У І етапі обласних змагань «Патріотична Черкащина» перемогли юнаки зі Шполянської ЗОШ №1

13 квітня на стадіоні КЗ «Шпола Арена» вперше у громаді за підтримки міського голови Сергія Кравченка проведено І етап обласних змагань «Патріотична Черкащина», ініційованих Черкаською обласною громадською організацією ветеранів АТО «Межа.UA». Захід об’єднав усі заклади загальної середньої освіти громади - збірні команди з числа учнів 9-11 класів Шполянських ЗОШ №1 і №5, Шполянських НВК №2, 3, Скотарівського та Кримківського НВК. Ці змагання у формі спартакіади з видів спорту проводились серед допризовної молоді з метою удосконалення фізичної підготовки до служби в Збройних Силах України.


На урочистій церемонії відкриття змагань з вітальними словами до старшокласників звернулися шполяни - учасники бойових дій в зоні антитерористичної операції Кармаліт Сергій та Собенніков Андрій, які закликали юнаків гартувати силу духу, бути сміливими, витривалими й завжди готовими стати на захист рідної України.
Серед команд проведено випробування у 6 видах програми: бігу на 60 м і 1000 м, підтягуванні на перекладині, згинанні - розгинанні рук в упорі лежачи, метанні гранати F-1, перетягуванні канату.
За підсумками результатів переможцем І етапу обласних змагань «Патріотична Черкащина» стала команда юнаків Шполянської ЗОШ №1, яку підтримували учителі фізичної культури, Володимир Гичка, Олександр Задорожній. ІІ призове місце виборола збірна команда Шполянської ЗОШ №5 під керівництвом учителя Андрія Каландирця, а ІІІ місце - юнаки зі Шполянського НВК №3, яких готував до змагань учитель Сергій Максименко.


Усі призери збірних команд були нагороджені дипломами Шполянської міської ради об'єднаної територіальної громади. Команди, які не ввійшли до трійки переможців, отримали грамоти за активну участь у І етапі обласних змагань «Патріотична Черкащина».


Команда-переможець І етапу обласних змагань «Патріотична Черкащина» зі Шполянської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 буде пердставляти Шполянську об'єднану територальну громаду у ІІ зональному етапі цієї спартакіади, який відбудеться незабаром в м. Звенигородка.


Ці змагання вкотре довели, що саме здорові духом і тілом молоді люди є опорою суспільства, адже спорт не тільки дає здоров'я, а й загартовує характер і волю. У об'єднаній громаді прагнуть, щоб міцне здоров'я, сила, енергійність, оптимізм у повсякденному житті й надалі були невід'ємними складовими у формуванні молодого поколінння.