18 березня - День працівників житлово-комунального господарства

Шановні працівники житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення!

                      Від усієї Шполянської громади щиро вітаю вас з професійним святом.

      Забезпечення комфорту, життєдіяльності підприємств і установ, лікарень, шкіл і дитячих садків, благополуччя кожного будинку багато в чому залежить від надійності надання послуг комунальних служб, від професіоналізму і відповідальності людей, що працюють у цій сфері.
      Комунальні блага стали настільки звичними, що ми інколи не замислюємось, якою важкою працею забезпечується стабільна робота комунального господарства. Особливо це відзначилось у час складних погодних умов, які цієї зими неоминули Шполянську громаду. Працівники комунальних служб неодноразово долали стихію цілодобово, лише на декілька годин змінюючи один одного.     

       Сьогодні важко уявити життя міста і громади без їхньої праці. Комунальники невтомно піклуються, щоб у домівках була вода, тепло, щоб тішили око прибрані вулиці, двори і під’їзди.
  Дорогі друзі! Багато, хто з ваших колег зустрічає цей святковий день на своєму робочому місці – така специфіка вашої роботи.
      Будемо вірити, що ми разом подолаємо всі негаразди і зробимо нашу горомаду справді гарною і затишною. Дякуючи всім за щоденну напружену працю, бажаю вам міцного здоров’я, благополуччя, родинного затишку та успіхів в нелегкій, але такій потрібній людям справі!


З повагою міський голова об’єднаної громади Сергій Кравченко