Сергій Кравченко: „21 листопада – день гордих, вільних громадян, які довели, що здатні відстояти свою свободу і людську гідність”

Шановні земляки! Щиро вітаю Вас із Днем Гідності та Свободи!

Минуло два роки з часу доленосних подій, які назавжди змінили вектор майбутнього Української держави. Тоді, на зламі 2013-2014 років, ми довели всьому світові, що українці – це глибоко патріотичний народ, з високим почуттям гідності і непереборним духом свободи! Світ узнав українців як  гордих, вільних і відповідальних громадян, здатних відстояти свою свободу і людську гідність.

Та за свою Свободу і  Гідність ми заплатили і продовжуємо платити високу ціну... Тисячі українців загинули і гинуть на сході України.

Сьогодні в зоні АТО перебувають 170 шполян, з них 35 – добровольці. І наше завдання – підтримати тих, хто боронить цілісність нашої країни.

Лише у Шполі протягом року сім’ям військових надано більше 20 тисяч матеріальної допомоги. 17 сімей мають пільги при оплаті за харчування в дитячих садках. 4 сім’ї перебувають на квартирному обліку для забезпечення житлом.

Але цього недостатньо. Саме тому я ініціюю створення при Шполянській міській раді Волонтерського центру, який буде координувати роботу з усіма волонтерськими організаціями району й області та разом допомагати нашим хлопцям на передовій. Ми маємо бути свідомі того, що лише в єдності можемо досягти нашої мети – побудувати економічно й духовно багату, вільну й демократичну Україну, якою пишатимуться наші нащадки. А тому потрібно гуртуватися і  підтримувати один одного.

Від імені Шполянської міської ради вітаю учасників національно-визвольної боротьби, всіх тих, хто розпочав боротьбу за свободу і гідність українців у 2004 році, кував  перемогу Революції Гідності у 2014 році та сьогодні мужньо боронить рідну землю. Я бажаю нам, шановні поляни, і всій Україні миру! Нехай буде добробут і злагода у  наших домівках.

Вічна слава Героям, що полягли за свободу рідної землі! Слава шполянам! Слава УКРАЇНІ!