Протокол 10-ї сесії міської ради VIIІ скликання

Порядок денний

 10 сесія VIII скликання

06.12.2017

 

Загальні питання

 1. Про внесення змін до рішення міської ради № 18-5/VІІ від 23.12.2016 року «Про міський бюджет на 2017 рік». 
 2. Про внесення змін до рішення сесії Скотарівської сільської ради «Про сільський бюджет на 2017 рік». 
 3. Про внесення змін до рішення сесії  Кримківської сільської ради «Про сільський бюджет на 2017 рік». 
 4. Про затвердження інформаційних і технологічних карток адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг у Шполянській міській раді об’єднаної територіальної громади. 
 5. Про затвердження передавального акту. 
 6. Про внесення змін до рішення Шполянської міської ради від 11.07.2017        № 3-11/VIII «Про встановлення податку на майно (в частині плати за землю) на території м. Шпола та с. Кримки на 2018 рік». 
 7. Про внесення змін до рішення № 5-22/VIІI від 22 серпня 2017 року «Про затвердження Положення та складу робочої групи з розробки Стратегії розвитку Шполянської міської об’єднаної територіальної громади».  
 8. Про затвердження порядку розміщення тимчасових  споруд для провадження підприємницької діяльності на території населених пунктів Шполянської міської  об’єднаної територіальної громади.  
 9. Про затвердження Статуту Шполянської міської об’єднаної територіальної громади.   
 10. Про затвердження «Порядку проведення конкурсу на право оренди майна комунальної власності Шполянської міської об’єднаної територіальної громади у новій редакції». 
 11. Про внесення змін до рішення сесії Шполянської міської ради від 14.09.2017 № 6-13/ VIII «Про уповноваження осіб на поставлення підписів у матеріалах що входять до складу документації   землеустрою та містобудівної док. 
 12. Про надання згоди на прийняття в комунальну власність Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Шполянського району Черкаської області частини майна, закріпленого за територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Шполянського району. 
 13. Про звернення до голови Шполянської районної ради. 
 14. Про позичку транспортного засобу КП «Муніципальна інспекція» Шполянської міської ради. 
 15. Про затвердження актів на списання основних засобів. 
 16. Про затвердження Актів на списання основних засобів КП «Благоустрій» Шполянської міської ради. 
 17. Про зміни до штатного розпису та структури Шполянської міської ради. 
 18. Про припинення, шляхом розірвання договорів оренди нежитлових приміщень. 
 19. Про внесення змін до рішення міської ради № 5-23/VIII від 22.08.2017 «Про призначення осіб, які забезпечуватимуть роботу з розгляду пропозицій громадськості до проектів містобудівної документації на території (земельної ділянки), які розташовані в населених пунктах Шполянської міської об’єднаної територіальної громади». 
 20. Про внесення змін до рішення міської ради  №6-12/VIII від 14.09.2017 «Про утворення  та затвердження складу комісії з конкурсного відбору розробників містобудівної документації, виконавців робіт з технічної інвентаризації нерухомого майна та виготовлення технічних паспортів виконавчого комітету Шполянської міської ради». 
 21. Про внесення змін до рішення міської ради № 6-14/VIII «Про утворення та затвердження складу архітектурно-містобудівної ради при виконавчому комітеті Шполянської міської ради».   
 22. Про звернення до районної ради щодо перевірки проведених робіт по ремонту покрівлі ЗОШ №5, м. Шпола.

 

