Сніжана Фарштейн стала красунею Шполянщини-2018

Сьогодні до свята всіх жінок у Шполі пройшов конкурс краси «Красуня Шполяншини-2018». Свою зовнішність, талант та розум демонстрували шість учасниць із міста Шпола та села Кримки Шполянської ОТГ.
   Цього року конкурс видався з феєричною, невимушеною родзинкою, адже всіх дівчат-конкурсанток та глядачів привітав пісенним подарунком сам член журі, мандрівний філософ, фронт-мен гурту «Сонце в кишені», Олександр Дубина.


     З-поміж шести претенденток на титул «Красуні Шполягщини-2018» обирали члени журі, яких до самого початку конкурсу тримали в секреті, адже це успішні, відомі, непідкупні та справедливі судді. Голова журі - Надія Горбаченко, представник Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення в Черкаській області, Олександра Буйвол – директор школи етикету «Persona Grata» президент Жіночого клубу «Perfect women», Євген Пилипко Rotary Internation голова комітету публічного іміджу Ротарі в Україні. Катерина Шишкіна – керівник кастингу проекту Голос Діти на каналі 1+1, Олександр Дубина – фронт-мен гурту «Сонце в кишені».


    Під час конкурсу претендентки на корону та звання найкрасивішої дівчини Шполянщини дефілювали сценою у сукнях виготовлених власними руками, презентували відео візитки про себе, відповідали на непрості запитання ведучих та демонстрували свої таланти.


     До конкурсу дівчат старанно готувала хореограф, керівник студії танцю «Еліт» Леся Осадчук. Вона вчила конкурсанток пластиці рухів, вмінню невимушено тримати себе на сцені та не боятись аудиторії.


     Протягом свята тривало інтернет голосування за титул міс глядацьких симпатій, яке здійснювалось у фейсбук на сторінці «Центр культури та творчості».
Дівчат-конкурсанток привітали також очільник Шполянської міської громади, Сергій Кравченко та голова Шполянської районної ради Олександр Кузуб.
    Кожна з учасниць була достойна стати першою, але корону і титул «Красуня Шполянщини-2018» отримала лише одна – Сніжана Фарштейн, учениця 10-МФ класу міської школи № 1, яку передала їй найкрасивіша дівчина 2017 року - Аліна Степаненко.


- В душі сподівалась, але не очікувала, що отримаю перемогу. Я старалась, готувалась майже місяць до цього конкурсу. Зараз отримую незабутні враження і неповторні емоції, - розповідає переможниця конкурсу краси «Красуня Шполянщини-2018». – Хочу за цей рік втілити багато проектів. Плануємо із колективом «Еліт», адже я його учасниця, об’їхати населені пункти району з танцювальним флешмобом, аби на власному прикладі стимулювати і заохочувати сільську молодь до здорового способу життя.


   Щодо інших не менш талановитих учасниць, то титул «Міс Глядацьких симпатій» отримала - Лоліта Ткаченко, учениця 11-го класу міської школи № 2-ліцей, «Міс Креативність» - Ольга Довгопол, учениця 9-го класу міської школи № 3-гімназія, «Міс Чарівність» - Вікторія Гордієнко, учениця 9-го класу Кримківського НВК, «Міс Грація» - Сніжана Фарштейн, «Міс Ніжність» - Оксана Сухініна, «Міс Творчість» - Антоніна Плахотник, учениця 10-го класу міської школи № 5.


     Протягом конкурсу краси глядачів та учасниць вітали – вокальне тріо «ВіаЛеДі», гітарист Олексій Кочетов, співачка Вікторія Верба, студія танцю «Еліт». Свято відбулось за підтримки Шполянської міської ради ОТГ та спонсорів - ПП Плахотнюк Світлана та ТОВ "Біол", які надали дизельне паливо для опалення кіноконцертної зали, приватних підприємців Максима Доценка, Ігоря Кукурузи та Максима Ващенка, які допомогли придбати подарункові набори для учасниць.