Привітали довгожителів Шполянської громади

Поважних довгожительок, ветеранів праці привітали представники міської влади на початку квітня. Хоч ці жінки народились у різних місцях, шановані літа мудрості ювілярки зустрічають у Шполі. Тяжко працювали у молоді і зрілі роки, скромні у потребах і щедрі душею. І в цьому вважають їх рідні та сусіди, криється "таємниця" довголіття.


28 березня 91 рік зустрічала Ганна Василівна Дмитренко, 31 березня 90 років виповнилось Антоніні Григорівні Степанишиній, також 90-річчя завітало 2 квітня до Марії Йосипівни Сухини, 3 березня вітали Марину Іванівна Карасьову, якій виповнилось 92 роки, Людвігу Іванівну Ситник з 94-ю річницею від дня народження та Оксану Тимофіївну Мольчановську з 90-річчям.


   Цих мудрих, виважених і скромних іменинниць привітали представники міської влади об’єднаної територіальної громади та ветеранської організації міста: спеціаліст із соціальної роботи Валентина Кучерява, голова міської організації ветеранів війни і праці Микола Торба, консультант з питань волонтерського руху, Сергій Кепша.
Гості подарували їм квіти, вітальні листівки та подарунки.


Влада об’єднаної громади особливо турбується про людей поважного віку, адже з кожним роком вони потребують, окрім матеріальної підтримки, все більшої уваги та теплоти.