Земельні питання

 1. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, яка розташована за адресою вул. Соборна,19, м. Шпола Черкаської області.  
 2. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, яка розташована за адресою вул. Свободи,17 а, м. Шпола Черкаської області.   
 3. Про надання громадянам згод на відновлення меж земельних ділянок.  
 4. Про надання громадянам згод на відновлення меж земельних ділянок. 
 5. Про надання дозволу громадянам на розробку технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).  
 6. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).    
 7. Про поновлення договорів оренди землі під існуючими тимчасовими металевими гаражами в районі багатоквартирних житлових будинків в м. Шпола.    
 8. Про погодження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки, яка розташована за адресою вул. Соборна 126, м. Шпола.  
 9. Про затвердження технічної документації щодо поділу земельної ділянки.   
 10. Про затвердження технічної документації щодо поділу земельної ділянки.   
 11. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.  
 12. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.  
 13. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.   
 14. Про продаж земельної ділянки гр. Погасяну А.Н., яка розташована за адресою вул. Соборна, 27 м. Шпола.  
 15. Про затвердження звіту незалежної оцінки нерухомого майна, яке розташовано за адресою вул. Лозуватська,54, м. Шпола.   
 16. Про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки. 
 17. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.   
 18. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.   
 19. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.  
 20. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.   
 21. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.  
 22. Про відмову ТОВ «Маяк-Агро» у наданні земельної ділянки, яка розташована по вул. Нахімова,63-а.  
 23. Про затвердження технічної документації із землеустрою земельної ділянки, яка розташована за адресою вул. Чайковського, 25, м. Шпола.   
 24. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки. 
 25. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення. земельної ділянки, яка розташована за адресою вул.Європейська,2, м. Шпола для викупу. 
 26. Про вилучення земельної ділянки у РайСТ, яка розташована за адресою вул. Європейська,1, м. Шпола.  
 27. Про затвердження детального плану території земельної ділянки за адресою вул. Івана Піддубного, 1 м. Шпола. 
 28. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Автаєву С.О., яка розташована за адресою: вул. Соборна, 103, м. Шпола.  
 29. Про внесення змін до рішення міської ради від 24.10.2017 за № 8-18.6/VIII. 
 30. Про вилучення земельних ділянок під тимчасовими металевими гаражами в районі багатоквартирних житлових будинків. 

 

 

Загальні  питання

1.Слухали: Про внесення змін до рішення міської ради № 18-5/VІІ від 23.12.2016 року «Про міський бюджет на 2017 рік».
Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про внесення змін до рішення міської ради № 18-5/VІІ від 23.12.2016 року «Про міський бюджет на 2017 рік»» приймається, додається.

 

2.Слухали: Про внесення змін до рішення сесії Скотарівської сільської ради «Про сільський бюджет на 2017 рік».

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про внесення змін до рішення сесії Скотарівської сільської ради «Про сільський бюджет на 2017 рік»» приймається, додається.

 

3.Слухали: Про внесення змін до рішення сесії  Кримківської сільської ради «Про сільський бюджет на 2017 рік». 

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про внесення змін до рішення сесії  Кримківської сільської ради «Про сільський бюджет на 2017 рік»» приймається, додається.

 

4.Слухали Про затвердження інформаційних і технологічних карток адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг у Шполянській міській раді об’єднаної територіальної громади.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження інформаційних і технологічних карток адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг у Шполянській міській раді об’єднаної територіальної громади» приймається, додається.

 

5.Слухали: Про затвердження передавального акту.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження передавального акту» приймається, додається.

 

6.Слухали: Про внесення змін до рішення Шполянської міської ради від 11.07.2017 № 3-11/VIII «Про встановлення податку на майно (в частині плати за землю) на території м. Шпола та с. Кримки на 2018 рік».

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про внесення змін до рішення Шполянської міської ради від 11.07.2017 № 3-11/VIII «Про встановлення податку на майно (в частині плати за землю) на території м. Шпола та                     с. Кримки на 2018 рік»» приймається, додається.

 

7.Слухали: Про внесення змін до рішення № 5-22/VIІI від 22 серпня 2017 року «Про затвердження Положення та складу робочої групи з розробки Стратегії розвитку Шполянської міської об’єднаної територіальної громади».

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про внесення змін до рішення                          № 5-22/VIІI від 22 серпня 2017 року «Про затвердження Положення та складу робочої групи з розробки Стратегії розвитку Шполянської міської об’єднаної територіальної громади»» приймається, додається з поправками.

 

8.Слухали:  Про затвердження порядку розміщення тимчасових  споруд для провадження підприємницької діяльності на території населених пунктів Шполянської міської  об’єднаної територіальної громади.
Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження порядку розміщення тимчасових  споруд для провадження підприємницької діяльності на території населених пунктів Шполянської міської  об’єднаної територіальної громади» приймається, додається.

 

9.Слухали: Про затвердження Статуту Шполянської міської об’єднаної територіальної громади.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження Статуту Шполянської міської об’єднаної територіальної громади» приймається, додається.

 

10.Слухали: Про затвердження «Порядку проведення конкурсу на право оренди майна комунальної власності Шполянської міської об’єднаної територіальної громади у новій редакції».

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження «Порядку проведення конкурсу на право оренди майна комунальної власності Шполянської міської об’єднаної територіальної громади у новій редакції»»  приймається, додається.

 

11.Слухали: Про внесення змін до рішення сесії Шполянської міської ради від 14.09.2017 № 6-13/ VIII «Про уповноваження осіб на поставлення підписів у матеріалах що входять до складу документації   землеустрою та містобудівної док.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про внесення змін до рішення сесії Шполянської міської ради від 14.09.2017 № 6-13/ VIII «Про уповноваження осіб на поставлення підписів у матеріалах що входять до складу документації   землеустрою та містобудівної док» приймається, додається.

