Щоб місто стало кращим

За звичаєм до травневих свят  наводиться належний порядок біля осель жителів міста, прибираються вулиці,  прилеглі території підприємств та організацій.

- Ми вже прогрейдерували 95 відсотків грунтових доріг, – розповідає міський голова Віктор Заскалета, – Це, в основному, масив цукрозаводу, молокозаводу, вулиці Нахімова, Чорновола, Ватутіна, Фрунзе, Разіна та інших. Залишилися ще з півдесятка вулиць, які будуть прогрейдеровані найближчим часом. Дані роботи виконує райавтодор. Працює два автогрейдери.

- А який відсоток грунтових доріг в нашому місті? – запитуємо.

- Більша частина доріг у Шполі це «ґрунтовки» і лише третя частина має тверде покриття. Підсипаємо також дороги жорствою. Вже три десятки вулиць підсипано. Нажаль, немає достатньої кількості підсипкового матеріалу, який доводиться завозити з Єрок  та Хлистунівки, тому підсипаємо найбільш проблемні  ділянки.

Щодо доріг з твердим покриттям, то, за словами міського голови, ремонтом будуть охоплені всі дороги міста.  Розпочнемо з центральних вулиць – Червоноармійської, Чапаєва, Леніна, Таранця, а потім відремонтуємо решту. Для цього в поточному році  виділено значно більше коштів, ніж торік.

Додамо, що до наведення порядку на шляхах міста досить активно підключилися і комунальні підприємства- зачищають бордюри, білять дерева вздовж вулиць, тобто роблять все належне, щоб місто стало кращим. 

Прес-служба Шполянської міської ради