У громаді підростають успішні майбутні винахідники

З метою підтримки, розвитку творчого потенціалу обдарованої молоді об’єднаної територіальної громади, на запрошення комунального закладу «Черкаський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді Черкаської обласної ради» в останні березневі дні вихованці гуртка «Початкове технічне моделювання» комунального закладу «Шполянський центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області Броварська Анастасія, Павлов Олег разом зі своїм керівником Курінною Зоєю Степанівною взяли участь в обласному конкурсі-змаганні учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання.

   Упродовж двох напружених днів юні гуртківці показували набуті навички роботи з різноманітними матеріалами та інструментами, адже, відвідуючи саме це дитяче об’єднання в закладі позашкільної освіти, вони розвивають творчі здібності, здобувають початкові технічні і технологічні знання, формують винахідливість, наполегливість, самостійність, працелюбство.

На заняттях гуртка досвідчений педагог Курінна З.С. дбайливо розвиває конструкторські здібності, просторове і логічне мислення, здатність проявляти творчу ініціативу та вміння застосовувати отримані знання на практиці, тому й не випадково результатом її співпраці з дітьми стало переможне І місце, про яке дізналися 31 березня під час оголошення підсумків обласного конкурсу. Отримавши чемпіонський кубок, грамоти, а також приголомшливу звістку про те, що захищатимуть честь Черкащини, Шполянської об’єднаної територіальної громади на Всеукраїнському конкурсі-змаганні учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання, що відбудеться з 17 по 19 квітня на базі туристичного комплексу «Буковель», Анастасія, Олег і Зоя Степанівна одразу не могли повірити, що це відбулося насправді, а не в сні, завдяки їхнім знанням, зусиллям і прагненню до перемоги. Від імені жителів громади вітаємо команду юних техніків на чолі з керівником, які напередодні світлого Великодня принесли радісну звістку в географічний центр України.

За всю історію розвитку станції юних техніків (перейменованої в комунальний заклад «Шполянський центр науково-технічної творчості учнівської молоді») це перша перемога в технічно складному конкурсі, на якому в попередні роки лідирували переважно вихованці позашкільного закладу з Черкас. Початкове технічне моделювання - це перші кроки дитини до пізнання і розуміння світу техніки, залучення як хлопчиків, так і дівчаток до створення іграшок, моделей машин, механізмів. Бажаємо нашим переможцям плідної підготовки до змагань, на яких ще завзятіше уболіватимемо за згуртовану команду дітей зі Шполянської об’єднаної територіальної громади, де дорослі прагнуть робити цікавим світ щасливого дитинства!