У кінотеатрі «Космос» бути кіно!

    Сьогодні до Шполи завітали особливі гості зі столиці – експерти з встановлення кіно обладнання. Для здійснення підготовчих заходів з реалізації перспективного плану культурно-економічного розвитку(відродження) закладу культури кінотеатр «Космос» були запрошені спеціалісти з провідної в Україні компанії «КіноСві́т Ді́джитал», що надає повний комплекс робіт по переобладнанню старих та створення нових кінотеатрів, технічну та консультативну підтримку існуючим кінотеатрам.

Спеціалісти оглянули будівлю, здійснили необхідні заміри та поділилися досвідом по відновленню кінотеатрів в невеликих містах України.


    «Зараз досить часто до нас звертаються з невеликих міст, по переобладнанню комунальних кінотеатрів радянської спадщини так і по створенню нових. Ми розраховуємо вартість обладнання виходячи з потреб замовника, відповідно до приміщення під кінозал, так щоб в подальшому кінотеатр був комфортним для глядача і мінімально затратним в обслуговуванні для замовника, - зауважив директор компанії Сергій Сліпак, - У Вас є всі шанси налагодити кінопоказ сучасних фільмів в громаді та достатньо швидко вивести кінотеатр на фінансову самостійність.»
     Після вибору оптимального варіанту обладнання кінозалу для кінотеатру «Космос» необхідно біля двох-трьох місяців на доставку обладнання в Україну та встановлення в попередньо відремонтованому приміщенні кінозалу.