Шполянська міська рада оголошує конкурс з відбору розробника проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки

 

1.      Назва об’єкта оцінки: земельна ділянка
Місцезнаходження об'єкта оцінки: Черкаська область, Шполянський район,                м. Шпола,      вул. Волонтерська (біля земельної ділянки кадастровий номер 7125710100:01:003:0188).                                                                  

 0

5

3

3

6

8

(телефон замовника конкурсу)

 

Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.  

(електронна адреса замовника конкурсу)

Мета проведення конкурсу: розробка проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною цільового призначення для подальшої передачі на земельних торгах (аукціоні) для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.

Розмір земельної ділянки, усього:    0,22 га

Місце розташування земельної ділянки: Черкаська область, Шполянський район,                      м. Шпола, вул. Волонтерська.                  

 

До участі в конкурсі можуть бути допущені суб’єкти розробники документації із землеустрою: юридичних осіб, що володіють необхідним технічним і технологічним забезпеченням та у складі яких працює    не менше двох сертифікованих інженерів-землевпорядників; фізичних осіб – підприємців, які володіють необхідним технічним і технологічним забезпеченням та є сертифікованими інженерами-землевпорядниками, для розробки документації із землеустрою

Претендентам необхідно подати:

1) Підтвердні документи:

- заява про участь у конкурсі з відбору розробника документації із землеустрою;

- копії кваліфікаційних документів розробника;

-  інформація про претендента;

- проект завдання на виконання послуг з виконання робіт у якому, зокрема, має бути зазначено вид документації із землеустрою, яку пропонує розробити претендент;

- запечатану у окремому конверті конкурсну пропозицію.

2) Документи щодо практичного досвіду виконання робіт з розробки документації із землеустрою разом із заповненою інформацією щодо досвіду претендента, які будуть залучені до виконання зазначених робіт.

3) Конкурсну пропозицію претендентів, яка подається в запечатаному окремому конверті і має містити пропозицію щодо ціни виконання робіт, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також строк виконання робіт у календарних днях.

На конверті слід зробити відмітку «На конкурс з відбору розробника проекту землеустрою»

У разі невідповідності, неповноти конкурсної документації або її несвоєчасного подання, претендент до участі у конкурсі не допускається.

Конкурсна документація подається в запечатаному конверті з описом підтвердних документів, що містяться в конверті.

Кінцевий термін подачі документів: 07.03.2018.

         Конкурс відбудеться 16.03.2018 о 8-30 год. у приміщенні  Шполянської міської ради за адресою: м. Шпола, вул. Лозуватська, 59 каб.14.

Конкурсну документацію слід подавати за адресою: 20603 м. Шпола, Черкаська область, вул. Лозуватська, 59, телефони для довідок  (04741) 5-33-68.