У Шполі встановили нові зупинки громадського транспорту

Чотири нові автобусні зупинки незабаром з’являться у Шполі. На прохання містян встановити павільйони очікування громадського транспорту відгукнулися депутати Шполянської міської ради: Михайло Богач, Дмитро Тищенко і депутат обласної ради Анатолій Ткаченко.

Наразі у місті розпочалися роботи по встановленню чотирьох нових автобусних зупинок по вулиці Забережній та на перехресті Дніпровської і Калініна, Комінтерну та Слобідській.

- Здавалося б дрібниця − звичайна скромна автобусна зупинка, але її вже довгий час потребують жителі вулиць Забережної, Дніпровської, Слобідської та Комінтерну, − стверджує міський голова Сергій Кравченко. І дійсно, шполяни довгий час чекали на появу павільйонів очікування громадського транспорту і тому схвально, з подякою, відгукуються про ініціативу депутатів.

Вкрай важливо встановити нову зупинку на нашій вулиці. За несприятливих погодніх умов люди, що чекають на приїзд автобуса, ховаються під деревом. Декілька днів працює новообрана міська влада, всього декілька днів, як Сергій Кравченко став мером, а вже помітні суттєві зрушення, − стверджує житель вулиці Забережної Микола Ткаченко.

На перехресті вулиці Дніпровської та Калініна спершу проводився демонтаж попередньої зупинки, що була частково зруйнована. Зараз на її місці робітники встановили нову. За словами депутата міськради Михайла Богача, облаштувати зупинку за цією адресою вирішили на прохання мешканців довколишніх будинків.

- Нова зупинка дуже потрібна, бо попередня була без даху і близько 4-5 років зовсім не ремонтувалась. Тобто ще вчора тут був лише каркас від зупинки. Літні люди, яким інколи важко навіть стояти, чекаючи на приїзд автобуса, тепер зможуть посидіти на лавочці та відпочити, − вважає шполянин Олександр Руденко, що мешкає по вулиці Калініна.

Ще один павільйон очікування встановлюють по вул. Комінтерну поблизу Шполянської центральної районної лікарні імені братів Коломійченків.

- Я часто їжджу на дачу в Соболівку. Раніше доводилося очікувати на автобус під відкритим небом за будь-якої погоди: дощ, сніг, вітер… але бачу, що при наступній поїздці очікування стане комфортнішим – під накриттям. Приємно, що депутати такими вчинками доводять, що недарма, ми, шполяни, за них голосували, − говорить шполянка Оксана Бондаренко.