У Шполі відбувся Всеукраїнський турнір з міні-футболу серед дівчат

28-29 листопада за фінансової підтримки керівництва районної та міської рад в Шполянському спортивному комплексі «Спорт+» проходив Всеукраїнський турнір з міні-футболу серед дівчат.

Захід був присвячений Дню Гідності та Свободи.  Його організаторами виступив тренерський склад Шполянської дитячо-юнацької спортивної школи.

У змаганнях брали участь 6 команд: ФК «Жайвір» зі Шполи, «Ніка» з Лебедина, «Сугатинка» з Могилів-Подільського Вінницької області, команди ДЮСШ №1 зі Львова, «Буковинська надія» з Чернівців і ФК «Жайвір» зі Шполи (молодший склад).

У запеклій боротьбі першість в турнірі здобули шполянки, срібло отримали дівчата з Вінниччини, третю сходинку посіла команда з Чернівців. Голова Шполянської районної ради Олександр Кузуб та міський голова Сергій Кравченко привітали учасників змагань у географічному центрі України, побажали юним спортсменкам нових звершень у навчанні та спорті, а також урочисто вручили їм грамоти, медалі та подарунки.

Також до учасників та організаторів турніру звернувся тренер команди «Сугатинка», голова Могилів-Подільської організації Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» АПК України Степан Пустовіт, який відзначив високий рівень організації змагань у Шполі, чудові умови проживання та гостинність містян. Степан Васильович подякував Сергію Кравченку за приділену увагу дитячому спорту, що, на його думку, не в усіх регіонах України входить до усталених традицій.