Мовчить нині Тарас, та не мовчать його пророчі слова: у Шполі вшанували 204-ту річницю від Дня народження Тараса Шевченка

9 березня для кожного свідомого українця визначна подія, адже саме цього дня 204 роки тому в Україні народився не просто народний поет, талановитий митець, а й національний пророк, апостол правди, заступник знедолених, провидець, великий патріот та один з найбільших революціонерів нашого народу – Тарас Григорович Шевченко.

    З цієї нагоди у місті, біля пам’ятника Великому Кобзарю зібрались шполяни, керівництво району та міської об’єднаної громади, громадські організації та педагогічні працівники.


Разом із шполянами у вшануванні річниці народження видатного сина українського народу Тараса Шевченка взяли участь секретар міської ради, Тетяна Каландирець, начальник відділу освіти, у справах сім’ї. молоді та спорту, культури та туризму Шполянської міської ради, Ірина Каландирець.


    Виступаючи, Ірина Каландирець, зазначила, що ми гордимось тим, що належимо до однієї нації з Великим Тарасом, і хоч він зараз мовчить, і саме цими днями минає 204 роки від дня його появи на світ, не мовчать його сторінки «Кобзаря» – як палкий заклик любити свій народ і край, пророчий осуд усякої неправди і неволі, рішучий осуд насильства, релігійного лицемірства і соціальної несправедливості.


    Представники молоді Шполянщини зачитали невмирущі вірші національного поета і нагадали присутнім біографічні сторінки його важкої долі.
  Насамкінець, всі присутні вклонились до підніжжя пам’ятника Тараса Шевченка та поклали квіти, скомпоновані із національних кольорів.