Очільник Шполи завітав на родинне свято в ДНЗ №1 «Ялинка»

20 листопада, у Всесвітній день дитини, Шполянський міський голова Сергій Кравченко на запросини вихованців старшої групи «Віночок» завітав на родинне свято дошкільного навчального закладу №1 «Ялинка».

Упродовж усього свята звучали віршовані рядки ведучих і дітей. Лунали пісні та виконувались таночки. Всі дітлахи, а також їхні батьки, були одягнені в український народний одяг, що відповідало тематиці їхніх патріотичних номерів.

Наприкінці свята мер Шполи подякував дошкільнятам за їхні талановиті виступи, привітав із Всеукраїнським днем дитини й подарував їм солодощі, канцелярські приладдя та дитячі журнали.

-  Мені дуже приємно, що в нашому місті є такі талановиті діти. Я вважаю, що ви заслуговуєте лише на найкраще. Безумовно, ті знання, вміння та навички, які дітлахи здобули в «Ялинці», стануть важливим фундаментом для їхнього подальшого навчання і виховання. Я твердо переконаний, що ці маленькі артисти обов’язково досягнуть великих успіхів у майбутньому», − підсумував мер міста.

Також Сергій Кравченко запросив дошкільнят на екскурсію до Шполянської міської ради. Діти й вихователі захоплено зреагували на запросини й радо погодились найближчим часом завітати до міськради.