Протокол 9-ї сесії міської ради VIIІ скликання

Порядок денний

9 (позачергової) сесії

02.11.2017

 

Загальні питання

 1. Про внесення змін до рішення міської ради № 18-5/ VІI від 23.12.2016 року «Про міський бюджет на 2017 рік».
 2. Про внесення змін до рішення сесії Кримківської сільської ради від 23.12.2016 № 15-1/ VІI «Про сільський бюджет на 2017 рік».
 3. Про внесення змін до рішення сесії Скотарівської сільської ради від 23.12.2016 року № 14-1/ VІI «Про сільський бюджет на 2017 рік»
 4. Про прийняття у комунальну власність Шполянської міської ради з комунальної власності Шполянської районної ради КЗ «Шполянський районний центр первинної медико-санітарної допомоги».
 5. Про затвердження переліку адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг у Шполянській міській раді об’єднаної територіальної громади.
 6. Про затвердження інформаційних і технологічних карток адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг у Шполянській міській раді об’єднаної територіальної громади.
 7. Про затвердження графіку роботи Центру надання адміністративних послуг у Шполянській міській раді об’єднаної територіальної громади. 
 8. Про присвоєння Кравченку С.В., міському голові, 8 рангу посадової особи місцевого самоврядування та встановлення надбавки за вислугу років.
 9. Про створення комісії з визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам.
 10. Про надання згоди на прийняття в комунальну власність Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади бюджетної установи – Шполянської школи мистецтв та її цілісного майнового комплексу.
 11. Про внесення змін до штатного розпису КП "Муніципальна інспекція" Шполянської міської ради
 12. Про внесення змін до штатного розпису міського Будинку культури
 13. Про зміни до штатного розпису та структури Шполянської міської ради 

Земельні питання

 1. Про надання дозволу на розроблення детального плану території земельної ділянки за адресою: пров. Польовий, 6 м. Шпола.
 2. Про затвердження детального плану території земельної ділянки за адресою: вул. Героїв Крут, 74а м. Шпола.
 3. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання дозволу ТОВ «Отава» на викуп земельної ділянки, яка розташована  по вул. імені героя Радянського Союзу Орлова В.Ф., 27, м. Шпола.
 4. Про включеня земельної ділянки, яка розташована за адресою вул. Лозуватська,54, м. Шпола до переліку земельних ділянок комунальної власності, які виставлені на земельні торги.
 5. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).
 6. Про надання громадянам згоди на відновлення меж земельних ділянок.
 7. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Шполянській міській раді площею 0,8243га у комунальну власність для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти із земель комунальної власності за адресою: вул. Некрасова,14, м. Шпола Черкаської області.
 8. Про внесення змін до договору оренди землі, який зареєстровано 09.01.2014 номер запису 4189887
 9. Про надання громадянам згоди на відновлення меж земельних ділянок.
 10. Про надання дозволу громадянам на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).
 11. Про продовження договору оренди землі, який зареєстровано 10.05.2016 номер запису 14453889 
 12. Про відмову гр. Волковій Л. П. у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, яка розташована за адресою вул. Франка, 67, м. Шпола .
 13. Про відмову гр. Шпак Л.П. у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, яка розташована за адресою пров. Лозуватський, 52, м. Шпола .
 14. Про відмову гр. Колос Р.П. у наданні дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки, яка розташована за адресою вул.Соборна, 10, м. Шпола .

 

Міський голова                                                                          С. Кравченко

 

Загальні питання

1.Слухали: Про внесення змін до рішення міської ради № 18-5/ VІI від 23.12.2016 року «Про міський бюджет на 2017 рік».
Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про внесення змін до рішення міської ради № 18-5/ VІI від 23.12.2016 року «Про міський бюджет на 2017 рік»» приймається, додається.

 

2.Слухали: Про внесення змін до рішення сесії Кримківської сільської ради від 23.12.2016 № 15-1/ VІI «Про сільський бюджет на 2017 рік».

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про внесення змін до рішення сесії Кримківської сільської ради від 23.12.2016 № 15-1/ VІI «Про сільський бюджет на 2017 рік»» приймається, додається.

 

3.Слухали: Про внесення змін до рішення сесії Скотарівської сільської ради від 23.12.2016 року № 14-1/ VІI «Про сільський бюджет на 2017 рік».

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про внесення змін до рішення сесії Скотарівської сільської ради від 23.12.2016 року № 14-1/ VІI «Про сільський бюджет на 2017 рік»» приймається, додається.

 

4.Слухали: Про прийняття у комунальну власність Шполянської міської ради з комунальної власності Шполянської районної ради КЗ «Шполянський районний центр первинної медико-санітарної допомоги».

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про прийняття у комунальну власність Шполянської міської ради з комунальної власності Шполянської районної ради КЗ «Шполянський районний центр первинної медико-санітарної допомоги»» приймається, додається.

 

5.Слухали: Про затвердження переліку адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг у Шполянській міській раді об’єднаної територіальної громади.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження переліку адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг у Шполянській міській раді об’єднаної територіальної громади» приймається, додається.

 

6.Слухали: Про затвердження інформаційних і технологічних карток адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг у Шполянській міській раді об’єднаної територіальної громади».

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження інформаційних і технологічних карток адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг у Шполянській міській раді об’єднаної територіальної громади» приймається, додається.

