Турбота про малозабезпечених жителів

Шполянська міська рада системно та комплексно допомагає мешканцям громади, які опинились в складних життєвих обставинах.
    Так на останньому засіданні виконавчого комітету, члени виконкому надали дозвіл на відшкодування вартості проїзду за березень-квітень 2018 року (2709 грн.) двом хворим на ниркову недостатність із міста Шпола.


     45 жителів громади отримали одноразову матеріальну допомогу на загальну суму 45 тис. грн. - з них 18 учасників АТО. Семеро дітей отримали пільги на оплату харчування на рік із подальшим поновленням у закладах дошкільної освіти об’єднаної громади (діти із багатодітних родин, сімей де виховує одна мати, дітей, які знаходяться під опікою).
      Крім того, рішенням виконкому затверджено звільнити від плати за харчування п’ятеро учнів загальноосвітніх шкіл Шполянської громади із родин, які мають низький рівень достатку – одна особа із Шполянської ЗОШ № 5 та чотири із Кримківського НВК. Витрати на харчування покриватимуться міським бюджетом до закінчення 2018 навчального року, тобто до 26 травня.