12.Слухали: Про надання згоди на прийняття в комунальну власність Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Шполянського району Черкаської області частини майна, закріпленого за територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Шполянського району.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про надання згоди на прийняття в комунальну власність Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Шполянського району Черкаської області частини майна, закріпленого за територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Шполянського району» приймається, додається.

13.Слухали: Про звернення до голови Шполянської районної ради                       Кузуба О.М.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про звернення до голови Шполянської районної ради Кузуба О.М.» приймається, додається.

 

14.Слухали: Про позичку транспортного засобу КП «Муніципальна інспекція» Шполянської міської ради.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про позичку транспортного засобу КП «Муніципальна інспекція» Шполянської міської ради» приймається, додається.

 

15.Слухали: Про затвердження актів на списання основних засобів. 

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження актів на списання основних засобів» приймається, додається.

 

16.Слухали: Про затвердження Актів на списання основних засобів КП «Благоустрій» Шполянської міської ради.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження Актів на списання основних засобів КП «Благоустрій» Шполянської міської ради» приймається, додається.

 

17.Слухали: Про зміни до штатного розпису та структури Шполянської міської ради.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про зміни до штатного розпису та структури Шполянської міської ради» приймається, додається.

 

18.Слухали: Про припинення, шляхом розірвання договорів оренди нежитлових приміщень.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про припинення, шляхом розірвання договорів оренди нежитлових приміщень» приймається, додається.

 

19.Слухали:  Про внесення змін до рішення міської ради № 5-23/VIII від 22.08.2017 «Про призначення осіб, які забезпечуватимуть роботу з розгляду пропозицій громадськості до проектів містобудівної документації на території (земельної ділянки), які розташовані в населених пунктах Шполянської міської об’єднаної територіальної   громади.
Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про внесення змін до рішення міської ради          № 5-23/VIII від 22.08.2017 «Про призначення осіб, які забезпечуватимуть роботу з розгляду пропозицій громадськості до проектів містобудівної документації на території (земельної ділянки), які розташовані в населених пунктах Шполянської міської об’єднаної територіальної громади» приймається, додається.

 

20.Слухали: Про внесення змін до рішення міської ради  № 6-12/VIII від 14.09.2017 «Про утворення  та затвердження складу комісії з конкурсного відбору розробників містобудівної документації, виконавців робіт з технічної інвентаризації нерухомого майна та виготовлення технічних паспортів виконавчого комітету Шполянської міської ради».

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про внесення змін до рішення міської ради      № 6-12/VIII від 14.09.2017 «Про утворення  та затвердження складу комісії з конкурсного відбору розробників містобудівної документації, виконавців робіт з технічної інвентаризації нерухомого майна та виготовлення технічних паспортів виконавчого комітету Шполянської міської ради»» приймається, додається.

 

21.Слухали: Про внесення змін до рішення міської ради № 6-14/VIII «Про утворення та затвердження складу архітектурно-містобудівної ради при виконавчому комітеті Шполянської міської ради».

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про внесення змін до рішення міської ради         № 6-14/VIII «Про утворення та затвердження складу архітектурно-містобудівної ради при виконавчому комітеті Шполянської міської ради»» приймається, додається.

 

22.Слухали: Про звернення до районної ради щодо перевірки проведених робіт по ремонту покрівлі ЗОШ №5, м. Шпола.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про звернення до районної ради щодо перевірки проведених робіт по ремонту покрівлі ЗОШ №5, м. Шпола» приймається, додається.

 

 

Земельні питання

1.Слухали: Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, яка розташована за адресою вул. Соборна,19, м. Шпола Черкаської області

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, яка розташована за адресою вул. Соборна,19, м. Шпола Черкаської області» приймається, додається.

 

2.Слухали: Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, яка розташована за адресою вул. Свободи,17 а, м. Шпола Черкаської області.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, яка розташована за адресою вул. Свободи,17 а, м. Шпола Черкаської області» приймається, додається.

 

3.Слухали: Про надання громадянам згод на відновлення меж земельних ділянок. 

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про надання громадянам згод на відновлення меж земельних ділянок» приймається, додається.

 

4.Слухали: Про надання громадянам згод на відновлення меж земельних ділянок.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про надання громадянам згод на відновлення меж земельних ділянок» приймається, додається.

