Депутати не розглянули провокативну заяву

Робота 17 чергової сесії розпочалася з пропозиції розглянути неоднозначну заяву Віктора Слюсаря про звернення депутатів до Президента України та Верховної Ради України.
На минулій сесії вже розглядалась ця заява, але через ненадання заявником текстів звернень, депутатами було запропоновано до наступної чергової сесії Віктору Слюсарю підготувати тексти зазначених звернень та прийти (за бажанням) особисто аби обґрунтувати їх.


Запросили на розгляд заяви і голову РДА для донесення інформації до депутатів з приводу позиції Апарату Президента стосовно розгляду заяв та звернень щодо імпічменту Президента України місцевими радами. Проте Потапенко В.М. на запрошення не представ, а за підписом першого заступника, надав перелік статей Конституції України, якими регулюються питання дострокового припинення повноважень Президента України.


Попередньо розглянувши тексти наданих звернень на засіданні постійної депутатської комісії з питань забезпечення законності та правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян, з питань регламенту, депутатської діяльності та етики депутати дійшли висновку – щодо некоректності звернення саме до депутатів місцевих рад, через відсутність у останніх повноважень розглядати подібні питання.
Михайло Богач запропонував депутатському корпусу взагалі не розглядати звернення під час сесії, та не надавати слово заявнику, через беззмістовність наданих звернень та безглуздість питань висвітлених в них. Його пропозицію підтримали всі депутати. Тож спроба Віктора Слюсаря дискримінувати роботу міської ради зазнала краху!