Відпустили на заслужений відпочинок

Сьогодні у міській школі № 2-гімназія зібрались педагоги, учні, представники міської влади аби висловити найщиріші слова подяки за сумлінну працю педагогу з великої літери Івану Григоровичу Каракашу, який віддав цій школі понад 30 років свого життя на посаді директора.

    Досвідчений директор школи І.Г. Каракаш враховуючи сімейні обставини та стан власного здоров’я вирішив піти на заслужений відпочинок та написав заяви про звільнення за власним бажанням та складення депутатських повноважень на розгляд сесії міської ради. На черговому засіданні сесії 5 квітня, пояснюючи свої дії депутатському корпусу зазначає, - «Кожен свідомий громадянин досягнувши поважного віку повинен вчасно піти, адже керівники шкіл і вчителі повинні розуміти і відчувати той момент, хоча він і є дуже болісним. В мене є особисті сімейні плани, бажання частіше навідувати дітей та приділити більше уваги власному здоров`ю».


     Розуміючи обставини за якими Іван Григорович бажає звільнитися з посади директора Шполянського НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2-ліцей», депутати міської ради схвалили його заяву про звільнення, а заяву про дострокове припинення повноважень депутата Шполянської міської ради VIII скликання не підтримали. Мотивували тим, що виборці, які підтримали його кандидатуру на виборах покладають надію на сумлінне виконання покладених на нього обов’язків. Міський голова від себе і всього депутатського корпусу наголосив на побажанні продовжити співпрацю із Іваном Каракашем, перш за все, як людиною чесною, розумною, виваженою і відповідальною.

     Після слів вдячності від заступника міського голови Сергія Зайця та начальника відділу освіти Ірини Каландирець висловлених Івану Григоровичу Каракашу, педагогічному колективу школи представили виконуючого обов’язки директора на час проведення процедури конкурсу на заміщення вакантної посади - вчителя історії Олександра Гончара.