Протокол 6-ї сесії міської ради VIIІ скликання

Порядок денний

6-ої позачергової сесії восьмого скликання

14.09.2017 р.

          Загальні питання

 1. Про внесення змін до рішення міської ради № 18-5/ VІI від 23.12.2016 року «Про міський бюджет на 2017 рік».
 2. Про внесення змін до рішення сесії Кримківської сільської ради від 23.12.2016 № 15-1/ VІI «Про сільський бюджет на 2017 рік».
 3. Про внесення змін до рішення сесії Скотарівської сільської ради від 23.12.2016 року № 14-1/ VІI «Про сільський бюджет на 2017 рік».
 4. Про зміни до штатного розпису та структури Шполянської міської ради.
 5. Про зміни до структури та штатного розпису дошкільних навчальних закладів.
 6. Про внесення змін до Положення про відділ освіти, у справах сім’ї, молоді та спорту, культури і туризму Шполянської міської ради Черкаської області, затвердженого рішенням міської ради від 18.07.2017 № 4-3/ VІІІ
 7. Про затвердження Порядку призначення на посаду керівників загально-освітніх навчальних закладів Шполянської міської ради.
 8. Про затвердження Порядку призначення на посаду керівників дошкільних навчальних закладів Шполянської міської ради.
 9. Про затвердження передавального акту.
 10. Про покладання обов’язків із вчинення нотаріальних дій та проведення державної реєстрації актів цивільного стану на Запорожця М.М. 
 11. Про покладання обов’язків із вчинення нотаріальних дій та проведення державної реєстрації актів цивільного стану на Запісецького А.М.
 12. Про утворення та затвердження складу комісії з конкурсного відбору розробників містобудівної документаціївиконавців робіт з технічної інвентаризації нерухомого майна та виготовлення технічних паспортів.
 13. Про уповноваження осіб на поставлення підписів у матеріалах, що входять до скаду документації з землеустрою та містобудівної документації.
 14. Про утворення та затвердження складу архітектурно-містобудівної ради при виконавчому комітеті Шполянської міської ради.
 15. Про утворення та затвердження складу комісії з конкурсного  відбору виконавців робіт із землеустрою (розробників документацій із землеустрою) виконкому.
 16. Про втрату чинності рішення міської ради «Про затвердження Положення про земельну (погоджувальну) комісію виконавчого комітету міської ради по розгляду земельних спорів з приводу суміжного землекористування» від 25.05.2010 № 54-10/V.
 17. Про внесення змін до рішення Шполянської міської ради від 11 серпня 2017 № 13-5/VІІІ «Про створення робочої комісії з метою розробки Статуту Шполянської міської об’єднаної територіальної громади».
 18. Про затвердження переліку об’єктів комунальної власності, що підлягають приватизації.
 19. Про затвердження граничних сум витрат на придбання легкових автомобілів, меблів, іншого обладнання та устаткування, комп’ютерів виконавчими органами міської ради, установами та організаціями, які утримуються за рахунок міського бюджету.
 20. Про надання згоди на прийняття в комунальну власність Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Шполянського району Черкаської області земельних ділянок навчальних закладів, що знаходяться в постійному користуванні відділу освіти, у справах сім’ї, молоді та спорту Шполянської районної державної адміністрації.

 

