Інформація про конкурс

на посаду директора Шполянського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2- ліцей»
Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області

Відділ освіти, у справах сім’ї, молоді та спорту, культури й туризму Шполянської міської ради оголошує конкурс на вакантну посаду директора Шполянського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2- ліцей» Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області, який знаходиться за адресою: вул. Івана Гончара, 95, м. Шпола, Черкаська обл. 20603.


Відповідно рішення Шполянської міської ради від 14.09.2017 №6-7/VІIІ (зі змінами від 20.12.2017, рішення №11-12/VІIІ) затверджено Порядок призначення на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області.
Кваліфікаційні вимоги до претендентів:
громадянин України, має вищу освіту ступеня не нижче магістра та стаж педагогічної роботи не менше трьох років, а також організаторські здібності, фізичний і психічний стан якої не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.
Перелік документів, які повинні надати кандидати:
заяву про участь у конкурсному відборі із зазначенням контактного номеру телефону та адреси електронної пошти;
згоду на обробку персональних даних відповідно до Закону України „Про захист персональних даних”;
копію документа, що посвідчує особу;
копії документів, що підтверджують здобуття претендентом вищої на рівні спеціаліста або магістра;
копії документів, що підтверджують наявність стажу педагогічної роботи не менше трьох років;
копію військового квитка (для військовозобов’язаних);
мотиваційний лист, в якому обґрунтовується бажання претендента бути призначеним на посаду директора.
Вимоги до мотиваційного листа
Мотиваційний лист за змістом повинен складатися зі вступної, основної та заключної частин. У вступі кандидат на посаду директора повинен представити себе та пояснити причини, які спонукали до написання мотиваційного листа. В основній частині необхідно перерахувати свої знання, успіхи, особисті вміння і якості, досягнення, описати попередній досвід роботи у сфері загальної середньої освіти, а також показати розуміння основних обов’язків директора закладу загальної середньої освіти, пояснити, які види діяльності закладу найбільш цікавлять і чому. Заключна частина повинна містити кар’єрні очікування й бачення того, як кандидат застосовуватиме знання, уміння і якості і разі перемоги в конкурсі.
Кандидати можуть надати інші документи, які, на їх думку, підтверджують їх професійні чи моральні якості.
Особа, яка подає документи, відповідає за достовірність поданої інформації.
Кандидат під час проходження конкурсу представляє конкурсній комісії публічну презентацію проекту перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти в короткостроковій (строком на один рік) та довгостроковій (строком на п’ять років) перспективах, у якому повинні бути чітко відображені заходи, що вживатимуться претендентом для підвищення ефективності діяльності закладу освіти (додаток у формі презентації Microsoft Power Point є перевагою).
Орієнтовні розділи до проекту перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти
Структура перспективного планування може мати такий вигляд:

1. Вступ. Завдання закладу загальної середньої освіти на запланований період.

2. Перспективи розвитку контингенту вихованців за роками, можлива кількість груп.

3. Потреба закладу освіти в педагогічних кадрах.

4. Підвищення кваліфікації педагогічних кадрів (курси, семінари).

5. Перспективи оновлення освітнього процесу, впровадження педагогічних інновацій.

6. Розвиток матеріально-технічної бази і навчально-методичне оснащення закладу освіти (будівельно-ремонтні роботи, обладнання груп, поповнення фондів наочних посібників та ін.).

7. Соціальний захист педагогів і вихованців, поліпшення їх побуту, умов праці та відпочинку.

8. Фінансова діяльність.

Етапи проведення конкурсу
Дата початку приймання документів: 12 квітня 2018 року.
Дата завершення приймання документів: 11 травня 2018 року.
Прийом заяв та доданих до них документів здійснюється упродовж 30 днів з дня оголошення конкурсу на поштову (вулиця Лозуватська, 59, місто Шпола Черкаська область, Україна, 20603), та електронну (Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.) адреси.

Дата першого засідання конкурсної комісії: 24 травня 2018 року.
Про дату та час проведення конкурсного відбору претенденти додатково повідомляються за вказаними контактними номерами телефону та на адресу електронної пошти.
Прізвище, ім’я, по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію про проведення конкурсного відбору: Каландирець Ірина Іванівна, тел. 0989577237, Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.)

Умови призначення
Призначення директора закладу загальної середньої освіти здійснюється відділом освіти, у справах сім’ї, молоді та спорту, культури й туризму Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади за погодженням виконавчого комітету та сесії Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади шляхом укладення контракту протягом 2-ох місяців з моменту оголошення конкурсу та оплатою праці згідно чинного законодавства.
Контракт погоджується виконавчим комітетом та сесією Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади та укладається терміном від 2 до 6 років і підписується начальником відділу освіти, у справах сім’ї, молоді та спорту, культури й туризму Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади.