Протокол 5-ї сесії міської ради VIIІ скликання

Протокол
5 сесії VІІІ скликання 22.08.2017


Загальні пиатння
1.Про добровільне приєднання територіальної громади села Скотареве до Шполянської міської об’єднаної територіальної громади.
2.Про покладання обов’язків старости на території с. Скотареве на Запісецького А.М.
3.Про місце та режим роботи старости на території с. Скотареве.
4.Про реорганізацію Скотарівської сільської ради, що увійшла до складу Шполянської міської ради.
5.Про реорганізацію виконавчого комітету Скотарівської сільської ради, що увійшла до складу Шполянської міської ради.
6.Про внесення змін до рішення міської № 18-5/VІІ від 23.12.2016 року «Про міський бюджет на 2017 рік».
7.Про внесення змін до рішення сесії Кримківської сільської ради від 23.12.2016 року № 15-1/ VІІ «Про сільський бюджет на 2017 рік».
8.Про проведення громадського обговорення щодо реконструкції постамента колишнього пам’ятника Леніну на площі Героїв Майдану м.Шполи з облаштуванням фонтану.
9.Про перейменування об’єкту топоніміки м.Шполи.
10.Про зміни до штатного розпису та структури Шполянської міської ради.
11.Про затвердження проекту Регламенту Центру надання адміністративних послуг у Шполянській міській об’єднаній територіальній громаді.
12.Про внесення змін до рішення міської ради від 11.07. 2017 №3-7/VІІІ «Про надання згоди на прийняття в комунальну власність Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Шполянського району Черкаської області цілісних майнових комплексів закладів освіти Шполянської районної ради Черкаської області».
13.Про внесення змін до рішення міської ради від 18.07. 2017 №4-16/VІІІ «Про надання згоди на прийняття в комунальну власність Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Шполянського району Черкаської області закладів культури Шполянської районної ради Черкаської області».
14.Про внесення змін до рішення міської ради від 18.07.2017 № 4-15/VІІІ «Про надання згоди на прийняття в комунальну власність Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Шполянського району Черкаської області закладів охорони здоров’я Шполянської районної ради Черкаської області».
15.Про затвердження актів приймання –передавання до комунальної власності Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади трудових книжок і вкладишів до них завідувачів та особових справ педагогічних працівників дошкільних навчальних закладів Шполянської міської ради.
16.Про розгляд звернення місцевої громадської організації «Товариство рибалок «Нептун».
17.Про надання згоди на передачу в оренду приміщення котельні по пров. Поштовому,1.
18.Про затвердження проекту Статуту та структури комунального підприємства «Муніципальна інспекція» Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади.
19.Про депутатський запит Жук Г.Д.
20.Про затвердження проекту регуляторного акту « Про порядок розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності населених пунктів Шполянської міської об’єднаної територіальної громади».
21.Про затвердження проекту регуляторного акту «Про порядок розміщення зовнішньої реклами населених пунктів Шполянської міської об’єднаної територіальної громади».
22.Про затвердження Положення та складу робочої групи з розробки Стратегії розвитку Шполянської міської об’єднаної територіальної громади.
23.Про призначення осіб які забезпечують роботу з розгляду пропозицій громадськості до проекту містобудівної документації на території (земельної ділянки) які розташовані в населених пунктах Шполянської міської об’єднаної територіальної громади.
24.Про затвердження проекту регуляторного акту "Про правила благоустрою на території населених пунктів Шполянської міської об'єднаної територіальної громади".
25.Про внесення змін до рішення Шполянської міської ради від 19.05.2017 № 1-21/VІІІ «Про затвердження складу тендерного комітету та Положення про тендерний комітет Шполянської міської ради».
26.Про затвердження Програми та Положення про надання одноразової грошової матеріальної допомоги громадянам в новій редакції.
27.Про затвердження Положення про відшкодування втрат від недотримання коштів за фактичне використання земельної ділянки на території Шполянської міської об’єднаної територіальної громади.
28.Про затвердження Положення «Про порядок звільнення земельних ділянок, що зайняті без правових підстав та належать до комунальної власності Шполянської міської об’єднаної територіальної громади».
29.Про затвердження проекту регуляторного акту «Порядок проведення конкурсу на право оренди майна комунальної власності Шполянської міської об’єднаної територіальної громади у новій редакції».
30.Про дострокове розірвання договору оренди приміщення від 01.08.2012 № 56.
31.Про підтримання зауваження Асоціації міст України до проекту Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо здійснення державного контролю за відповідністю рішень органів місцевого самоврядування Конституції та Законам України».
32.Про затвердження Положення про юридично-господарський відділ Шполянської міської ради.
33.Про звернення до Судді Вищого адміністративного суду України Штульмана І.В.
34.Про затвердження Концепції створення Центру надання адміністративних послуг Шполянської міської об’єднаної територіальної громади на 2017 – 020 роки.
35.Про утворення Центру надання адміністративних послуг Шполянської міської ради та затвердження Положення про нього.
36.Про надання дозволу на списання основних засобів.
37.Про затвердження проекту регуляторного акту «Про впорядкування роботи закладів торгівлі, кафе, барів, закладів ресторанного господарства, сфери розваг розташованих на території Шполянської міської об’єднаної територіальної громади».
38.Про внесення змін до рішення міської ради № 1-16/VІІІ від 19.05.2017 р. «Про затвердження складу комісій виконкому».
39.Про внесення змін до рішення Шполянської міської ради від 19 травня 2017 року № 1-22/ VІІІ «Про реорганізацію виконавчого комітету Кримківської сільської ради, що увійшла до складу Шполянської міської ради.
40.Про внесення змін до рішення Шполянської міської ради від 16 травня 2017 року № 1-12/ VІІІ «Про реорганізацію Кримківської сільської ради, що увійшла до складу Шполянської міської ради».
41.Про зміну кількісного складу виконавчого комітету.
42.Про затвердження персонального складу виконавчого комітету міської ради в новій редакції.
43.Про проведення громадських слухань.
44.Про зміну цільового призначення коштів державної субвенції.

