Міські комунальники відтепер мають новий розкидач протиожеледної суміші

Протиожеледна суміш - це по простому пісок і сіль,  якою посипають взимку дороги. Її, зазвичай,  шполянські комунальники мають вдосталь. А от розкидач цієї суміші був старенький, зношений і минулого року зламався назавжди.

Тому керівник комунального підприємства «Благоустрій» Микола Нарадько та виконуючий на сьогодні  обов’язки голови міськвиконкому Віталій Плетінь не приховували своє задоволення - нарешті вдалося придбати для потреб міста новенький розкидач МВУ-6 (шеститонний). Кошти виділили з міського бюджету і вартує ця техніка близько ста тисяч гривень.

"Сам по собі цей механізм не може працювати. Це є причіп до трактора, - розповідає Микола Андрійович, - Тому ми з нетерпінням чекаємо завершення тендеру на закупівлю ще й нового трактора МТЗ-80. Це непоганий трактор з двома ведучими мостами, з спеціальними щітками для очищення доріг. Сподіваюся, що до кінця цього місяця комунальники його отримають".

"Парк машин та механізмів наших комунальних служб дійсно потребує постійного оновлення, - підключається до розмови Віталій Плетінь. - Проте кошти, які виділялися в минулому році блокувалися казначейством. В цьому ж році ми намагаємося поправити ситуацію з придбанням техніки. Незабаром купимо бульдозер та новий трактор з необхідним комунальним устаткуванням".

"Треба було ще й запчастини купити до цього розкидача, тоді б ціни йому не було…", - почулось навздогін від працівників комунальної служби. Тепер  їм буде значно легше наводити лад у місті.