський бюджет на 2018 рік» приймається, додається.

 

4.Слухали: Про встановлення міському голові  та заступникам міського голови надбавки за високі досягнення у праці, надання дозволу щодо виплати матеріальної допомоги та премії на 2018 рік.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про встановлення міському голові  та заступникам міського голови надбавки за високі досягнення у праці, надання дозволу щодо виплати матеріальної допомоги та премії на 2018 рік» приймається, додається.

 

5.Слухали: Про затвердження Програми підтримки військовослужбовців, зарахованих для проходження служби в Збройних Силах України за контрактом, та членів їх сімей  на 2018 рік.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження Програми підтримки військовослужбовців, зарахованих для проходження служби в Збройних Силах України за контрактом, та членів їх сімей  на 2018 рік» приймається, додається.

 

6.Слухали: Про внесення змін до рішення від 02.11.2017 № 9-5/VIIІ «Про затвердження переліку адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг у Шполянській міській раді об’єднаної територіальної громади».

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про внесення змін до рішення від 02.11.2017 № 9-5/VIIІ «Про затвердження переліку адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг у Шполянській міській раді об’єднаної територіальної громади»» приймається, додається.

 

7.Слухали: Про затвердження інформаційних і технологічних карток  адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг у Шполянській міській раді об’єднаної територіальної громади. 

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження інформаційних і технологічних карток  адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг у Шполянській міській раді об’єднаної територіальної громади» приймається, додається з поправками.

 

8.Слухали:  Про затвердження Регламенту Центру надання адміністративних послуг у Шполянській міській об’єднаній територіальній громаді.
Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження Регламенту Центру надання адміністративних послуг у Шполянській міській об’єднаній територіальній громаді» приймається, додається.

 

9.Слухали: Про затвердження календарного плану заходів з нагоди знаменних і пам’ятних  дат,  професійних та народних свят на 2018 рік.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження календарного плану заходів з нагоди знаменних і пам’ятних  дат,  професійних та народних свят на 2018 рік» приймається, додається.

 

10.Слухали: Про затвердження цільової Програми «Призовна дільниця» на 2018 рік.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження цільової Програми «Призовна дільниця» на 2018 рік»  приймається, додається.

 

11.Слухали: Про внесення змін до Порядку призначення на посаду керівників дошкільних  навчальних закладів Шполянської міської ради об’єднаної  територіальної громади, затвердженого рішенням міської ради  від  14.09. 2017  №6-8/VІІІ.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про внесення змін до Порядку призначення на посаду керівників дошкільних  навчальних закладів Шполянської міської ради об’єднаної  територіальної громади, затвердженого рішенням міської ради  від  14.09. 2017  №6-8/VІІІ» приймається, додається.

12.Слухали: Про внесення змін до Порядку призначення на посаду керівників загальноосвітніх   навчальних закладів Шполянської міської ради об’єднаної  територіальної громади, затвердженого рішенням міської ради  від  19.09. 2017  №6-7/VІІІ.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про внесення змін до Порядку призначення на посаду керівників загальноосвітніх   навчальних закладів Шполянської міської ради об’єднаної  територіальної громади, затвердженого рішенням міської ради  від  19.09. 2017  №6-7/VІІІ» приймається, додається.

13.Слухали: Про приведення найменування посади керівника  закладу дошкільної освіти у відповідність до норм чинного законодавства.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про приведення найменування посади керівника  закладу дошкільної освіти у відповідність до норм чинного законодавства» приймається, додається.

 

14.Слухали: Про прийняття в комунальну власність Шполянської міської ради  об’єднаної територіальної  громади  Шполянського району Черкаської області бюджетних установ-закладів загальної середньої освіти та їх цілісних майнових комплексів.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про прийняття в комунальну власність Шполянської міської ради  об’єднаної територіальної  громади  Шполянського району Черкаської області бюджетних установ-закладів загальної середньої освіти та їх цілісних майнових комплексів» приймається, додається.

 

15.Слухали: Про прийняття в комунальну власність Шполянської міської ради  об’єднаної територіальної  громади  Шполянського району Черкаської області бюджетних установ - закладів позашкільної освіти та їх цілісних майнових комплексів.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про прийняття в комунальну власність Шполянської міської ради  об’єднаної територіальної  громади  Шполянського району Черкаської області бюджетних установ - закладів позашкільної освіти та їх цілісних майнових комплексів» приймається, додається.

 

16.Слухали: Про прийняття в комунальну власність Шполянської міської ради  об’єднаної територіальної  громади  Шполянського району Черкаської області бюджетної установи - Шполянської дитячої школи мистецтв та її цілісного майнового комплексу».