Земельні питання
1.Про надання громадянам згод на відновлення меж земельних ділянок.
2.Про надання громадянам згод на відновлення меж земельних ділянок.
3.Про надання дозволу громадянам на розробку технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).
4.Про надання гр. Березенко І.П. та гр. Збризькому С.П. згоди на поділ земельної ділянки, яка розташована за адресою вул. Соборна,126, м. Шпола.
5.Про відмову у наданні ПАТ «Швейна фабрика Лібовнера» згоди на відновлення меж земельної ділянки, яка розташована за адресою вул. Лозуватська, 56.
6.Про відмову у наданні дозволу ПАТ «Швейна фабрика Лібовнера» на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).
7.Про звернення до Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області.
8.Про звернення до ДП «Черкаський науково – дослідний та проектний інститут землеустрою».
9.Про припинення, шляхом розірвання, договору оренди землі, який зареєстровано 30.03.2015 номер запису 9229895.
10.Про припинення, шляхом розірвання, договору оренди землі, який зареєстровано 30.03.2015 номер запису 9245465.
11.Про передачу ПП «Стефа» земельної ділянки площею 0,2335га, яка розташована за адресою вул. Європейська,5, м. Шпола в оренду.
12.Про передачу ПП «Стефа» земельної ділянки площею 0,1439га, яка розташована за адресою вул. Європейська,5, м. Шпола в оренду.
13.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
14.Про розгляд звернення гр. Науменка В.С.
15.Про передачу ФО-П Гераскіної Л.В. земельних ділянок, які розташовані за адресою вул. Соборна в оренду.
16.Про надання дозволу ТОВ «Айлонг Еволюшн» на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою подальшої передачі її в оренду.
17.Про відмову гр. Плосконосу Ю.М. у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, яка розташована за адресою вул. Івана Гончара,33-а, м. Шпола.
18.Про розгляд земельних спорів.
19.Про звернення до орендарів земельних ділянок сільськогосподарського призначення земель державної власності, які розташовані за межами населеного пункту на території Шполянської міської об'єднаної територіальної громади.
20.Про звернення до Прем'єр – міністра України Гройсмана В.Б.
21.Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).
22.Про поновлення договорів оренди землі під існуючими тимчасовими металевими гаражами в районі багатоквартирних житлових будинків в м. Шпола.
23.Про надання дозволу гр. Погосяну А.Н. на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за адресою вул. Соборній, 27, м. Шпола для викупу.
24.Про внесення змін в рішення міської ради від 18.07.2017 №4-19.1/VІІІ «Про внесення змін до договору оренди землі, який зареєстровано 22.09.2016 номер запису 16519590».
25.Про внесення змін в рішення міської ради від 11.07.2017 №3-22.5/VІІІ «Про внесення змін до договору оренди землі, який зареєстровано 15.12.2016 номер запису 18048749».
26.Про відмову у наданні гр. Єдин Н.І. згоди на відновлення меж земельної ділянки, яка розташована за адресою вул. Ушакова, 87 .
27.Про відмову у наданні дозволу гр. Єдин Н.І. на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).
28.Про погодження ФО-П Клименку О.М. місця розташування рекламних засобів.
29.Про погодження ФО-П Клименку О.М. місця розташування рекламних засобів.