Земельні питання

 1. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) земельної ділянки в натурі (на місцевості).
 2. Про надання громадянам згоди на відновлення меж земельних ділянок.
 3. Про надання громадянці згоди на відновлення меж земельної ділянки.
 4. Про надання дозволу громадянці на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості). 
 5. Про поновлення договорів оренди землі під існуючими тимчасовими металевими гаражами в районі багатоквартирних житлових будинків в м.Шпола.  
 6. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.
 7. Про надання згоди на поділ земельної ділянки.
 8. Про надання згоди на поділ земельної ділянки.
 9. Про припинення, шляхом розірвання, договору оренди землі, який зареєстровано 06.04.2017 номер запису 19909882.
 10. Про надання дозволу гр. Шевченку О.С. на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки за адресою  вул.Соборна 106а, м. Шпола для викупу.
 11. Про укладання між Шполянською міською радою та ФО-П Мальчик С.П. Договору про відшкодування втрат бюджету Шполянської міської ради від недоотримання коштів за фактичне користування земельною ділянкою.
 12. Про укладення між Шполянською міською радою та ФОП Коваленко О.В. Договору про відшкодування втрат бюджету Шполянської міської ради від недоотримання коштів за фактичне користування земельною ділянкою.
 13. Про внесення змін до договору оренди землі, який зареєстровано 10.04.2014 номер запису 5330580 (ТОВ «ЛВС-2012»).
 14. Про затвердження детального плану території на земельну ділянку, яка розташована за адресою вул. Забережна, 20, м. Шпола.
 15. Про затвердження детального плану території на земельну ділянку, яка розташована за адресою вул. Лебединська, 4, м. Шпола.
 16. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
 17. Про розгляд листа Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області.
 18. Про передачу ФО-П Мальчику С.П. земельної ділянки в оренду.

 

Різне

 

 

  Міський голова                                                                                С. Кравченко

 

Загальні питання

1.Слухали: Про  внесення  змін  до  рішення  міської  ради  № 18-5/ VІI  від 23.12.2016 року «Про міський бюджет на 2017 рік».
Виступив
: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про внесення змін до рішення міської ради № 18-5/ VІI від 23.12.2016 року «Про міський бюджет на 2017 рік»» приймається, додається.

 

2.Слухали: Про внесення змін до рішення сесії Кримківської сільської ради від 23.12.2016 № 15-1/ VІI «Про сільський бюджет на 2017 рік»

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про внесення змін до рішення сесії Кримківської сільської ради від 23.12.2016 № 15-1/ VІI «Про сільський бюджет на 2017 рік»» приймається, додається.

 

3.Слухали: Про внесення змін до рішення сесії Скотарівської сільської ради від 23.12.2016 року № 14-1/ VІI «Про сільський бюджет на 2017 рік».

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про внесення змін до рішення сесії Скотарівської сільської ради від 23.12.2016 року № 14-1/ VІI «Про сільський бюджет на 2017 рік»» приймається, додається.

 

4.Слухали:. Про зміни до штатного розпису та структури Шполянської міської ради.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про зміни до штатного розпису та структури Шполянської міської ради» приймається, додається.

 

5.Слухали: Про зміни до структури та штатного розпису дошкільних навчальних закладів.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про зміни до структури та штатного розпису дошкільних навчальних закладів» приймається, додається.

 

6.Слухали: Про внесення змін до Положення про відділ освіти, у справах сім’ї, молоді та спорту, культури і туризму Шполянської міської ради Черкаської області, затвердженого рішенням міської ради від 18.07.2017 № 4-3/ VІІІ.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про внесення змін до Положення про відділ освіти, у справах сім’ї, молоді та спорту, культури і туризму Шполянської міської ради Черкаської області, затвердженого рішенням міської ради від 18.07.2017 № 4-3/ VІІІ» приймається, додається.

 

7.Слухали: Про затвердження Порядку призначення на посаду керівників загально-освітніх навчальних закладів Шполянської міської ради.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження Порядку призначення на посаду керівників загально-освітніх навчальних закладів Шполянської міської ради» приймається, додається з поправками.

 

8.Слухали: Про затвердження Порядку призначення на посаду керівників дошкільних навчальних закладів Шполянської міської ради. 
Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження Порядку призначення на посаду керівників дошкільних навчальних закладів Шполянської міської ради» приймається, додається.

 

9.Слухали: Про затвердження передавального акту. 

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження передавального акту» приймається, додається.

 

10.Слухали: Про покладання обов’язків із вчинення нотаріальних дій та проведення державної реєстрації актів цивільного стану на Запорожця М.М.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про покладання обов’язків із вчинення нотаріальних дій та проведення державної реєстрації актів цивільного стану на Запорожця М.М.» приймається, додається.

