Розглянули звернення з вимогою відставки Президента

До голови Шполянської міської ради Сергія Кравченка звернувся голова РР Всеукраїнського об’єднання ветеранів Віктор Слюсар з проханням зібрати позачергову сесію Шполянської міської ради ОТГ з метою прийняття рішення щодо звернення до Президента України та Верховної Ради.

   На пленарному засіданні позачергової XVI сесії міської ради, після завершення розгляду основних питань, депутати заслухали звернення, в якому заявник звертається з проханням зібрати позачергову сесію Шполянської міської ради ОТГ з метою прийняття рішення щодо звернення до Президента України з вимогою його добровільної відставки і до Верховної Ради - про негайне ухвалення закону України "Про Президента України та порядок припинення його повноважень". Також прохання депутатів підписати відповідну заяву для скликання позачергової сесії з зазначеного приводу.


    Міський голова Сергій Кравченко зауважив, що згідно чинного законодавства та Регламенту Шполянської міської ради позачергова сесія з того чи іншого питання може бути ініційована за зверненням не менше однієї третьої депутатів діючої ради. Та повідомив, що заява запропонована Віктором Слюсарем, знаходиться у секретаря міської ради, де її може підписати кожен бажаючий депутат.


    Також, з метою детальнішого вивчення ситуації, аби прийняти правильне і виважене рішення, міські депутати вирішили запросити на чергове засідання XVII сесії міської ради голову Шполянської райдержадміністрації Володимира Потапенка, як представника головного гаранта Конституції України в Шполянському районі та самого заявника Віктора Слюсара.
- Ми повинні вислухати позицію голови райдержадміністрації, як очільника структури, яка напряму представляє інтереси виконавчої влади Президента в районі і члена Громадської ради при РДА Віктора Слюсара, що ставить під сумнів дії головного гаранта Конституції України, - на такій думці зійшлися всі присутні в залі міські депутати та очільник Шполянської громади Сергій Кравченко.