В громаді пройшов районний фестиваль дружин юних пожежників

Сьогодні на території Шполянської об’єднаної територальної громади уперше після десятирічної перерви відновлюється цікава й важлива для учнівської молоді традиція - фестиваль дружин юних пожежників.
   В міській школі № 2-ліцей зібралися команди чотирьох збірних шкіл зі Шполянської ОТГ, Васильківського, Водянського НВК, Лозуватської ЗОШ І-ІІІ ступенів Шполянського району аби пригадати правила безпечної поведінки в різних життєвих і надзвичаних ситуаціях, історію пожежно-рятувальної служби, позмагатися особистими творчими здібностями і разом переконатися, що професія рятувальника вимагає нашої поваги.


    З настановчими та вітальними словами до учнів звернувся головний інспектор Шполянського районного відділу УДСНС України, Олександр Авраменко.


Визначивши послідовність шляхом жеребкування команди дружин юних пожежників пройшли випробування у чотирьох конкурсах: «Візитка», домашнє завдання на тему «Правила безпечні - для кожного в житті доречні!», «Естафета» і «Рекламний відеоролик».


    Оцінювали спритність, змістовність, режисерські здібності команд кваліфіковані члени журі: голова - Олександр Авраменко, головний інспектор Шполянського районного відділу УДСНС, Любов Богурська, інженер з охорони праці відділу освіти, у справах сім’ї, молоді та спорту Шполянської РДА, Людмила Бондаренко, директор КЗ «Центр дитячої та юнацької творчості» Шполянської міської ради.


    В підсумку фестивалю перемогу отримала команда «Фенікс» Шполянської ОТГ. Невдовзі переможці представлятимуть нашу Шполянщину на обласному зональному огляді-конкурсі, який відбудеться у квітні у м. Кам’янка, де змагатимуться команди Чигиринського, Смілянського, Кам’янського, Звенигородського, Городищенського районів, міст Сміла, Ватутіне.