Допомога бійцям АТО

На останньому засіданні сесії міської ради виділили 36 тис. грн. одноразової матеріальної підтримки трьом військовослужбовцям, які проходять службу в ЗСУ за контрактом.
    Фінансування здійснюється згідно цільової Програми підтримки військовослужбовців, зарахованих для проходження служби в Збройних Силах України за контрактом та членів їх сімей на 2018 рік.


За Програмою передбачається надання одноразової грошової матеріальної допомоги в розмірі 12 тис. грн. громадянам – жителям об’єднаної територіальної громади, які зараховані у 2018 році на військову службу за контрактом до лав Збройних Сил України.
На цьому ж засіданні депутатський корпус також одноголосно погодив надати у власність земельні ділянки розміром у 2 га чотирьом учасникам АТО, жителям села Кримки.


Крім основних пріоритетів підтримки воїнів АТО з боку місцевої влади, жителі об’єднаної громади, депутати міської та районної рад надають допомогу захисникам України через волонтерів.
Напередодні Великодня консультант з питань волонтерського руху у м.Шпола, Сергій Кепша та голова села Товмач, учасник АТО Сергій Коваль побували у гарячих точках війни на Сході і передали солдатам святкові кошики зі смаколиками.


6 квітня біля храму Різдва Пресвятої Богородиці УПЦ КП, настоятель храму, ієрей Роман Саломатін освятив Великодні крашанки і Пасхи та благословив волонтерів в добру путь. Автомобіль загрузили продуктами харчування – картоплею, морквою, цибулею, різноманіттям м’ясних виробів, свіжими випічками, варениками, кавою, фруктами тощо, а також необхідними речами.
Підтримку в організації поїздки до військовослужбовців в зону АТО надали:
Голова наглядової ради ГК «ЛНЗ» Дмитро Кравченко;


Директор Лебединського насіннєвого заводу Анатолій Ткаченко;
Директор СТОВ «Агро Прогрес» Василь Колісник;
Директор ТОВ «Маяк-Агро» Михайло Богач;
Директор агрофірма «Вись» Василь Вареник;
Директор «Шполянського хлібзаводу» Ігор Матіка;
Директор «Шполянського заводу продтоварів» Олег Кошовий:
Депутати міської та районної рад.


Працівники м’ясного павільйону, Шполянський РАйСТ, міська школа-ліцей № 2, 2-Б клас (класний керівник Світлана Білоус), учні Багатопрофільного професійного ліцею, жителі села Товмач, учнівський та педагогічний колектив, техпрацівники Товмацького НВК. Жителі села Скотареве, учні та педагоги Скотарівського НВК, жителі села Лозуватка.
А також, ПП «Нік» (Ігор Кукуруза та Анатолій Носулич);
ПП Анатолій Рябокінь;
ПП Сергій Кисленко;
ПП Павло Мальчик;
директор «Фінавової компанії «Віва Капітал» Вадим Логвінов;
ПП Світлана Плахотнюк;
ПП Володимир Плохута;
ПП Богдан Пхакадзе;
ПП Максим Доценко;
ПП Максим Ващенко;


Жителі міста Шпола – учасник АТО Сергій Богданов, Іван Сторчак (студент).
Волонтери відвідали військові позиції Донецької та Луганської областей. Проїхали маршрутом близько 2000 км: Маріуполь-Мирне-Волноваха-Мар’їнка-Красногорівка-Піски-Авдіївка-ЧасівЯр-Миколаївка-Миронівське-Новозванівка-Попасна.