 

5.Слухали: Про надання дозволу громадянам на розробку технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про надання дозволу громадянам на розробку технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)» приймається, додається.

 

6.Слухали: Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості). 

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)» приймається, додається.

 

7.Слухали: Про поновлення договорів оренди землі під існуючими тимчасовими металевими гаражами в районі багатоквартирних житлових будинків в   м. Шпола. 

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про поновлення договорів оренди землі під існуючими тимчасовими металевими гаражами в районі багатоквартирних житлових будинків в  м. Шпола» приймається, додається.

 

8.Слухали: Про погодження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки, яка розташована за адресою вул. Соборна 126,                      м. Шпола.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про погодження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки, яка розташована за адресою вул. Соборна 126, м. Шпола» приймається, додається.

 

9.Слухали: Про затвердження технічної документації щодо поділу земельної ділянки. 

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження технічної документації щодо поділу земельної ділянки» приймається, додається.

 

10.Слухали: Про затвердження технічної документації щодо поділу земельної ділянки. 

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження технічної документації щодо поділу земельної ділянки» приймається, додається.

 

11.Слухали: Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність» приймається, додається.

12.Слухали: Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки. 

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки» приймається, додається.

13.Слухали: Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки» приймається, додається.

 

14.Слухали: Про продаж земельної ділянки гр. Погасяну А.Н., яка розташована за адресою вул. Соборна, 27 м. Шпола.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про продаж земельної ділянки гр. Погасяну А.Н., яка розташована за адресою вул. Соборна, 27 м. Шпола» приймається, додається.

 

15.Слухали: Про затвердження звіту незалежної оцінки нерухомого майна, яке розташовано за адресою вул. Лозуватська,54, м. Шпола. 

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження звіту незалежної оцінки нерухомого майна, яке розташовано за адресою вул. Лозуватська,54,                         м. Шпола» приймається, додається.

 

16.Слухали: Про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки» приймається, додається.

 

17.Слухали: Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки» приймається, додається.

 

18.Слухали: Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки» приймається, додається.

 

19.Слухали:  Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки» приймається, додається.

 

20.Слухали: Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки» приймається, додається.

 

21.Слухали: Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки» приймається, додається.

 

22.Слухали: Про відмову ТОВ «Маяк-Агро» у наданні земельної ділянки, яка розташована по вул. Нахімова,63-а.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про відмову ТОВ «Маяк-Агро» у наданні земельної ділянки, яка розташована по вул. Нахімова,63-а» приймається, додається.

 

23.Слухали: Про затвердження технічної документації із землеустрою земельної ділянки, яка розташована за адресою вул. Чайковського, 25,                          м. Шпола.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження технічної документації із землеустрою земельної ділянки, яка розташована за адресою вул. Чайковського, 25, м. Шпола» приймається, додається.

 

24.Слухали: Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки» приймається, додається.

 

25.Слухали: Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення. земельної ділянки, яка розташована за адресою вул.Європейська,2, м. Шпола для викупу.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про внесення змін до рішення Шполянської міської ради від 19.05.2017 № 1-21/VІІІ «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення. земельної ділянки, яка розташована за адресою вул.Європейська,2, м. Шпола для викупу» приймається, додається.

 

26.Слухали: Про вилучення земельної ділянки у РайСТ, яка розташована за адресою вул. Європейська,1, м. Шпола.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про вилучення земельної ділянки у РайСТ, яка розташована за адресою вул. Європейська,1, м. Шпола» приймається, додається.

 

27.Слухали: Про затвердження детального плану території земельної ділянки за адресою вул. Івана Піддубного, 1 м. Шпола.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження детального плану території земельної ділянки за адресою вул. Івана Піддубного, 1 м. Шпола» приймається, додається.

 

28.Слухали: Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Автаєву С.О., яка розташована за адресою: вул. Соборна, 103, м. Шпола.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Автаєву С.О., яка розташована за адресою: вул. Соборна, 103, м. Шпола» приймається, додається.

 

29.Слухали: Про внесення змін до рішення міської ради від 24.10.2017 за                      № 8-18.6/VIII.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про внесення змін до рішення міської ради від 24.10.2017 за № 8-18.6/VIII» приймається, додається.

 

30.Слухали: Про вилучення земельних ділянок під тимчасовими металевими гаражами в районі багатоквартирних житлових будинків. 

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про вилучення земельних ділянок під тимчасовими металевими гаражами в районі багатоквартирних житлових будинків» приймається, додається.

 

 

 

Міський голова                                                                              С. Кравченко

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Підготувала:

Каландирець Т.