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про прийняття в комунальну власність Шполянської міської ради  об’єднаної територіальної  громади  Шполянського району Черкаської області бюджетної установи - Шполянської дитячої школи мистецтв та її цілісного майнового комплексу»» приймається, додається.

 

17.Слухали: Про погодження кандидатури Голос Л.О. для призначення на посаду директора дошкільного навчального закладу № 4 «Сонечко» Шполянської міської ради.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про погодження кандидатури Голос Л.О. для призначення на посаду директора дошкільного навчального закладу № 4 «Сонечко» Шполянської міської ради» приймається, додається.

 

18.Слухали: Про вступ до Асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціації об’єднаних територіальних громад».

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про вступ до Асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціації об’єднаних територіальних громад»» приймається, додається.

 

19.Слухали:  Про затвердження Програми фінансової підтримки комунальних підприємств Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області  на 2018 -2020 роки.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження Програми фінансової підтримки комунальних підприємств Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області  на 2018 -2020 роки» приймається, додається.

 

20.Слухали: Про затвердження Програми благоустрою Шполянської міської об’єднаної територіальної громади на 2018 – 2020 роки.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження Програми благоустрою Шполянської міської об’єднаної територіальної громади на 2018 – 2020 роки» приймається, додається.

 

21.Слухали: Про затвердження Програми «Соціальний захист населення Шполянської міської об’єднаної територіальної громади на 2018-2020 роки».

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження Програми «Соціальний захист населення Шполянської міської об’єднаної територіальної громади на 2018-2020 роки»» приймається, додається.

 

 

 

 

 

 

Земельні питання

1.Слухали: Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, яка розташована за адресою вул. Європейська,3, м. Шпола.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, яка розташована за адресою                                      вул. Європейська,3, м. Шпола» приймається, додається.

 

2.Слухали: Про внесення змін до рішення міської ради від 06.12.2017                        №10-23.3/VІІІ.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про внесення змін до рішення міської ради від 06.12.2017 №10-23.3/VІІІ» приймається, додається.

 

3.Слухали: Про припинення, шляхом розірвання, договору оренди землі, який зареєстровано 03.01.2017  номер запису 18489545.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про припинення, шляхом розірвання, договору оренди землі, який зареєстровано 03.01.2017  номер запису 18489545» приймається, додається.

 

4.Слухали: Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки» приймається, додається.

5.Слухали: Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)» приймається, додається.

 

6.Слухали: Про надання громадянам згод на відновлення меж земельних ділянок.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про надання громадянам згод на відновлення меж земельних ділянок» приймається, додається.

 

7.Слухали: Про надання громадянам згод на відновлення меж земельних ділянок.            

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про надання громадянам згод на відновлення меж земельних ділянок» приймається, додається.

 

8.Слухали: Про надання дозволу громадянам на  розробку технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про надання дозволу громадянам на  розробку технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)» приймається, додається.

 

9.Слухали: Про поновлення договорів оренди землі під існуючими тимчасовими металевими гаражами в районі багатоквартирних житлових будинків в  м. Шпола.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про поновлення договорів оренди землі під існуючими тимчасовими металевими гаражами в районі багатоквартирних житлових будинків в  м. Шпола» приймається, додається.

 

10.Слухали: Про поновлення договору оренди на земельну ділянку.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про поновлення договору оренди на земельну ділянку» приймається, додається.

 

11.Слухали: Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність» приймається, додається.

12.Слухали: Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки» приймається, додається.

13.Слухали: Про розгляд земельних спорів.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про розгляд земельних спорів» приймається, додається.

 

14.Слухали: Про надання дозволу на розробку детального плану території земельної  ділянки.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про надання дозволу на розробку детального плану території земельної  ділянки» приймається, додається.

 

15.Слухали: Про надання дозволу на розробку детального плану території земельної ділянки. 

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про надання дозволу на розробку детального плану території земельної ділянки» приймається, додається.

 

16.Слухали: Про відмову у наданні дозволу на розробку детального плану території земельної ділянки.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про відмову у наданні дозволу на розробку детального плану території земельної ділянки» приймається, додається.

 

17.Слухали: Про надання дозволу ФО-П Мальчику С.П.  на викуп земельної ділянки за адресою вул. Волонтерська, 34, м. Шпола. 

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про надання дозволу ФО-П Мальчику С.П.  на викуп земельної ділянки за адресою вул. Волонтерська, 34, м. Шпола» приймається, додається.

 

18.Слухали:Про надання дозволу на розробку документації щодо встановлення сервітуту частини земельної ділянки.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про надання дозволу на розробку документації щодо встановлення сервітуту частини земельної ділянки» приймається, додається.

 

 

 

Міський голова                                                                              С. Кравченко

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Підготувала:

Каландирець Т.