Мистецтву гри на духових інструментах успішно навчаються у музичній школі

Пройшов місяць, як у Шполянській дитячій школі мистецтв відкрили клас духових інструментів. З учнями займається професійний викладач Володимир Радченко.
    І вже є певні результати – заняття відвідують семеро дітей різного віку, які навчаються гри на трубі, тенорі, альтові, баритоні. Нині вихованці повністю опановують нотну гаму. Викладач пояснює, що це досить високі досягнення в такий короткий термін, адже згідно навчальної програми для духових інструментів рекомендовано вивчати за рік щонайменше дві ноти із семи у музичній гамі.


    Директор дитячої музичної школи Михайло Гончаренко зазначає, що інтерес навчатись грі саме на духових інструментах серед молоді Шполянської громади зростає. На сьогодні вже є близько ста бажаючих дітей різного віку. Частина з них планує почати відвідування школи мистецтв із початку нового навчального року.


- Звичайно, ми не можемо прийняти всіх дітей, викладач лише один. Згідно визначених норм він може вчити щонайбільше 14-15 учнів. Відтепер постає питання введення ще однієї посади викладача духових інструментів, яке будемо вирішувати до 1 вересня 2018 року, - зазначив директор школи мистецтв.