100-річний ювілей

22 березня найстарша жителька Шполянської громади Дарія Балоха святкує 100-річчя від дня народження.
    Дарія Яківна не сподівалася, що зустріне такий поважний і сивий ювілей, оскільки ціле життя важко пропрацювала на колгоспній ланці у селі Матусів, сапаючи буряки.


Протягом життя цій мудрій і сильній жінці довелося здолати чимало крутих поворотів долі. Дочекалась із фронту коханого чоловіка, який повернувся інвалідом. Разом виростили 2 дітей, що потому подарували їм 6 онуків.


    У рідному селі Матусів, що на Шполянщині, Дарію Балоху й донині пам’ятають та шанують, адже вона завжди була простою і чуйною людиною.
А в народі кажуть: «Живи просто, проживеш років зо сто, а будеш лукавить, так нечистий тебе задавить».


  Сьогодні у затишній оселі за родинним столом, який прикрасив святковий торт зібралася вся дружня сім’я, аби привітати найріднішу неньку, бабусю, прабабусю та прапрабабусю .
Завітали з квітами та подарунками до Дарії Яківни й представники з міської ради об’єднаної територіальної громади - спеціаліст із соціальної роботи Валентина Кучерява та голова міської ветеранської організації Микола Торба.


- Ваша любов до своїх дітей, своєї родини, чуйність і повага до людей, до праці, щирість, доброзичливість є зразком до наслідування. Тож, дорога ювілярко, ще раз у Ваш сторічний ювілей прийміть щиросердні слова привітань та побажання міцного здоров’я і родинного затишку!, - такими словами вітали наймудрішу і найстаршу жительку Шполянської громади представники міської влади.