Сергій Кравченко занепокоєний станом шполянських бібліотек

30 листопада та 1 грудня міський голова Шполи Сергій Кравченко з робочим візитом відвідав міську та центральну районну бібліотеки. Очільник міста оглянув приміщення, поспілкувався з керівниками закладів та з’ясував потреби та проблеми бібліотек. 

 Лідія Поліщук, директор Шполянського МБК, радо зустріла міського голову та провела детальну екскурсію в бібліотеці та музеї міського Будинку культури. Мер Шполи уважно оглянув полиці з книгами та поспілкувався з бібліотекарем Аллою Самойленко щодо книжкового забезпечення та вподобань сучасних читачів. Виявилось, що наразі шполяни цікавляться переважно сучасною українською літературою. Найчастіше беруть жіночі романи, детективи та книги для дітей. Востаннє бібліотечний фонд  поповнювався у вересні на 10 книг.

 

Очільник міста висловив занепокоєння станом міської бібліотеки. Адже складно залучати читачів до приміщення, яке майже повністю не опалюється та потребує ремонту.

 

Привітно зустріли Сергія Кравченка і в центральній районній бібліотеці, де нещодавно поповнили книжковий фонд ще на 30 000 книг. Частину цих книг вже передали в сільські бібліотеки.

 

-         Шполянські бібліотеки мають працювати ефективно. Потрібно створити всі умови, щоб і дітлахи, і дорослі хотіли відвідувати ці заклади, – вважає Сергій Кравченко.