У маленьких футболістів з’явилась нова форма

Міський голова об’єднаної громади Сергій Кравченко дотримався обіцянки щодо придбання нової форми, яку дав дітям дитячо-юнацької спортивної школи під час вручення нагороди за перемогу в кубці Шполянської ОТГ з футзалу серед юнаків 2007-2008 рр. народження.


     Адже під час змагань міський голова побачив, що хлопчики грають у зношеній формі з логотипом ФК «Зірка» (місто Кропивницький), яка не всім відповідає за розмірами. Тоді він запевнив дітей та їх батьків, що міська рада чимшвидше забезпечить їх новою формою.
    На цьому тижні заступник міського голови Сергій Заєць вручив нову футбольну форму директору Шполянської дитячо-юнацької спортивної школи Сергію Браславському та тренеру по футболу Сергію Вербівському.


     Як зазначив тренер по футболу Сергій Вербівський, понад п’ять років діти грали у вживаних футболках та шортах, які йому віддали колеги-тренери після списання у Кропивницькому, так як на нові футбольні форми, протягом багатьох років, в районному бюджеті, нажаль, коштів не знаходилось.
- На змаганнях дітям подекуди було навіть не зручно, коли шполянські футболісти одягнені в «чужу» форму грали та виходили отримували призові винагороди. Я впевнений, що хлопчики, які наразі тут тренуються дуже задоволені такому подарунку. Вони стануть ще більш впевненими у завтрашньому дні і будуть старатись приносити нашій громаді нові перемоги. А дивлячись на їх успіхи до нас приходитиме все більше талановитих дітей та молоді.
    Кошти на закупку 16 комплектів спортивної форми фірми «Joma» в сумі близько шести з половиною тисяч гривень виділили із міського бюджету.