Загальні питання
1.Слухали:Про добровільне приєднання територіальної громади села Скотареве до Шполянської міської об’єднаної територіальної громади.
Виступив: Кравченко С.В.
Вирішили: Рішення міської ради «Про добровільне приєднання територіальної громади села Скотареве до Шполянської міської об’єднаної територіальної громади» приймається, додається.

2.Слухали: Про покладання обов’язків старости на території с. Скотареве на Запісецького А.М.
Виступив: Кравченко С.В.
Вирішили: Рішення міської ради «Про покладання обов’язків старости на території с. Скотареве на Запісецького А.М.» приймається, додається.

3.Слухали: Про місце та режим роботи старости на території с. Скотареве.
Виступив: Кравченко С.В.
Вирішили: Рішення міської ради «Про місце та режим роботи старости на території с. Скотареве» приймається, додається.

4.Слухали: Про реорганізацію Скотарівської сільської ради, що увійшла до складу Шполянської міської ради.
Виступив: Кравченко С.В.
Вирішили: Рішення міської ради «Про реорганізацію Скотарівської сільської ради, що увійшла до складу Шполянської міської ради» приймається, додається.

5.Слухали: Про реорганізацію виконавчого комітету Скотарівської сільської ради, що увійшла до складу Шполянської міської ради.
Виступив: Кравченко С.В.
Вирішили: Рішення міської ради «Про реорганізацію виконавчого комітету Скотарівської сільської ради, що увійшла до складу Шполянської міської ради» приймається, додається.

6.Слухали: Про внесення змін до рішення міської № 18-5/VІІ від 23.12.2016 року «Про міський бюджет на 2017 рік».
Виступив: Кравченко С.В.
Вирішили: Рішення міської ради «Про внесення змін до рішення міської № 18-5/VІІ від 23.12.2016 року «Про міський бюджет на 2017 рік»» приймається, додається.

7.Слухали: Про внесення змін до рішення сесії Кримківської сільської ради від 23.12.2016 року № 15-1/ VІІ «Про сільський бюджет на 2017 рік» .
Виступив: Кравченко С.В.
Вирішили: Рішення міської ради «Про внесення змін до рішення сесії Кримківської сільської ради від 23.12.2016 року № 15-1/ VІІ «Про сільський бюджет на 2017 рік»» приймається, додається.

8.Слухали: Про проведення громадського обговорення щодо реконструкції постамента колишнього пам’ятника Леніну на площі Героїв Майдану м.Шполи з облаштуванням фонтану.
Виступив: Кравченко С.В.
Вирішили: Рішення міської ради «Про проведення громадського обговорення щодо реконструкції постамента колишнього пам’ятника Леніну на площі Героїв Майдану м.Шполи з облаштуванням фонтану» приймається, додається.

9.Слухали: Про перейменування об’єкту топоніміки м.Шполи.
Виступив: Кравченко С.В.
Вирішили: Рішення міської ради «Про перейменування об’єкту топоніміки м.Шполи» приймається, додається.

10.Слухали: Про зміни до штатного розпису та структури Шполянської міської ради .
Виступив: Кравченко С.В.
Вирішили: Рішення міської ради «Про зміни до штатного розпису та структури Шполянської міської ради» приймається, додається.

11.Слухали:Про затвердження проекту Регламенту Центру надання адміністративних послуг у Шполянській міській об’єднаній територіальній громаді.
Виступив: Кравченко С.В.
Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження проекту Регламенту Центру надання адміністративних послуг у Шполянській міській об’єднаній територіальній громаді» приймається, додається.

