На освіту і культуру в громаді спрямували понад мільйон гривень

Під час прийняття рішення про зміни до бюджету на 2018 рік на черговій XVII сесії міської ради депутати розподілили кошти перевиконання дохідної частини між установами і закладами громади. Серед інших левову частку отримали заклади освіти та культури, що складає 1 млн. 30 тис. грн.
    За словами очільника громади на утримання закладів дошкільної освіти виділена сума коштів становить - 130 тис.грн., шкіл – 233,7 тис.грн., позашкілля – 108,8 тис.грн., міжшкільного навчально-виробничого комбінату - 75, 9 тис.грн., на дитячу школу мистецтв – 79,2 тис.грн., що в загалом складає 892,4 тис. грн.


На підтримку діяльності спортивних шкіл спрямували 264,8 тис.грн., з яких 170 тис. грн. – субвенція на утримання Матусівської дитячо-юнацької спортивної школи, яка незабаром також перейде у власність міської об’єднаної територіальної громади, про що відповідне рішення прийняли депутати на засіданні.
Цільові кошти, виділені на розвиток освіти підуть на оплату послуг (не комунальних), курси підвищення кваліфікації педагогів, відрядження, господарчі товари, будматеріали, медикаменти, одяг для дітей-сиріт, паливно-мастильні матеріали, заробітні плати, харчування на конкурсах та змаганнях, оплата послуг автоперевезення, тощо.
На утримання закладів культури міської громади спрямовано – 137,8 тис. грн., за які буде здійснена закупівля музичного технічного інвентаря, реквізиту, сценічного одягу, оплати відряджень, некомунальних послуг, оновлення бібліотечного фонду, підписка періодичних видань та організацію культурних заходів у громаді.