Протокол 4-ї сесії міської ради VIIІ скликання

Порядок денний

 

                               Четвертої (позачергової) сесії VІІІ скликання

                                                              18.07.2017 р.

Загальні питання

 1. Про внесення змін до рішення міської ради № 18-5/ VІІ від 23.12.2016 року «Про міський бюджет на 2017 рік».
 2. Про затвердження Положення про відділ з питань земельних відносин та комунальної власності Шполянської об’єднаної територіальної громади.
 3. Про затвердження Положення про відділ освіти, у справах сім’ї, молоді та спорту, культури й туризму Шполянської міської ради Черкаської області.
 4. Про затвердження Положення про юридичний відділ Шполянської міської ради.
 5. Про затвердження Положення про загальний відділ Шполянської міської ради.
 6. Про затвердження Положення про відділ економічного розвитку та інвестицій Шполянської міської ради.
 7. Про затвердження Положення про відділ містобудування, архітектури, будівництва, житлово-комунального господарства та цивільного захисту населення.
 8. Про затвердження Положення про фінансовий відділ Шполянської міської ради.
 9. Про надання згоди на прийняття до комунальної власності міста двоквартирного житлового будинку по вул. О. Кондратюка, 161, м. Шпола.
 10. Про схвалення проекту рішення міської ради «Про добровільне приєднання територіальної громади села Скотареве до Шполянської міської об’єднаної територіальної громади».
 11. Про внесення змін до рішення сесії міської ради Шполянської міської ради від 19 травня № 1-22/ VIІІ «Про реорганізацію виконавчого комітету Кримківської сільської ради, що увійшла до складу Шполянської міської ради».
 12. Про надання дозволу на передачу комунального майна територіальної громади м. Шпола.
 13. Про внесення змін до рішення міської ради № 1-16/ VIІІ від 19.05.2017 р. «Про затвердження складу комісій виконкому».
 14. Про внесення змін до рішення міської ради № 1-10/ VIІІ від 16.05.2017 р. «Про персональний склад виконавчого комітету міської ради.
 15. Про надання згоди на прийняття в комунальну власність Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Шполянського району Черкаської області закладів охорони здоров’я Шполянської районної ради Черкаської області.
 16. Про надання згоди в комунальну власність Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Шполянського району Черкаської області закладів культури Шполянської районної ради Черкаської області.
 17. Про затвердження Програми підтримки об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) у м. Шпола на 2017-2020 роки.

18.Про внесення змін  до рішення сесії міської ради від 16 травня 2017 року № 1-12/VIІІ «Про реорганізацію Кримківської сільської ради, що увійшла до складу Шполянської міської ради».

 

Земельні питання

 1. Про внесення змін до договору оренди землі, який зареєстровано 22.09.2016 номер запису 16519590.
 2. Про надання громадянам згоди на відновлення меж земельних ділянок.
 3. Про надання дозволу громадянам на розробку технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).
 4. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).
 5. Про звернення до прем’єр – міністра України Гройсмана В.Б.
 6. Про звернення до прем’єр – міністра України Гройсмана В.Б.

 

 

1.Слухали: Про внесення змін до рішення  міської ради № 18-5/ VІІ від 23.12.2016 року «Про міський бюджет на 2017 рік».

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про внесення змін до рішення  міської ради                    № 18-5/ VІІ від 23.12.2016 року «Про міський бюджет на 2017 рік»» приймається, додається.

 

2.Слухали: Про затвердження Положення про відділ з питань земельних відносин та комунальної власності Шполянської об’єднаної територіальної громади.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження Положення про відділ з питань земельних відносин та комунальної власності Шполянської об’єднаної територіальної громади» приймається, додається.

 

3.Слухали: Про затвердження Положення про відділ освіти, у справах сім’ї, молоді та спорту, культури й туризму  Шполянської міської ради Черкаської області.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження Положення про відділ освіти, у справах сім’ї, молоді та спорту, культури й туризму  Шполянської міської ради Черкаської області» приймається, додається.

 

4.Слухали: Про затвердження Положення про юридичний відділ Шполянської міської ради.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження Положення про юридичний відділ Шполянської міської ради» приймається, додається.

 

5.Слухали: Про затвердження Положення про загальний відділ Шполянської міської ради.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження Положення про загальний відділ Шполянської міської ради» приймається, додається.

 

6.Слухали: Про затвердження Положення про відділ економічного розвитку та інвестицій Шполянської міської ради.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження Положення про відділ економічного розвитку та інвестицій Шполянської міської ради» приймається, додається.

 

7.Слухали: Про затвердження  Положення про відділ містобудування, архітектури, будівництва, житлово-комунального господарства та цивільного захисту населення.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження  Положення про відділ містобудування, архітектури, будівництва, житлово-комунального господарства та цивільного захисту населення» приймається, додається.