12.Слухали: Про внесення змін до рішення міської ради від 11.07.2017 № 3-7/VІІІ «Про надання згоди на прийняття в комунальну власність Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Шполянського району Черкаської області цілісних майнових комплексів закладів освіти Шполянської районної ради Черкаської області».
Виступив: Кравченко С.В.
Вирішили: Рішення міської ради «Про внесення змін до рішення міської ради від 11.07. 2017 № 3-7/VІІІ «Про надання згоди на прийняття в комунальну власність Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Шполянського району Черкаської області цілісних майнових комплексів закладів освіти Шполянської районної ради Черкаської області»» приймається, додається.

13.Слухали: Про внесення змін до рішення міської ради від 18.07.2017 № 4-16/VІІІ «Про надання згоди на прийняття в комунальну власність Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Шполянського району Черкаської області закладів культури Шполянської районної ради Черкаської області» .
Виступив: Кравченко С.В.
Вирішили: Рішення міської ради «Про внесення змін до рішення міської ради від 18.07.2017 №4-16/VІІІ «Про надання згоди на прийняття в комунальну власність Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Шполянського району Черкаської області закладів культури Шполянської районної ради Черкаської області»» приймається, додається.

14.Слухали: Про внесення змін до рішення міської ради від 18.07.2017 № 4-15/VІІІ «Про надання згоди на прийняття в комунальну власність Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Шполянського району Черкаської області закладів охорони здоров’я Шполянської районної ради Черкаської області» .
Виступив: Кравченко С.В.
Вирішили: Рішення міської ради «Про внесення змін до рішення міської ради від 18.07.2017 № 4-15/VІІІ «Про надання згоди на прийняття в комунальну власність Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Шполянського району Черкаської області закладів охорони здоров’я Шполянської районної ради Черкаської області»» приймається, додається.

15.Слухали: Про затвердження актів приймання –передавання до комунальної власності Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади трудових книжок і вкладишів до них завідувачів та особових справ педагогічних працівників дошкільних навчальних закладів Шполянської міської ради.
Виступив: Кравченко С.В.
Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження актів приймання –передавання до комунальної власності Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади трудових книжок і вкладишів до них завідувачів та особових справ педагогічних працівників дошкільних навчальних закладів Шполянської міської ради» приймається, додається.

16.Слухали:Про розгляд звернення місцевої громадської організації «Товариство рибалок «Нептун».
Виступив: Кравченко С.В.
Вирішили: Рішення міської ради «Про розгляд звернення місцевої громадської організації «Товариство рибалок «Нептун»» приймається, додається.

17.Слухали: Про надання згоди на передачу в оренду приміщення котельні по пров. Поштовому,1 .
Виступив: Кравченко С.В.
Вирішили: Рішення міської ради «Про надання згоди на передачу в оренду приміщення котельні по пров. Поштовому,1» приймається, додається.

18.Слухали: Про затвердження проекту Статуту та структури комунального підприємства «Муніципальна інспекція» Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади.
Виступив: Кравченко С.В.
Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження проекту Статуту та структури комунального підприємства «Муніципальна інспекція» Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади» приймається, додається.

19.Слухали: Про депутатський запит Жук Г.Д.
Виступив: Кравченко С.В.
Вирішили: Рішення міської ради «Про депутатський запит Жук Г.Д.» приймається, додається.

20.Слухали: Про затвердження проекту регуляторного акту « Про порядок розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності населених пунктів Шполянської міської об’єднаної територіальної громади».
Виступив: Кравченко С.В.
Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження проекту регуляторного акту «Про порядок розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності населених пунктів Шполянської міської об’єднаної територіальної громади»» приймається, додається.

21.Слухали: Про затвердження проекту регуляторного акту «Про порядок розміщення зовнішньої реклами населених пунктів Шполянської міської об’єднаної територіальної громади».
Виступив: Кравченко С.В.
Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження проекту регуляторного акту «Про порядок розміщення зовнішньої реклами населених пунктів Шполянської міської об’єднаної територіальної громади»» приймається, додається.

22.Слухали: Про затвердження Положення та складу робочої групи з розробки Стратегії розвитку Шполянської міської об’єднаної територіальної громади.
Виступив: Кравченко С.В.
Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження Положення та складу робочої групи з розробки Стратегії розвитку Шполянської міської об’єднаної територіальної громади» приймається, додається.

