«Важливо аби наймолодшим шполянам узимку було тепло й затишно», - Сергій Кравченко

17 і 18 листопада міський голова Сергій Кравченко з робочим візитом відвідав три шполянські дитячі садки (ДНЗ №4 «Сонечко», ДНЗ №5 «Калинка» та ДНЗ №1 «Ялинка»), в яких проводяться ремонтні роботи коштами міської ради.

Виконання робіт покладено на будівельну бригаду приватного підприємця і колишнього вихованця дошкільного навчального закладу № 4 «Сонечко» Сергія Кисленка. Наразі робітники встановлюють покриття над ґанком та замінюють старі вікна.

«Вкрай важливо подбати про те, щоб наймолодшим нашим шполянам узимку було тепло й затишно, щоб дітлахи росли та розвивались у нормальних, сприятливих для цього умовах», − вважає мер Шполи.

Ніна Остроух, завідуюча дитсадка, радо зустріла міського голову та провела детальну екскурсію по дитсадку «Сонечко», де виховують 160 дітлахів. Очільник Шполи оглянув кімнати, поспілкувався з дітьми та вихователями, дізнався про досягнення та потреби дошкільного навчального закладу.

Сергій Кравченко пообіцяв найближчим часом допомогти провести у дитсадку інтернет, якнайшвидше замінити 28 старих вікон й вхідні двері, а також ліквідувати аварійні дерева поблизу ДНЗ.

Приємною несподіванкою був візит мера Шполи і для ще однієї дошкільної установи, найбільшого у місті дитячого садка «Калинка», що налічує 216 вихованців.

Міський голова оглянув ремонт окремого крила ДНЗ і ознайомився з планами та кошторисом ремонтних робіт ще в двох кімнатах дитячого садка.

Також очільник міста поспілкувався із завідуючою ДНЗ №5 Людмилою Колісник щодо можливих шляхів покращення умов перебування малюків у дитячому садку. Зокрема, найближчим часом на прибудинковій території цього дошкільного навчального закладу буде покладена плитка, заасфальтований заїзд з вулиці та продовжаться роботи по заміні вікон.

Мер Шполи не обійшов увагою і дитячий садок №1 «Ялинка», який щоденно відвідують 147 маленьких шполян. Дошкільнята охоче спілкувалися з очільником міста і запросили його 20 листопада на родинне свято. Завідуюча ДНЗ Юлія Кравченко розповіла очільнику міста про проблеми та потреби дитсадка. В свою чергу Сергій Кравченко пообіцяв, що незабаром  поблизу «Ялинки» вимостять доріжку з плитки до дитячих майданчиків.