 

11.Слухали: Про покладання обов’язків із вчинення нотаріальних дій та проведення державної реєстрації актів цивільного стану на Запісецького А.М.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про покладання обов’язків із вчинення нотаріальних дій та проведення державної реєстрації актів цивільного стану на Запісецького А.М.» приймається, додається.

 

12.Слухали: Про утворення та затвердження складу комісії з конкурсного відбору розробників містобудівної документаціївиконавців робіт з технічної інвентаризації нерухомого майна та виготовлення технічних паспортів.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про утворення та затвердження складу комісії        з конкурсного відбору розробників містобудівної документаціївиконавців робіт з технічної інвентаризації нерухомого майна та виготовлення технічних паспортів» приймається, додається.

 

13.Слухали: Про уповноваження осіб на поставлення підписів у матеріалах, що входять до складу документації з землеустрою та містобудівної документації.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про уповноваження осіб на поставлення підписів у матеріалах, що входять до складу документації з землеустрою та містобудівної документації» приймається, додається.

 

14.Слухали: Про утворення та затвердження складу архітектурно-містобудівної ради при виконавчому комітеті Шполянської міської ради.

 

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про утворення та затвердження складу архітектурно-містобудівної ради при виконавчому комітеті Шполянської міської ради» приймається, додається.

 

15.Слухали: Про утворення та затвердження складу комісії з конкурсного  відбору виконавців робіт із землеустрою (розробників документацій із землеустрою) виконкому. 

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про утворення та затвердження складу комісії з конкурсного  відбору виконавців робіт із землеустрою (розробників документацій із землеустрою) виконкому» приймається, додається.

 

16.Слухали: Про втрату чинності рішення міської ради «Про затвердження Положення про земельну (погоджувальну) комісію виконавчого комітету міської ради по розгляду земельних спорів з приводу суміжного землекористування» від 25.05.2010 № 54-10/V.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про втрату чинності рішення міської ради «Про затвердження Положення про земельну (погоджувальну) комісію виконавчого комітету міської ради по розгляду земельних спорів з приводу суміжного землекористування» від 25.05.2010 № 54-10/V» приймається, додається.

 

17.Слухали: Про внесення змін до рішення Шполянської міської ради від 11 серпня 2017 № 13-5/VІІІ «Про створення робочої комісії з метою розробки Статуту Шполянської міської об’єднаної територіальної громади».

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про внесення змін до рішення Шполянської міської ради від 11 серпня 2017 № 13-5/VІІІ «Про створення робочої комісії з метою розробки Статуту Шполянської міської об’єднаної територіальної громади»» приймається, додається.

 

18.Слухали: Про затвердження переліку об’єктів комунальної власності, що підлягають приватизації.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження переліку об’єктів комунальної власності, що підлягають приватизації» приймається, додається.

 

19.Слухали:  Про  затвердження  граничних  сум  витрат  на  придбання легкових  автомобілів,  меблів,  іншого  обладнання  та  устаткування, комп’ютерів  виконавчими  органами  міської  ради,  установами  та організаціями, які утримуються за рахунок міського бюджету.
Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження граничних сум витрат на придбання легкових автомобілів, меблів, іншого обладнання та устаткування, комп’ютерів виконавчими органами міської ради, установами та організаціями, які утримуються за рахунок міського бюджету» приймається, додається.

 

 

20.Слухали: Про надання згоди на прийняття в комунальну власність Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Шполянського району Черкаської області земельних ділянок навчальних закладів, що знаходяться в постійному користуванні відділу освіти, у справах сім’ї, молоді та спорту Шполянської районної державної адміністрації.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про надання згоди на прийняття в комунальну власність Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Шполянського району Черкаської області земельних ділянок навчальних закладів, що знаходяться в постійному користуванні відділу освіти, у справах сім’ї, молоді та спорту Шполянської районної державної адміністрації» приймається, додається.

 

 

Земельні питання

 

1.Слухали: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) земельної ділянки в натурі (на місцевості).