23.Слухали: Про призначення осіб які забезпечують роботу з розгляду пропозицій громадськості до проекту містобудівної документації на території (земельної ділянки) які розташовані в населених пунктах Шполянської міської об’єднаної територіальної громади.
Виступив: Кравченко С.В.
Вирішили: Рішення міської ради «Про призначення осіб які забезпечують роботу з розгляду пропозицій громадськості до проекту містобудівної документації на території (земельної ділянки) які розташовані в населених пунктах Шполянської міської об’єднаної територіальної громади» приймається, додається.

24.Слухали: Про затвердження проекту регуляторного акту «Про правила благоустрою на території населених пунктів Шполянської міської об'єднаної територіальної громади».
Виступив: Кравченко С.В.
Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження проекту регуляторного акту «Про правила благоустрою на території населених пунктів Шполянської міської об'єднаної територіальної громади» приймається, додається.

25.Слухали: Про внесення змін до рішення Шполянської міської ради від 19.05.2017 № 1-21/VІІІ «Про затвердження складу тендерного комітету та Положення про тендерний комітет Шполянської міської ради».
Виступив: Кравченко С.В.
Вирішили: Рішення міської ради «Про внесення змін до рішення Шполянської міської ради від 19.05.2017 № 1-21/VІІІ «Про затвердження складу тендерного комітету та Положення про тендерний комітет Шполянської міської ради»» приймається, додається.

26.Слухали: Про затвердження Програми та Положення про надання одноразової грошової матеріальної допомоги громадянам в новій редакції.
Виступив: Кравченко С.В.
Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження Програми та Положення про надання одноразової грошової матеріальної допомоги громадянам в новій редакції» приймається, додається.

27.Слухали: Про затвердження Положення про відшкодування втрат від недотримання коштів за фактичне використання земельної ділянки на території Шполянської міської об’єднаної територіальної громади.
Виступив: Кравченко С.В.
Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження Положення про відшкодування втрат від недотримання коштів за фактичне використання земельної ділянки на території Шполянської міської об’єднаної територіальної громади» приймається, додається.

28.Слухали: Про затвердження Положення «Про порядок звільнення земельних ділянок, що зайняті без правових підстав та належать до комунальної власності Шполянської міської об’єднаної територіальної громади».
Виступив: Кравченко С.В.
Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження Положення «Про порядок звільнення земельних ділянок, що зайняті без правових підстав та належать до комунальної власності Шполянської міської об’єднаної територіальної громади»» приймається, додається.

29.Слухали: Про затвердження проекту регуляторного акту «Порядок проведення конкурсу на право оренди майна комунальної власності Шполянської міської об’єднаної територіальної громади у новій редакції».
Виступив: Кравченко С.В.
Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження проекту регуляторного акту «Порядок проведення конкурсу на право оренди майна комунальної власності Шполянської міської об’єднаної територіальної громади у новій редакції»» приймається, додається.

30.Слухали: Про дострокове розірвання договору оренди приміщення від 01.08.2012 № 56.
Виступив: Кравченко С.В.
Вирішили: Рішення міської ради «Про дострокове розірвання договору оренди приміщення від 01.08.2012 № 56» приймається, додається.

31.Слухали: Про підтримання зауваження Асоціації міст України до проекту Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо здійснення державного контролю за відповідністю рішень органів місцевого самоврядування Конституції та Законам України».
Виступив: Кравченко С.В.
Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження проекту регуляторного акту «Про підтримання зауваження Асоціації міст України до проекту Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо здійснення державного контролю за відповідністю рішень органів місцевого самоврядування Конституції та Законам України»» приймається, додається.

32.Слухали: Про затвердження Положення про юридично-господарський відділ Шполянської міської ради.
Виступив: Кравченко С.В.
Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження Положення про юридично-господарський відділ Шполянської міської ради» приймається, додається.

33.Слухали: Про звернення до Судді Вищого адміністративного суду України Штульмана І.В.
Виступив: Кравченко С.В.
Вирішили: Рішення міської ради «Про звернення до Судді Вищого адміністративного суду України Штульмана І.В.» приймається, додається.