 

8.Слухали: Про затвердження Положення про фінансовий відділ Шполянської міської ради.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження Положення про фінансовий відділ Шполянської міської ради» приймається, додається.

 

9.Слухали: Про надання згоди на прийняття до комунальної власності міста двоквартирного житлового будинку по вул. О. Кондратюка, 161,  м. Шпола.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про надання згоди на прийняття до комунальної власності міста двоквартирного житлового будинку по                                вул.О. Кондратюка, 161,  м. Шпола» приймається, додається.

 

10.Слухали: Про схвалення проекту рішення міської ради «Про добровільне приєднання територіальної громади села Скотареве до Шполянської міської об’єднаної територіальної громади».

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про схвалення проекту рішення міської ради «Про добровільне приєднання територіальної громади села Скотареве до Шполянської міської об’єднаної територіальної громади»» приймається, додається.

 

11.Слухали: Про внесення змін до рішення сесії міської ради Шполянської міської ради від 19 травня № 1-22/ VIІІ «Про реорганізацію виконавчого комітету Кримківської сільської ради, що увійшла до складу Шполянської міської ради».

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про внесення змін до рішення сесії міської ради Шполянської міської ради від 19 травня № 1-22/ VIІІ «Про реорганізацію виконавчого комітету Кримківської сільської ради, що увійшла до складу Шполянської міської ради»» приймається, додається.

 

12.Слухали: Про надання дозволу на передачу комунального майна територіальної громади м. Шпола.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про надання дозволу на передачу комунального майна територіальної громади м. Шпола» приймається, додається.

 

13.Слухали:Про внесення змін до рішення міської ради № 1-16/ VIІІ від                  19.05.2017 р. «Про затвердження складу комісій виконкому».

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про внесення змін до рішення міської ради                       № 1-16/ VIІІ від 19.05.2017 р. «Про затвердження складу комісій виконкому»» приймається, додається.

 

14.Слухали: Про внесення змін до рішення міської ради № 1-10/ VIІІ від 16.05.2017 р. «Про персональний склад виконавчого комітету міської ради.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про внесення змін до рішення міської ради                     № 1-10/ VIІІ від 16.05.2017 р. «Про персональний склад виконавчого комітету міської ради» приймається, додається.

 

15.Слухали: Про надання згоди на прийняття в комунальну власність Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Шполянського району Черкаської області закладів охорони здоров’я Шполянської районної ради Черкаської області.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про надання згоди на прийняття в комунальну власність Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Шполянського району Черкаської області закладів охорони здоров’я Шполянської районної ради Черкаської області» приймається, додається.

 

16.Слухали: Про надання згоди в комунальну власність Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Шполянського району Черкаської області закладів культури Шполянської  районної ради Черкаської області.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про надання згоди в комунальну власність Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Шполянського району Черкаської області закладів культури Шполянської  районної ради Черкаської області» приймається, додається.

 

17.Слухали: Про затвердження Програми підтримки об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) у м. Шпола на 2017-2020 роки.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження Програми підтримки об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) у м. Шпола на 2017-2020 роки» приймається, додається.

 

18.Слухали: Про внесення змін  до рішення сесії міської ради від 16 травня 2017 року № 1-12/VIІІ «Про реорганізацію Кримківської сільської ради, що увійшла до складу Шполянської міської ради».

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про внесення змін  до рішення сесії міської ради від 16 травня 2017 року  № 1-12/VIІІ «Про реорганізацію Кримківської сільської ради, що увійшла до складу Шполянської міської ради»» приймається, додається.

 

Земельні питання

 

1.Слухали: Про внесення змін до договору оренди землі, який зареєстровано 22.09.2016 номер запису 16519590.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про внесення змін до договору оренди землі, який зареєстровано 22.09.2016 номер запису 16519590» приймається, додається.

 

2.Слухали: Про надання громадянам згоди на відновлення меж земельних ділянок.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про надання громадянам згоди на відновлення меж земельних ділянок» приймається, додається.

3.Слухали: Про надання дозволу  громадянам на розробку технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про надання дозволу  громадянам на розробку технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)» приймається, додається.

 

4.Слухали: Про затвердження технічної документації із  землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про затвердження технічної документації із  землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)» приймається, додається.

 

5.Слухали: Про звернення до прем’єр – міністра України Гройсмана В.Б.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про звернення до прем’єр – міністра України Гройсмана В.Б.» приймається, додається.

 

6.Слухали: Про звернення до прем’єр – міністра України Гройсмана В.Б.

Виступив: Кравченко С.В.

Вирішили: Рішення міської ради «Про звернення до прем’єр – міністра України Гройсмана В.Б.» приймається, додається.

 

 

 

Міський голова                                                                              С. Кравченко