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) земельної ділянки в натурі (на місцевості)» приймається, додається.

 

2.Слухали: Про надання громадянам згоди на відновлення меж земельних ділянок

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про надання громадянам згоди на відновлення меж земельних ділянок» приймається, додається.

 

3.Слухали: Про надання громадянці згоди на відновлення меж земельної ділянки.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про надання громадянці згоди на відновлення меж земельної ділянки)» приймається, додається.

 

4.Слухали: Про надання дозволу громадянці на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про надання дозволу громадянці на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)» приймається, додається.

 

5.Слухали: Про поновлення договорів оренди землі під існуючими тимчасовими металевими гаражами в районі багатоквартирних житлових будинків в м.Шпола.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про поновлення договорів оренди землі під існуючими тимчасовими металевими гаражами в районі багатоквартирних житлових будинків в м.Шпола» приймається, додається.

 

6.Слухали: Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність» приймається, додається.

 

7.Слухали: Про надання згоди на поділ земельної ділянки.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про надання згоди на поділ земельної ділянки» приймається, додається.

 

8.Слухали: Про надання згоди на поділ земельної ділянки.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про надання згоди на поділ земельної ділянки» приймається, додається.

 

9.Слухали: Про припинення, шляхом розірвання, договору оренди землі, який зареєстровано 06.04.2017 номер запису 19909882.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про припинення, шляхом розірвання, договору оренди землі, який зареєстровано 06.04.2017 номер запису 19909882» приймається, додається.

 

10.Слухали: Про надання дозволу гр. Шевченку О.С. на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки за адресою  вул.Соборна 106а, м. Шпола для викупу.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про надання дозволу гр. Шевченку О.С. на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки за адресою  вул.Соборна 106а, м. Шпола для викупу» приймається, додається.

 

11.Слухали: Про укладання між Шполянською міською радою та ФО-П Мальчик С.П. Договору про відшкодування втрат бюджету Шполянської міської ради від недоотримання коштів за фактичне користування земельною ділянкою.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про укладання між Шполянською міською радою та ФО-П Мальчик С.П. Договору про відшкодування втрат бюджету Шполянської міської ради від недоотримання коштів за фактичне користування земельною ділянкою» приймається, додається.

 

12.Слухали: Про укладення між Шполянською міською радою та ФОП Коваленко О.В. Договору про відшкодування втрат бюджету Шполянської

 

 

міської ради від недоотримання коштів за фактичне користування земельною ділянкою.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про укладення між Шполянською міською радою та ФОП Коваленко О.В. Договору про відшкодування втрат бюджету Шполянської міської ради від недоотримання коштів за фактичне користування земельною ділянкою» приймається, додається.

 

13.Слухали: Про внесення змін до договору оренди землі, який зареєстровано 10.04.2014 номер запису 5330580 (ТОВ «ЛВС-2012»).

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про внесення змін до договору оренди землі, який зареєстровано 10.04.2014 номер запису 5330580 (ТОВ «ЛВС-2012»)» приймається, додається.

 

14.Слухали: Про затвердження детального плану території на земельну ділянку, яка розташована за адресою вул. Забережна, 20, м. Шпола.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження детального плану території на земельну ділянку, яка розташована за адресою вул. Забережна, 20, м. Шпола» приймається, додається.

 

15.Слухали: Про затвердження детального плану території на земельну ділянку, яка розташована за адресою вул. Лебединська, 4, м. Шпола.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження детального плану території на земельну ділянку, яка розташована за адресою вул. Лебединська, 4, м. Шпола» приймається, додається.

 

16.Слухали: Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки» приймається, додається.

 

17.Слухали: Про розгляд листа Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про розгляд листа Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області» приймається, додається.

 

18.Слухали: Про передачу ФО-П Мальчику С.П. земельної ділянки в оренду.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про передачу ФО-П Мальчику С.П. земельної ділянки в оренду» приймається, додається.

 

 

Міський голова                                                                              С. Кравченко