34.Слухали: Про затвердження Концепції створення Центру надання адміністративних послуг Шполянської міської об’єднаної територіальної громади на 2017 – 2020 роки.
Виступив: Кравченко С.В.
Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження Концепції створення Центру надання адміністративних послуг Шполянської міської об’єднаної територіальної громади на 2017 – 2020 роки» приймається, додається.

35.Слухали: Про утворення Центру надання адміністративних послуг Шполянської міської ради та затвердження Положення про нього.
Виступив: Кравченко С.В.
Вирішили: Рішення міської ради «Про утворення Центру надання адміністративних послуг Шполянської міської ради та затвердження Положення про нього.» приймається, додається.

36.Слухали: Про надання дозволу на списання основних засобів.
Виступив: Кравченко С.В.
Вирішили: Рішення міської ради «Про надання дозволу на списання основних засобів.» приймається, додається.

37.Слухали: Про затвердження проекту регуляторного акту «Про впорядкування роботи закладів торгівлі, кафе, барів, закладів ресторанного господарства, сфери розваг розташованих на території Шполянської міської об’єднаної територіальної громади».
Виступив: Кравченко С.В.
Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження проекту регуляторного акту «Про впорядкування роботи закладів торгівлі, кафе, барів, закладів ресторанного господарства, сфери розваг розташованих на території Шполянської міської об’єднаної територіальної громади»» приймається, додається.

38.Слухали: Про внесення змін до рішення міської ради № 1-16/VІІІ від 19.05.2017 р. «Про затвердження складу комісій виконкому».
Виступив: Кравченко С.В.
Вирішили: Рішення міської ради «Про внесення змін до рішення міської ради № 1-16/VІІІ від 19.05.2017 р. «Про затвердження складу комісій виконкому»» приймається, додається.

39.Слухали: Про внесення змін до рішення Шполянської міської ради від 19 травня 2017 року № 1-22/ VІІІ «Про реорганізацію виконавчого комітету Кримківської сільської ради, що увійшла до складу Шполянської міської ради.
Виступив: Кравченко С.В.
Вирішили: Рішення міської ради «Про внесення змін до рішення Шполянської міської ради від 19 травня 2017 року № 1-22/ VІІІ «Про реорганізацію виконавчого комітету Кримківської сільської ради, що увійшла до складу Шполянської міської ради» приймається, додається.

40.Слухали: Про внесення змін до рішення Шполянської міської ради від 16 травня 2017 року № 1-12/ VІІІ «Про реорганізацію Кримківської сільської ради, що увійшла до складу Шполянської міської ради».
Виступив: Кравченко С.В.
Вирішили: Рішення міської ради «Про внесення змін до рішення Шполянської міської ради від 16 травня 2017 року № 1-12/ VІІІ «Про реорганізацію Кримківської сільської ради, що увійшла до складу Шполянської міської ради»» приймається, додається.

41.Слухали: Про зміну кількісного складу виконавчого комітету.
Виступив: Кравченко С.В.
Вирішили: Рішення міської ради «Про зміну кількісного складу виконавчого комітету» приймається, додається.

42.Слухали: Про затвердження персонального складу виконавчого комітету міської ради в новій редакції.
Виступив: Кравченко С.В.
Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження персонального складу виконавчого комітету міської ради в новій редакції» приймається, додається.


43.Слухали: «Про проведення громадських слухань».
Виступив: Кравченко С.В.
Вирішили: Провести громадські слухання.

44.Слухали: «Про зміну цільового призначення коштів державної субвенції»
Виступив: Кравченко С.В.
Вирішили: Змінити цільове призначення коштів державної субвенції.


Земельні питання

1.Слухали: Про надання громадянам згод на відновлення меж земельних ділянок.
Виступив: Кравченко С.В.
Вирішили: Рішення міської ради «Про надання громадянам згод на відновлення меж земельних ділянок» приймається, додається.

2.Слухали: Про надання громадянам згод на відновлення меж земельних ділянок
Виступив: Кравченко С.В.
Вирішили: Рішення міської ради «Про надання громадянам згод на відновлення меж земельних ділянок» приймається, додається.

3.Слухали: Про надання дозволу громадянам на розробку технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).
Виступив: Кравченко С.В.
Вирішили: Рішення міської ради «Про надання дозволу громадянам на розробку технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)» приймається, додається.

