Дарунок всім жінкам від талановитих дітей Шполянської громади

До свята всього жіноцтва – весни, любові та краси у Шполянській дитячій школі мистецтв відбувся святковий концерт «Букет із музики й пісень».
  Обдаровані, талановиті учні школи, хореографічні колективи та кваліфіковані викладачі присвятили всім жінкам Шполянщини виконання своїх кращих музичних і танцювальних творів.


   Святкову атмосферу у залі підтримували щирі вітання та побажання добробуту й злагоди, краси та кохання, невичерпної творчої енергії та нових професійних досягнень. Так, від імені всієї сильної частини Шполянської громади з вітальним словом до жінок звернулися заступник міського голови Сергій Заєць та директор дитячої школи мистецтв, Михайло Гончаренко.

  Чуттєвими були виступи оркестру народних інструментів викладачів Шполянської дитячої школи мистецтв та квартет «Гармонія», ансамблю гітаристів, вокального тріо в складі Каріни Тішук, Анни Скотар, Адріани Поліщук, дуету бандуристів Платона Ткаченка та Яни Яценко, ансамблю народних інструментів «Соловейко», дуету гітаристів у складі Ярослава Стригуна та Ольги Георгієвої, інструментального тріо Єлизавети Ветушко, Людмили Мошкової, Михайла Гончаренка, хору «Камертон».


   Своєю особливою майстерністю й емоційністю виконання глядачам до вподоби стали танцювальні номери від хореографічного ансамблю «Розмай».
Цього дня на сцені лунали також пісні у виконанні Олесі Ткаченко, Дарини Таранець та Софії Домчук. А також музичні твори від Богдана Кошового, Надії Олійник та Тетяни Чебан, Артема Бабенка.


   Програма святкового концерту була динамічною та вишуканою. Глядацька аудиторія щиро дякувала учасникам творчих колективів та окремим виконавцям за чудовий концерт, подарований на честь весняного і ніжного жіночого свята.