Товариству сліпих виділили кошти

На ремонт приміщення де нині перебуває Шполянське товариство сліпих із міського бюджету виділили кошти в сумі 15 тисяч    гривень. Про це повідомив голова осередку Микола Торба.


   Наприкінці минулого року він звернувся до очільника Шполянської ОТГ, Сергія Кравченка з проханням фінансово допомогти закупити нові вікна та двері у приміщення, яке вже здавна потребує ремонту. В міській раді одразу взяли до уваги потреби людей з вадами зору і при плануванні бюджету на 2018 рік заклали кошти на поточний ремонт будівлі районної організації УТОС.
- Це вже не вперше міська влада допомагає незрячим людям, - зазначив Микола Торба. – Щоразу, коли звертались за підтримкою до міського голови ще не отримували відмови. Тепер матимемо нові вікна та двері. Хоч і не всі зможуть побачити те все на власні очі, проте відразу відчують як потепліє у приміщенні. Від себе особисто та від усього осередку товариства сліпих висловлюю щиру вдячність владі міської громади за постійну підтримку та розуміння потреб громадян з вадами зору.