4.Слухали: Про надання гр. Березенко І.П. та гр. Збризькому С.П. згоди на поділ земельної ділянки, яка розташована за адресою вул. Соборна,126, м. Шпола .
Виступив: Кравченко С.В.
Вирішили: Рішення міської ради «Про надання гр. Березенко І.П. та гр. Збризькому С.П. згоди на поділ земельної ділянки, яка розташована за адресою вул. Соборна,126, м. Шпола» приймається, додається.

5.Слухали: Про відмову у наданні ПАТ «Швейна фабрика Лібовнера» згоди на відновлення меж земельної ділянки, яка розташована за адресою вул. Лозуватська, 56
Виступив: Кравченко С.В.
Вирішили: Рішення міської ради «Про відмову у наданні ПАТ «Швейна фабрика Лібовнера» згоди на відновлення меж земельної ділянки, яка розташована за адресою вул. Лозуватська, 56.» приймається, додається.

6.Слухали: Про відмову у наданні дозволу ПАТ «Швейна фабрика Лібовнера» на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).
Виступив: Кравченко С.В.
Вирішили: Рішення міської ради «Про відмову у наданні дозволу ПАТ «Швейна фабрика Лібовнера» на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)» приймається, додається.

7.Слухали: Про звернення до Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області.
Виступив: Кравченко С.В.
Вирішили: Рішення міської ради «Про звернення до Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області» приймається, додається.

8.Слухали: Про звернення до ДП «Черкаський науково – дослідний та проектний інститут землеустрою».
Виступив: Кравченко С.В.
Вирішили: Рішення міської ради «Про звернення до ДП «Черкаський науково – дослідний та проектний інститут землеустрою»» приймається, додається.

9.Слухали: Про припинення, шляхом розірвання, договору оренди землі, який зареєстровано 30.03.2015 номер запису 9229895.
Виступив: Кравченко С.В.
Вирішили: Рішення міської ради «Про припинення, шляхом розірвання, договору оренди землі, який зареєстровано 30.03.2015 номер запису 9229895» приймається, додається.

10.Слухали: Про припинення, шляхом розірвання, договору оренди землі, який зареєстровано 30.03.2015 номер запису 9245465.
Виступив: Кравченко С.В.
Вирішили: Рішення міської ради «Про припинення, шляхом розірвання, договору оренди землі, який зареєстровано 30.03.2015 номер запису 9245465» приймається, додається.

11.Слухали: Про передачу ПП «Стефа» земельної ділянки площею 0,2335га, яка розташована за адресою вул. Європейська,5, м. Шпола в оренду.
Виступив: Кравченко С.В.
Вирішили: Рішення міської ради «Про передачу ПП «Стефа» земельної ділянки площею 0,2335га, яка розташована за адресою вул. Європейська,5, м. Шпола в оренду» приймається, додається.

12.Слухали: Про передачу ПП «Стефа» земельної ділянки площею 0,1439га, яка розташована за адресою вул. Європейська,5, м. Шпола в оренду.
Виступив: Кравченко С.В.
Вирішили: Рішення міської ради «Про передачу ПП «Стефа» земельної ділянки площею 0,1439га, яка розташована за адресою вул. Європейська,5, м. Шпола в оренду» приймається, додається.

13.Слухали: Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
Виступив: Кравченко С.В.
Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки» приймається, додається.

14.Слухали: Про розгляд звернення гр. Науменка В.С.
Виступив: Кравченко С.В.
Вирішили: Рішення міської ради «Про розгляд звернення гр. Науменка В.С.» приймається, додається.

15.Слухали: Про передачу ФО-П Гераскіної Л.В. земельних ділянок, які розташовані за адресою вул. Соборна в оренду.
Виступив: Кравченко С.В.
Вирішили: Рішення міської ради «Про передачу ФО-П Гераскіної Л.В. земельних ділянок, які розташовані за адресою вул. Соборна в оренду» приймається, додається.

16.Слухали: Про надання дозволу ТОВ «Айлонг Еволюшн» на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою подальшої передачі її в оренду.
Виступив: Кравченко С.В.
Вирішили: Рішення міської ради «Про надання дозволу ТОВ «Айлонг Еволюшн» на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою подальшої передачі її в оренду» приймається, додається.

17.Слухали: Про відмову гр. Плосконосу Ю.М. у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, яка розташована за адресою вул. Івана Гончара, 33-а, м. Шпола.
Виступив: Кравченко С.В.
Вирішили: Рішення міської ради «Про відмову гр. Плосконосу Ю.М. у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, яка розташована за адресою вул. Івана Гончара, 33-а, м. Шпола» приймається, додається.

