У Шполянській громаді пройшов День гумору

1 квітня – чудовий привід, аби подарувати радість і посмішки своїм друзям та близьким.
Як відомо, посмішка продовжує життя людини. Здавна вважалося, що втратити здатність сміятися — то велике нещастя в житті людини.
Працівники КЗ «Центру культури та дозвілля» Шполянської ОТГ підготували заходи до Дня сміху, тому цими вихідними жителі громади сміялися на здоров’я.


Цього року День сміху припав на неділю, проте веселі урочистості розпочалися ще в суботу у сільських будинках культури Кримок та Скотареве. Яскрава весняна гуморина з розіграшами стала справді чимось новеньким у повсякденному житті селян.


  Вперше за багато років цей захід відродився й у місті. Із значно більшим розмахом День сміху пройшов в неділю у Центрі культури та дозвілля. Організатори подали добірку кумедного сміху, з родзинкою - кумедні номери для бабусь від жителів села Скотареве та запальних дівчат із Кримок, які весь час «шукали сито, аби замісити вареники». Гуртом жартували і сміялися над тяжкими буднями працівників комунальних служб, відеожартами, проблемами батьків і дітей стосовно гаджетів. Насамкінець працівники трьох будинків культури жартівливо виконали музичну композицію на народних інструментах.


    Зала приміщення на годину справді перетворилась на країну гумору. Веселе, смішне і кумедне свято відбулось за підтримки Шполянської міської ради ОТГ. Організатори - КЗ «Центр культури та дозвілля» (директор Леся Осадчук), за участі в гумористичних номерах – студії сучасного танцю «Еліт», жителів та дітей сіл Кримок та Скотареве.