Депутати Шполянської міської ради затвердили склад виконавчого комітету

17 листопада в сесійному залі міської ради відбулося друге пленарне засідання Шполянської міської ради. Депутати розглянули проекти рішень про утворення виконавчого комітету міської ради, визначення його чисельності та складу, а також затвердили склад постійних комісій та обрали їх голів.

Так, до складу виконавчого комітету увійшли:

 1. Кравченко Сергій Володимирович, міський голова;
 2. Плетінь Віталій Володимирович, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради;
 3. Денисенко Олег Федорович, секретар міської ради;
 4. Курінний Василь Миколайович, керуючий справами виконавчого комітету;
 5. Мадюдя Віктор Васильович, начальник філії «Шполянський райавтодор»;
 6. Заєць Сергій Петрович, начальник відділу Держгеокадастру;
 7. Колєсніков Володимир Петрович, приватний підприємець;
 8. Романюк Роман Андрійович, керівник КП «Шполянське бюро технічної інвентаризації;
 9. Стеценко Петро Борисович, начальник Шполянського відділення Смілянської ОДПІ в Черкаській області;
 10. Волошенюк Володимир Олексійович, приватний підприємець;
 11. Петров Ігор Іванович, директор «Шполянський район електричних мереж».

Також у ході засідання сесії шляхом відкритого голосування було обрано п’ять постійних комісій депутатського складу та їх голів.

Зокрема, головою комісії з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення, материнства та дитинства, освіти, культури, фізкультури та спорту, молодіжної політики, засобів масової інформаціїстав член ВО «Свобода»Сергій Кепша.

Головою комісії з питань регулювання комунальною власністю, житлово-комунального господарства, розвитку підприємництва, стабілізації та розвитку промислових підприємств міста − Дмитро Тищенко (безпартійний).

З питань екології, охорони довкілля та регулювання земельних відносин − член ВО «ЧЕРКАЩАНИ»Михайло Богач.

З питань забезпечення законності та правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян, з питань регламенту, депутатської діяльності та етики − Сергій Кисленко (безпартійний).

Головою комісії з питань планування бюджету та фінансів став Ігор Мусюра (безпартійний).

Окрім того на зібранні новообраний очільник Шполи Сергій Кравченко озвучив депутатський запит члена політичної партії «Громадянська позиція» Петра Комара щодо проведення онлайн-трансляцій із засідань сесій міської ради. Мер міста повідомив, що він зі свого боку не вбачає перешкод для купівлі та встановлення необхідної апаратури.

- Проведення онлайн-трансляцій - одне із завдань, які я озвучував в своїй передвиборчій програмі. Кожен житель Шполи має право бачити, які питання підіймаються на сесіях міської ради, які вносяться пропозиції та приймаються рішення, - зазначив Сергій Кравченко.

Депутати міської ради одноголосно проголосували за подальше онлайн-транслювання сесій. І так само одноголосно погодили питання стосовно закріплення за кожним депутатом його передвиборчого округу.

Друге засідання сесії міської ради видалося досить продуктивним. Зокрема, варто відмітити, що голова міської ради Сергій Кравченко сприяв швидкому обговоренню проектів рішень і винесенню їх на голосування. Мер вносив корективи та пояснення, надавав слово кожному депутату та дослухався до їхніх пропозицій і зауважень.