18.Слухали: Про розгляд земельних спорів.
Виступив: Кравченко С.В.
Вирішили: Рішення міської ради «Про розгляд земельних спорів» приймається, додається.

19.Слухали: Про звернення до орендарів земельних ділянок сільськогосподарського призначення земель державної власності, які розташовані за межами населеного пункту на території Шполянської міської об'єднаної територіальної громади.
Виступив: Кравченко С.В.
Вирішили: Рішення міської ради «Про звернення до орендарів земельних ділянок сільськогосподарського призначення земель державної власності, які розташовані за межами населеного пункту на території Шполянської міської об'єднаної територіальної громади» приймається, додається.

20.Слухали: Про звернення до Прем'єр – міністра України Гройсмана В.Б.
Виступив: Кравченко С.В.
Вирішили: Рішення міської ради «Про звернення до Прем'єр – міністра України Гройсмана В.Б.» приймається, додається.

21.Слухали: Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).
Виступив: Кравченко С.В.
Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)» приймається, додається.

22.Слухали: Про поновлення договорів оренди землі під існуючими тимчасовими металевими гаражами в районі багатоквартирних житлових будинків в м. Шпола.
Виступив: Кравченко С.В.
Вирішили: Рішення міської ради «Про поновлення договорів оренди землі під існуючими тимчасовими металевими гаражами в районі багатоквартирних житлових будинків в м. Шпола» приймається, додається.

23.Слухали: Про надання дозволу гр. Погосяну А.Н. на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за адресою вул. Соборній, 27, м. Шпола для викупу.
Виступив: Кравченко С.В.
Вирішили: Рішення міської ради «Про надання дозволу гр. Погосяну А.Н. на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за адресою вул. Соборній, 27, м. Шпола для викупу» приймається, додається.

24.Слухали: Про внесення змін в рішення міської ради від 18.07.2017 №4-19.1/VІІІ «Про внесення змін до договору оренди землі, який зареєстровано 22.09.2016 номер запису 16519590».
Виступив: Кравченко С.В.
Вирішили: Рішення міської ради «Про внесення змін в рішення міської ради від 18.07.2017 №4-19.1/VІІІ «Про внесення змін до договору оренди землі, який зареєстровано 22.09.2016 номер запису 16519590»» приймається, додається.

25.Слухали: Про внесення змін в рішення міської ради від 11.07.2017 №3-22.5/VІІІ «Про внесення змін до договору оренди землі, який зареєстровано 15.12.2016 номер запису 18048749».
Виступив: Кравченко С.В.
Вирішили: Рішення міської ради «Про внесення змін в рішення міської ради від 11.07.2017 №3-22.5/VІІІ «Про внесення змін до договору оренди землі, який зареєстровано 15.12.2016 номер запису 18048749»» приймається, додається.

26.Слухали: Про відмову у наданні гр. Єдин Н.І. згоди на відновлення меж земельної ділянки, яка розташована за адресою вул. Ушакова, 87.
Виступив: Кравченко С.В.
Вирішили: Рішення міської ради «Про відмову у наданні гр. Єдин Н.І. згоди на відновлення меж земельної ділянки, яка розташована за адресою вул. Ушакова, 87.» приймається, додається.

27.Слухали: Про відмову у наданні дозволу гр. Єдин Н.І. на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).
Виступив: Кравченко С.В.
Вирішили: Рішення міської ради «Про відмову у наданні дозволу гр. Єдин Н.І. на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)» приймається, додається.

28.Слухали: Про погодження ФО-П Клименку О.М. місця розташування рекламних засобів.
Виступив: Кравченко С.В.
Вирішили: Рішення міської ради «Про погодження ФО-П Клименку О.М. місця розташування рекламних засобів.» приймається, додається.

29.Слухали: Про погодження ФО-П Клименку О.М. місця розташування рекламних засобів.
Виступив: Кравченко С.В.
Вирішили: Рішення міської ради «Про погодження ФО-П Клименку О.М. місця розташування рекламних засобів.» приймається, додається.

 

Міський голова                                                                              С. Кравченко

 

 

 

 


Підготувала:
Каландирець Т.