Виділено кошти на масштабні роботи по ремонту доріг

Невдовзі на вулицях Шполянської міської громади розпочнеться капітальний та поточний ремонт дорожнього покриття. На ці потреби міський бюджет виділяє кошти в сумі понад 7 мільйонів гривень. Відповідну пропозицію міської ради підтримали й депутати ОТГ на черговій XVII сесії.


      Міський голова Сергій Кравченко зазначив, що стан доріг після зими не найкращий на вулицях де до цього часу не здійснювався ремонт. У міській громаді буде розпочато капітальний ремонт, поточний ремонт вулиць та тротуарів. За його словами понад 5 мільйонів гривень виділено на капітальний ремонт, 1,36 млн. грн. витратять на поточний ремонт та 700 тис. грн. на відновлення тротуарів.
     Найближчим часом розпочнуться роботи по капітальному ремонту пішохідної доріжки до ФАПу та тротуару біля навчально-виховного комплексу у селі Скотареве, на що виділили 100 тис. грн.. Також по 180 тис. грн. піде на поточний ремонт вулиць сіл Кримок та Скотареве, 1 мільйон гривень витратять на поточний ремонт вулиць міста Шполи. Крім того, у місті продовжать вкладати новою плиткою тротуари, на ці потреби виділили 600 тис. грн.