Що буде пропонувати бюджетна комісія сесії міської ради

Вчора відбулося засідання бюджетної комісії Шполянської міської ради. По підсумках восьми місяців дохідна частина міського бюджету виявилася більшою від запланованої.

Це дозволило збільшити видатки на фінансування потреб  міської громади.

Так, майже 200 тис грн. направлено на поточний і 130 тисяч на капітальний ремонт доріг.Працівникам дитячих садків збільшено фонд оплати праці на 422 тис. грн. у зв’язку з ростом індексації заробітної плати. На 6 тис. грн. збільшено заплановані видатки на матеріальну допомогу громадянам міста.

В зв’язку з тим, що тарифи на комунальні послуги не відповідають собівартості підприємству КП «Комунальник –сервіс» направлено чергові дотаційні кошти в сумі 115 тис. грн., а також виділені кошти на закупку ще10 контейнерів для сміття.

У зв’язку з тим, що вже майже 100 вулиць міста мають освітлення, додатково виділено 20 тис, грн. на оплату електроенергії. Направлено  20 тис. грн. на упорядкування дитячого спортивного майданчика по вулиці Таранця. Також місцеві комунальники зможуть вже у вересні придбати дискову косарку, деревоподрібнювач та висоторіз. Депутати Вікторія Нечай, Борис Курінний, Володимир Волощук внесли ряд пропозицій щодо наповнення міського бюджету та ефективного його використання. Зазначимо, що всі перелічені видатки мають бути затверджені на черговій сесії міської ради, яка відбудеться 10 вересня о 10 годині.

І ще, на сесії буде розглянуто  ряд звернень організацій щодо виділення фінансової допомоги. Зокрема бюджетна комісія не заперечувала щодо виділення коштів на харчування учнів міських шкіл. Проте прохання освітян щодо виділення коштів на зарплату вчителям, комісія не підтримала. Ці і видатки згідно бюджетного кодексу мають фінансуватися з районного бюджету, який має значний резерв поповнення. Приміром, за рахунок легалізації ринку праці можна значно збільшити надходження прибуткового податку з громадян,  який спрямовується до районного бюджету.

Прес-служба Шполянської міської ради