Подарунки жінкам, в яких війна забрала найдорожче

Цьогоріч до весняного жіночого свята ніжності та любові матерів, дружин, доньок, що втратили синів, чоловіків, батьків   в зоні бойових дій АТО від імені міського голови Сергія Кравченка та всього виконавчого комітету Шполянської міської ради ОТГ привітали квітами і продуктовими наборами.

     Консультант з питань координації волонтерського руху у м. Шпола, Сергій Кепша та провідний спеціаліст із соціальної роботи Валентина Кучерява відвідали матір загиблого кіборга Донецького аеропорту Олександра Кондратюка  - Ольгу Кондратюк та дружину солдата, який віддав життя за Україну Василя – Пікуєва - Наталію Пікуєву. Ці дві овдовілі родини в одній без сина, в іншій без батька та чоловіка проживають у місті Шпола.

    Цього ж дня представники з міської ради, аби передати  всю повагу  та ніжність до жінки, як берегині роду людського побували і в селі Скотареве Шполянської ОТГ, де разом із старостою села Андрієм Запісецьким привітали матір загиблого солдата Ярослава Новосільського – Валентину Новосільську та дружину  Івана Носача, який загинув від кулі ворожого снайпера – Катерину Носач.

Молоді хлопці, які віддали життя за Україну, навічно залишаться у пам’яті земляків як величні Герої, мужні захисники своєї Батьківщини. Піклуватися про їх родини — це наш обов’язок і перед ними, і перед державою,— саме так вважає міський голова об’єднаної громади Сергій Кравченко,