 

7.Слухали: Про затвердження графіку роботи Центру надання адміністративних послуг у Шполянській міській раді об’єднаної територіальної громади.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження графіку роботи Центру надання адміністративних послуг у Шполянській міській раді об’єднаної територіальної громади» приймається, додається з поправками.

 

8.Слухали: Про присвоєння Кравченку С.В., міському голові, 8 рангу посадової особи місцевого самоврядування та встановлення надбавки за вислугу         років.
Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про присвоєння Кравченку С.В., міському голові, 8 рангу посадової особи місцевого самоврядування та встановлення надбавки за вислугу років» приймається, додається.

 

9.Слухали: Про створення комісії з визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про створення комісії з визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам» приймається, додається.

 

10.Слухали: Про надання згоди на прийняття в комунальну власність Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади бюджетної установи – Шполянської школи мистецтв та її цілісного майнового комплексу.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про надання згоди на прийняття в комунальну власність Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади бюджетної установи – Шполянської школи мистецтв та її цілісного майнового комплексу» приймається, додається.

 

11.Слухали: Про внесення змін до штатного розпису КП "Муніципальна інспекція" Шполянської міської ради.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про внесення змін до штатного розпису КП "Муніципальна інспекція" Шполянської міської ради » приймається, додається.

12.Слухали: Про внесення змін до штатного розпису міського Будинку культури.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про внесення змін до штатного розпису міського Будинку культури» приймається, додається.

13.Слухали: Про зміни до штатного розпису та структури Шполянської міської ради.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про зміни до штатного розпису та структури Шполянської міської ради» приймається, додається.

 

Земельні питання

1.Слухали: Про надання дозволу на розроблення детального плану території земельної ділянки за адресою: пров. Польовий, 6 м. Шпола.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про надання дозволу на розроблення детального плану території земельної ділянки за адресою: пров. Польовий, 6                 м. Шпола» приймається, додається.

 

2.Слухали: Про затвердження детального плану території земельної ділянки за адресою: вул. Героїв Крут, 74а м. Шпола.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження детального плану території земельної ділянки за адресою: вул. Героїв Крут, 74а м. Шпола» приймається, додається.

 

3.Слухали: Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання дозволу ТОВ «Отава» на викуп земельної ділянки, яка розташована  по вул. імені героя Радянського Союзу Орлова В.Ф., 27,                                     м. Шпола. 

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання дозволу ТОВ «Отава» на викуп земельної ділянки, яка розташована  по вул. імені героя Радянського Союзу Орлова В.Ф., 27, м. Шпола» приймається, додається.

 

4.Слухали: Про включеня земельної ділянки, яка розташована за адресою вул. Лозуватська,54, м. Шпола до переліку земельних ділянок комунальної власності, які виставлені на земельні торги.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про включеня земельної ділянки, яка розташована за адресою вул. Лозуватська,54, м. Шпола до переліку земельних ділянок комунальної власності, які виставлені на земельні торги» приймається, додається.

 

5.Слухали: Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)» приймається, додається.

 

6.Слухали: Про надання громадянам згоди на відновлення меж земельних ділянок. 

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про надання громадянам згоди на відновлення меж земельних ділянок» приймається, додається.

 

7.Слухали: Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Шполянській міській раді площею 0,8243га у комунальну власність для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти із земель комунальної власності за адресою: вул. Некрасова,14, м. Шпола Черкаської області. 

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Шполянській міській раді площею 0,8243га у комунальну власність для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти із земель комунальної власності за адресою: вул. Некрасова,14, м. Шпола Черкаської області» приймається, додається.

 

8.Слухали: Про внесення змін до договору оренди землі, який зареєстровано 09.01.2014 номер запису 4189887.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про внесення змін до договору оренди землі, який зареєстровано 09.01.2014 номер запису 4189887 » приймається, додається.

 

9.Слухали: Про надання громадянам згоди на відновлення меж земельних ділянок. 

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про надання громадянам згоди на відновлення меж земельних ділянок» приймається, додається.

 

10.Слухали: Про надання дозволу громадянам на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості). 

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про надання дозволу громадянам на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)» приймається, додається.

 

11.Слухали: Про продовження договору оренди землі, який зареєстровано 10.05.2016 номер запису 14453889.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про продовження договору оренди землі, який зареєстровано 10.05.2016 номер запису 14453889» приймається, додається.

12.Слухали: Про відмову гр. Волковій Л. П. у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, яка розташована за адресою вул. Франка, 67, м. Шпола. 

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про відмову гр. Волковій Л. П. у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, яка розташована за адресою вул. Франка, 67, м. Шпола» приймається, додається.

13.Слухали: Про відмову гр. Шпак Л.П. у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, яка розташована за адресою пров. Лозуватський, 52, м. Шпола.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про відмову гр. Шпак Л.П. у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, яка розташована за адресою пров. Лозуватський, 52, м. Шпола» приймається, додається.

 

14.Слухали: Про відмову гр. Колос Р.П. у наданні дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки, яка розташована за адресою вул.Соборна, 10, м. Шпола.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про відмову гр. Колос Р.П. у наданні дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки, яка розташована за адресою вул.Соборна, 10, м. Шпола» приймається, додається.

 

 

 

Міський голова                                                                              С. Кравченко

 

 

 

Підготувала:

Каландирець Т.