Жінка – найпрекрасніше творіння на землі: красу і гордість Шполянської громади привітали у Центрі культури та дозвілля

У Шполянському центрі культури та дозвілля (міському будинку культури) відбувся святковий концерт, який присвятили всій чарівній половині людства Шполянської громади.
   З прекрасним жіночим святом весни, любові та краси жінок об’єднаної громади привітав міський голова Сергій Кравченко. Він побажав любим жінка, щоб з пробудженням природи та приходом весни, у їх очах та серцях запалювалися вогники. Виділив неоціненну роль жінки, як берегині роду людського в житті чоловіка та всього суспільства.


- Всі наші думки тільки про вас, всі наші справи тільки для вас, а саме життя, існує завдяки вам і заради вас!, - з теплотою та ніжністю передав привітання Сергій Володимирович.


   Творчі колективи Шполянського центру культури та дозвілля - «Берегиня», «Вечорниці», студія танцю «Еліт», гурт «Шанс», а також Юрій Присяжний, Володимир Слободяник, Максим Цимбаленко, унікальний інструментальний дует Олексія Кочетова та Михайла Гончаренка, тріо Єзизавети Ветушко, Людмили Мошкової, Михайла Гончаренка (Шполянська дитяча школа мистецтв) подарували музичні, вокальні та хореографічні композиції.


   Свято видалося чуттєве, ніжне і незабутнє, адже присутні в залі матері, бабусі, дружини, доньки, сестри відчули себе справді коханими, потрібними і неповторними жінками, в яких поєднується все прекрасне, добре і чисте.